Skocz do zawartości

Szybka ustawka cz.II, niedziela 07.09.2008


Janek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie tak sie wcialem w temat pare postow wczesniej ,ale rozumiem ze moge sie z Wami zabrac ? Przelotowka bez znaczenia, w sumie naked ale roznie to sie jezdzi :icon_mrgreen:

Napiszcie skad wyruszacie? Mieszkam na Kabatach wiec moze ktos stad becie lecial ??

pzdr

 

 

Stary, jakbyśmy chcieli wyskoczyć w określonej grupie to tego tematu tu by nie było :icon_twisted:

Dobrze rozumiesz:)

 

http://mapy.google.pl/maps?f=d&saddr=Przyc...584&ie=UTF8&z=7

link do opcji najprostszej i najkrótszej. 500 km niech se kazdy policzy ile tam mu wachy spali moto x ~4,4

obiad ze 30 + 30 na wejscia

moja opcja kosztuje 210

można poleciec powrotem przez Nałęczów (tylko błagam nie przez Kazimierz) ale to już sie robi prawie 600km a to jak na 1 dzien + zwiedzanie chyba za duzo

Edytowane przez k_u_b_a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super, aha jakby było więcej czasu to moglibyśmy wpaść do Stalowej Woli na Pizze do Rafała z EKG :icon_mrgreen: A jak nie to dołączy do nas w Sandomierzu :crossy: 8:00 pasuje ..... i tak w Sobote żona baluje a ja Niańką jestem :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie w jakim stanie jest droga w opcji ktora podal kuba??

Korci mnie zeby sie wybrac i jesli nic nie stanie na przeszkodzie to jade z wami:D

Daroo jesli sie zdecyduje na wyjazd, mozemy sie ustawic na alejach jeroz. i dalej smignac razem, bo pewnie bedziesz jechach trasa torunska. Jak cos to priv ewent gadu;-)

Edytowane przez gradozx6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostanio leciałem przez Konstancin, Kozienice do Puław, droga w lepszym stanie niż ta po drugiej stronie Wisły, są miejsca gdzie troszke nierówno ale tak to ok :)

 

To co, 8:12 na McShicie a potem 8:37 na Orlenie w Konstancinie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lecę :flesje: gradozx6 możemy razem pojechać. Tylko ja jeszcze przez Bemowo jadę po koleżanke Puente. To gdzie ostatecznie jedziemy? Myślę ze przelotowa 120 jest jak najbardziej dobra. Moja kawa pali wtedy tyle co skuter :wink: To jutro ostatecznie ustalamy co i jak. Marina jedź z nami. Proszę :cool:

Edytowane przez bestia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie w jakim stanie jest droga w opcji ktora podal kuba??

 

Ta opcja była tylko dla orientacji kilometrażowej:) polecimy pewnie inaczej, ciekawszą drogą niż E7

 

Ostanio leciałem przez Konstancin, Kozienice do Puław, droga w lepszym stanie niż ta po drugiej stronie Wisły, są miejsca gdzie troszke nierówno ale tak to ok :)

 

To co, 8:12 na McShicie a potem 8:37 na Orlenie w Konstancinie? :biggrin:

 

miejsca gdzie jest nierówno można objechać ładnym asfaltem i szybkimi łukami

 

Wilanów 8:13 :)

 

A tak na marginesie to prowadzi Janek, to jego temat. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie:

Wyjazd w Niedziele (07.09): Spotykamy się pod McDonaldem przy Wilanowskiej o godzinie 8.00 wyjazd max 8.14 :biggrin: (wiadomo kawka i w droge), jeśli komuś nie pasuje to druga miejscówka to Orlen w Konstancinie ok. 8:30, jedziemy trasą zaproponowaną przez naszego przewodnika:) Kube

TRASA Wycieczki - link

Trasa w obie strony to 480km, obstawiam ,że w godzinach 18.00-20.00 będziemy z powrotem - jadąc spokojnie( myślę ,że przelotowa ok.120km/h) i sporo zwiedzając. Jak by ktoś miał jakieś pytania lub miałby się spóźnić to mój tel to: 694-913-913 Okolice naprawdę warte zobaczenia.

 

 

P.S.Kuba no ja mogę oczywiście prowadzić :notworthy: ,ale zrobimy głosowanie:) jakoś nie mam wątpliwości ,że ciebie wszyscy wybiorą:biggrin:

Edytowane przez Janek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...