Skocz do zawartości

Jakie enduro 4t ?


Rekomendowane odpowiedzi

http://dario.pl/end/motocykle.htm

Tam masz opis i opinie dotyczące niektórych motocykli.

Też jestem na etapie poszukiwania dokładnie tego typu sprzętu.

Tylko ja mam do dyspozycji mniejszą sumę co automatycznie oznacza starsze roczniki.

Ja już wybrałem i najprawdopodobniej będzie to Yamaha WR 400F 99/00.

Z tego co zdążyłem się dowiedzieć to EXC 400 jest rewelacyjnym sprzętemi i posiada rozrusznik,

który w WRce zaczeli montować dopiero w 2003.

Dominik ujeżdża EXC 400 to pewnie napisze więcej, wspominał nawet coś o sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowalem z nim pogadac ale nie był zbyt rozmowny  :|

 

Buhahaha a Ty kolego jestes rozmowny ?? Pewnie masz Derbi Sende ? No tak uwazajcie na tego "motocykliste", gdy raz juz dosc dawno zobaczylem jego gg na stronce na ktorej byl jego derbik i chcialem sie popytac rozne rzeczy o derbika, powiedzial ze nic o derbiku mi nie powie i mnie zablokowal. Wiesz co osmieszasz sie tym tekstem ze koles nie jest rozmowny bo za to od Ciebie dowiedzialem sie mase rzeczy. Popatrz np. na Slabka i Wojtasa, jak i reszte motocyklistow z forum oni sa normalni i jak sie ich pytam o moto ktore chce sobie kupic chetnie pogadaja i doradza. W przeciwienstwie do Ciebie. Teraz jestes taki mily na forum, szkoda ze jak ktos chce sie czegos od Ciebie dowiedziec jestes chamem, a nie motocyklista. Mam taki pomysl zeby pod nickiem dac mu jakies otrzezenie "uwaga na chama", albo cos w tym stylu ;) . Uwaga na tego "motocykliste" w nawiasie :D .

 

Wez popatrz troche na forum jak motocyklisci pomagaja motocyklista, moze cos sie nauczysz chociaz to watpliwa sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gg na stronie znalazlo sie przypadkowo niechcialem zeby admin je tam umieszczał , pozatym nie mialem juz derbika od kilku miechow jak mi cos zaczeli ludzie pisac zebym im cos powiedzial. To nie lubie gadac o motorkach ktorych juz nie mam a zwlaszcza z pseudo motocyklistami co zawsze sie pytaja o to samo ile idzie ? Ja mowie ze 90 to oni ze slabo jak powiem ze 100 to spoko a jak powiem ze 150 to mi nie wierzą. Ciagle były takie pytania i srednio 3 osoby na tydzien , na poczatku gadałem ale no ile mozna o nim gadac, nikt sie nie spytał o zawieszenie , hamulce awaryjnosc tylko kazdy sie pytał ile idzie i czy pali gume i czy na kolo idzie. No to potem znudzilo mi sie pisanie o tym , to jak ktos mnie pytał czy mam derbika to mowilem ze nie mam , to on mi mowi ze na stronie pisze ze mam , mowilem ze nie chce mi sie o nim gadac to mnie wyzywali od h... (nie wiem czy to nie ty czasem jestes w tej grupie) no to potem nastepnych co pytali o derbika i nie dali sie spławic to blokowalem. Takie straszne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie pisz jednego posta po drugim tylko masz przycisk "edytuj"

Wiesz co to dziwne Slabek ma chyba stalowe nerwy, bo ma swoja stronke i jakos nigdy nikogo nie blokuje, zawsze mozna z nim pogadac. Mogles powiedziec adminowi zeby zdjal twoje gg, bo jesli gg jest na stronce to znaczy ze chcesz gadac o motorze. Tlumaczenie ze nie miales sendy nic tu nie daje, bo ja juz nie mam motorynki od wakacji i jak ktos z mojej stronki sie pyta o nia, odpowiadam. Po co odrazu wyjezdzac z takim chamstwem ? A zreszta chyba nie myslisz bo mogles zrobic "tylko dla znajomych" i bys mial spokoj. Najciekawsze jest to ze na forum jestes taki chojrak, zadajesz pytanie i oczekujesz odpowiedzi, tylko szkoda ze to nie dziala w druga strone, bo jak od Ciebie oczekiwac czegos to juz ciezka sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj jak slabek ma stalowe nerwy to co mi do tego co ja jestem slabek ? a ze miałem sende to musze byc taki jak on ? Co byłem dla ciebie chamski ? Zablokowalem cie bo pewnie byles natretny i nie mogles pojąc ze nie chce rozmawiac. Jakiego chojraka udaje na forum o czym ty wogole synek piszesz ? No oczekuje odpowiedzi bo pisze na forum a nie do prywatnej osoby. To co mam nie oczekiwac ? Mam sie zamknąc w szarek komorce bo nie odpowiedziałem ile idzie sende entemu gosciowi ? Sluchaj nie masz pojecia o temacie w ktorym zamieszczasz post to go nie zamieszczaj. Bo sprawy prywatne według regulaminu forum zalatwia sie prywatnie a nie bedziesz zalił du*e wszystkim jak to zostałes zle potraktowany ze cie blokłem.

