Skocz do zawartości

Panie i panowie... szlif!


the-one
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wnioski wyciągnąłem dawno temu w dzieciństwie gdy miałem podobną sytuację w rowerze i tylko 1 palec, ale zakleiłem plastrem i zagoiło się samo. Ale cóż...uwielbiam ryzyko....a że głupi to swoją drogą. Zawsze mi się udawało a tamten dzień akurat cały był kiepski, w pracy jakiś zamulony byłem itd.

 

A że ciarki przechodzą na myśl o tym to fakt. Czasem nie mogę spać w nocy bo wspomnę ten incydent i to jak na chama musiałem cofnąć koło słysząc "chrupanie" moich palców to dreszcze mi przechodzą. W szpitalu siedziałem 6 godzin bez przeciwbólowych i do tego musiałem moczyć rękę w wodzie z jakimś alkoholem do mycia ran. Zawinęli mnie po tym i powiedzieli "wróć pojutrze na szycie bo narazie nie mamy czasu".

 

Jak ktoś chce to tu jest foto ręki tydzień po rekonstrukcji i szyciu. A najgorsze jest od wewnątrz dłoni ale tego nie ma na foto. :bigrazz:

http://www.wbv.pl/gallery.php?entry=images...yzmmzgmumtu.jpg

 

PS. Dziś już latałem na moto wkoło bloku.A to 3 tyg. od wypadku dopiero :(

 

Qurim tak czytam te Twoje posty i mi jedna rzecz chodzi po głowie. Masz ogromne szanse zgarnąć w niedalekiej przyszłości nagrodę Darwina :)

Jesteś naprawdę blisko :notworthy:

 

PS

Nie to żebym kciuki trzymał :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_biggrin:

 

Staram się no nie?

Ciekawość to pierwszy stopień do kalectwa. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cóż...uwielbiam ryzyko....a że głupi to swoją drogą.

 

qurim, nie wiem, czy wyczuwasz delikatną różnicę między słowem ryzyko, a głupie olewanie zasad bezpieczeństwa. Temu pierwszemu towarzyszy zazwyczaj jakiś cel :buttrock: , drugiemu - sam widzisz co :biggrin: .

 

Lubię ryzyko i cenię tych , którzy potrafią stawić mu czoło. Zdrowiej i zmądrzej :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pikonrad' date='05.09.2008 - 11:18' post='1298153'

 

Lubię ryzyko i cenię tych , którzy potrafią stawić mu czoło. Zdrowiej i zmądrzej :flesje:

 

 

A dzięki. Chciałem włożyć tam zwykły patyk ale w centrum Londynu trudno znaleźć. :icon_biggrin: Więc poszła rączka. Ale skpoczko, nie musze narazie pracować, obijam się w domu i cierpliwie czekam na czek z odszkodowania. :buttrock: Szkoda tylko że nie polatam moto w tym roku, co najwyżej w koło bloku tylko bo nie daję rady sięgnąć przedniego hamulca. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurim wspułczuje Ci że przez taki jak to się mówi głupi palec nie możesz latać na moto :biggrin:

Jeszcze trochę tego sezonu zostało i każdy chce go skończyć na 2oo :crossy:

PS. Ja samruję łańcuch obracając koło ręką na wyłączonym silniku, bo tak bezpieczniej :biggrin: , ale jak to się mówi kto nie ryzukuje nie żyje, byle w granicach rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurim wspułczuje Ci że przez taki jak to się mówi głupi palec nie możesz latać na moto :biggrin:

Jeszcze trochę tego sezonu zostało i każdy chce go skończyć na 2oo :cool:

PS. Ja samruję łańcuch obracając koło ręką na wyłączonym silniku, bo tak bezpieczniej :notworthy: , ale jak to się mówi kto nie ryzukuje nie żyje, byle w granicach rozsądku.

 

 

Racja. Ale skąd mam wiedzieć gdzie ta granica? :biggrin: :biggrin:

Dzięki za współczucie. Na moto latam tylko w koło bloku a pogoda i tak się zesr*ła z dniem 1.09 w Anglii. Taki już urok. Deszcz dzień w dzień, silne wiatry i zimno.

Ale jest też dobra strona tego wypadku - wracam do PL. Od roku się zabieram i jakoś nie mogę.

Załatwię kilka spraw, pozwiedzam kilka miejsc i zawijam żagle do PL.

 

"Stracone pieniądze odzyskasz ciężko pracując. Straconego czasu nigdy nie odzyskasz."

W PL jest dom, rodzina, syn , motocykle i przyjaciele. W UK są tylko pieniądze i to nie takie duże jak kiedyś.

 

:clap: :biggrin: pzdr.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac jeszcze do mojego wgniotka to chyba niepotrzebnie sie martwie. Polatałem troszke dzisiaj i motocykl zachowuje sie tak samo jak wczesniej i nic sie z nim zlego nie dzieje. Jedynie wizualnie zaczyna mi to przeszkadzac , ale wole tego nie ruszac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac jeszcze do mojego wgniotka to chyba niepotrzebnie sie martwie. Polatałem troszke dzisiaj i motocykl zachowuje sie tak samo jak wczesniej i nic sie z nim zlego nie dzieje. Jedynie wizualnie zaczyna mi to przeszkadzac , ale wole tego nie ruszac.

No widzisz :buttrock: .

Byle ogólnie kupy się trzymał i miał wygląd i w drogę :icon_mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn bo na necie nie moge takich znalezc?

 

 

Np. www.dynotech.pl, jak wejdziesz w zakładki marki MOTOFORZA, to znajdziesz tam cennik.

 

Przykład firmy, która zajmuję się wykonywaniem okładzin:

http://moto.allegro.pl/item407476821_oryg_..._na_czesci.html

 

Tak jak napisałem, to tylko przykład, takich firm jest kilka w Polsce.

 

Nie zgodzę się, że wygląda, to źle. Wszystko zależy od wykonania i jakości materiału. Poza tym, to rzecz gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...