 

Dominik Szymański

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arutr, jak się nie uspokoisz, to sam się zatroszę o to żebyś dostał na tym forum bana, którego już dostałeś na dwóch stronkach moich kumpli. :D

Z tego co pamiętam to Trajka66 nie był względme mnie natrętny, przeciwnie, był bardzo miły i nie stwarzał żadnych kłopotów. Bardzo przyjemnie mi się z nim rozmawiało i nasza znajomosć trwa do dziś. Ja Cię Artur pamiętam jeszcze z przed dwóch lat... Zawsze taki cwaniak byłeś. Nie pieprz mi tutaj za przeproszeniem o tym, że ktoś się Ciebie pytał ile Senda pójdzie, bo jak widziałem Twoje ogłoszenie w gazecie to myślałem, że padnę. Specjalnie dla Ciebie i naszych forumowiczów wywszukałem 7. numer Giełdy Motocyklowej.

Cyt:

,,Derbi Senda R, rok prod. 2000, ale kupiony jako nowy w salonie w roku 2002, stan idealny, kolor zielony, obklejony super naklejkami, przebieg 2,8 tys., Vmax 100km/h, cena 7000zł. Artur, Jaworzno (slaskie), [email protected] ". - ogłoszenie Pana Artura w 7. wydaniu Giełdy Motocyklowej z 2003 roku.

 

Przyznaj się, Senda z 2000 roku w 2002 roku nowa w salonie kosztowała 7000zł!! Wiem, bo sam kupowałem, więc mi nie chrzań jaki to Ty ,,dobry" jesteś. ;) Sam wspomiansz w ogłoszeniu o Vmax-ie i o super naklejkach. Czy to nie jest zjawisko popularnie zwane ,,szpanem" :?:

 

Zastanów się co piszesz, bo sam się ośmieszasz :!: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowalem z nim pogadac ale nie był zbyt rozmowny  :|

 

Tak się składa, że jak o cokolwiek Dominika na tym forum poprosiłem to zawsze się udzielał jak tylko potrafił i w 99% przypadkach mi pomagał, więc nie chrzań, że nie był zbyt rozmowny, bo z takim gnojem jak Ty nie każdemu chciałoby się rozmawiać. Zanim będziesz coś od kogoś wymagać, najpierwsz postraj się to zauważyć u siebie :? Jak Cię pamiętam to zawsze byłeś złośliwy i dopiero, kiedy Ty potrzebowałeś jakiejś pomocy, wtedy się odzywałeś po ludzku. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Panowie, trochę wyhamujcie proszę, sprawy prywatne lepiej prywatnie załatwiać. Bo się piaskownica robi.

Co do rozmowy z Arturem na gg, rzeczywiście byłem chyba mało rozmowny. Z dwóch jednak powodów - Artur mi się nie przedstawił, musiałem szukać numeru po katalogu publicznym gg, czego akurat nie lubię (ja się witam na dzień dobry, nieważne).

Po drugie, Arturze, chętnie z Tobą porozmawiam na gg, ale wpierw poczytaj i zapoznaj się z podstawowymi informacjami o interesującym Cię motocyklu. Choćby poszukaj na tym forum podstawowych informacji. Akurat o serii EXC KTMa jest sporo.

Jak już zapoznasz się z podstawowymi informacjami i przestaniesz zadawać mi pytania w stylu - "Czy tego Twojego KTMa można zarejestrować" lub "Czy ten Twój KTM ma rozrusznik" to będzie jakaś baza do konkretnej rozmowy.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slabek ale glupoty gadasz ;) a Co do tego ma ogloszenie mojej sendy ? Sprzedalem za 6500zl i sadze ze to normalna cena bo po tyle byly a stan mojej sendy to byl ideal. Moze powiesz mi ze jestem żyła ? Kto ci bluze Sinisalo sprzedał za pol ceny ? Napoczatku byłem ja z kolegą Enduromanem dla ciebie nie mili bo opowiadales takie swoje historie rozem z filmow fantasty to sie z ciebie smielismy :D I na jakich dwuch forach twojich kolegow dostałem bany ? Bo z tego co pamietam to dostałem bana na forum skutery.net za to ze umieslilem niby komercyjną reklame w dziale ogloszenia. Dominik no zapomnialem sie przedstawic moj blad. JA wiem ze ktm exc mozna zarejestrowac ale sa KTM sprowadzane z niemiec jako motocykle wyczynowe ktorych potem w polsce sie nie da zarejestrowac. A co do rozrusznika to rzeczywiscie nie wiedzialem ze cala seria exc racing ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze powiesz mi ze jestem żyła ? Kto ci bluze Sinisalo sprzedał za pol ceny ?

 

wybacz, sam mi zaproponowałeś ten układ i cena była taka jaką sam narzuciłeś i nie pieprz mi, że za pół ceny, bo jak nowa kosztuje 190 zeta to Ty mi sie spyliłeś z tego co pamiętam za 130 zeta. wróć do drugiej klasy i naucz się dzielenia. ;) jeszcze raz powtarzam, przestań chrzanić niestworzone rzeczy, bo osobiście postaram się żebyś już nie mógł ani razu wejść na to forum :!: nikt mi tu nie będzie robić obsów, na które niczym sobie nie załużyłem :!: :D

 

P.S. Swoją drogą to bany dostałeś na forum mojego kumpla, którego z reszta już nie ma, i na jego stronce, za czysty spam i ilości wulgaryzmów.

 

A Ciebie Dominiku przepraszam, za to, że tak otwarcie udzielam swoich emocji w tym temacie, ale przeczytaj co Artur na mnie napisał. Ja nie chcę mieć na tym forum zepsutej opini przez jakiegoś barana, który lubi fantazjować tylko po to żeby mi zaszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie luz z tymi kótniami (mniejsza o to kto ma racje)

zamiast tego poradzicie mi w sprawie zakupu.

 

Moge kupić 2 WR-ki 400 F obie 99r:

 

1- brała udział w zawodah, jest po tuningu: zawieszenia z tyłu Ohlins przód też mocniejszy, tłumik, kierownica itp. właściciel twierdzi ,że pusciła jakaś zawleczka na tłoku i się silnik rozsypał i własnie robi remont kupił nowy tłok, cylinder, zawory, korbe itp.

 

2- gość twierdzi że używał amatorsko dlatego zawias i tłumik standard ale jest po wymianie tłoka, całego napędu, łożysk, uszczelniaczy w zawieszeniu, ma nowe plastiki i oponki.

 

Czy ta pierwsza mimo wymiany tych części nie jest za bardzo skatowana i będe się musiał liczyć z naprawami innych rzeczy??

A może ta druga niby standard i nie katowana ale wiecie, że tak do końca nigdy nie wiadomo??

 

Ja już mam, że tak powiem swojego faworyta ale nie chce niczego sugerować.

( Podobno ludzie radząc się innych liczą na potwierdzenie własnej opinii i ja chyba też?)

 

Wiadome jest że dopuki nie będzie można obejżeć obu sprzętów to nic nie da się do końca stwierdzić, ale mimo to jestem ciekaw waszych opinii!

AHA cena obu WR-ek podobna, więc co mówicie?

 

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie luz z tymi kótniami (mniejsza o to kto ma racje)

 

może z Twojego punktu widzenia, bo ja nie zamierzam dawać po sboie jeździć i psuć swojej opini. dobra, zostawmy ten temat, odezwałm się już do Dominika w tej sprawie... o ile ta wiadomość PW do niego dotarła, bo miałęm kłopoty z jej wysłaniem :roll:

 

jeśli chodzi o wr-kę to bardzo fajny sprzęt, tylko martwiłby mnie brak elekt. rozrusznika :? a po za tym jest jak najbardziej ok 8)

 

prawdę mówiąc na Twoim miejscu brałbym tą drugą ofertę... jak w każdym wyczynowym enduro wymiana tłoka z pierścieniami jest sprawą cosezonową, a w tej pierwszej ofercie koleś wyraźnie musiał skatować sprzęta żeby do takiego remontu go doprowadzić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...