Skocz do zawartości

Pomóżcie młodemu


maly10001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

jak pewnie zauważyliście jestem tutaj nowy

jednym z moich marzeń jest yamaha rd 80/50

jako że jestem chory większość kasy wydaje na leki a do tego mam 16 lat

nie jest to w żadnym stopniu żadne żebranie ani kłamstwa

poprostu co uzbieram zaraz pójdzie na leki

piszcie co myślicie o drobnym wsparciu finansowym swojego młodszego kolegi również motocyklisty (aktualnie mam ogara 200 ale nie stać mnie na remont )

jeśli znajdzie się chętna osoba by mnie chociaż trochę wesprzeć będęwdzięczny

(gdyby udało mi sie dzięki waszej pomocy uzbierać chociaż trochę przeznacze to tylko i wyłącznie na ten cel)

piszcie co o tym myślicie

proszę nie śmiejcie sie z tego bo moja choroba wcale nie jest śmeszna

z góry dzięki za opinie

(cena motoru to 2500)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

life is brutal :icon_eek:

 

Na co jesteś chory?

 

Jakieś szczegóły?

 

Dlaczego wydajesz swoje pieniądze na leki będąc niepełnoletnim?

 

Może wielu się to nie spodoba, ale gdy widzę rumunkę, która żebra z karteczką, że ma chore dziecko i musi zawieść je na operację do Łodzi to wolę dać dla żula na wino - przynajmniej mnie nie oszukuje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie wszyscy oszukują... Nie kazdy ma tak jak Ty :]...

Widzialem kolesia ostatnio co chodzil po bydgoskiej obwodnicy (kolo swiatel) jak bylem tam u lekarza, mial mega wykrecona noge (tak jakby wylamana) bardzo skrzywiony i garbaty.. Takich ludzi jest zal... Wole wyslac sms o tersci "pomagam" na 7126 i dostane podziekowania i sie czuje lepiej :icon_eek:

co do zalozyciela tematu. Na co jestes chory? to jakas bialaczka czy inna choroba?

Cena motoru 2500? Czyli mamy robic składke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Kolego chętnie dołoże parę złotych ale sam przyznasz, że każdy może taki post stworzyć i na litość sporą kasę wytrząsnąć. Tak się postaraj więcej- nawet jak masz bidne M1 i mieszkasz z 15-ciorgiem rodzeństwa to napisz gdzie, co za choróbsko Cię gnębi, czytając od dłuższego czasu na forum sądzę, że ludzie z Twojego otoczenia nie będą obojętni a jak się potwierdzi Twoja wiarygodność i chłopaki po spotkaniu z Tobą to opiszą to masz jak w banku dopisane jeszcze jedno zero do tej sumki o której piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

dzięki za słowa wsparcia

moja choroba to Hemofilia postać ciężka( brak krzepliwości krwi)

wiem że może wydaje wam się to dziwne że mimo tego że jestem chory chce spełniać takie marzenie

sami jeździcie motorami i na pewno wiecie jakie to jest uczucie mieć te dwa kółka pod sobą

hmm.......

co do miejsca zamieszkania to trochę wstydzę sie podać( jestem chory a wiele osób o tym nie wie z mojego otoczenia bede narażony na kpiny i wyśmiewiska z ich strony a jak wiadomo nikt tego nie chce )

jeśli chcesz sie czegoś o mnie dowiedzieć, lub ewentualnie pomuc bardzo chtnie odpisze

moje gg to 10086806(żadko jestem ale odpisuje dla każdego )

 

co do leków zawsze jak gdzieś jestem i coś mi się stanie to musze kupić sobie jakieśbandarze opatrunki itp. i kasa się mnie w ogóle nie trzyma

teraz zbieram na yamahę i mam już 20 zł

mam nadzieję że to dopiero początek i że uzbieram więcej,,,, duuużo więcej i również dzięki pomocy niektórych z was uda mi się spełnić to marzenie

 

Tak apropo wszelkich organizaci to ja już się nie nadaje ponieważ skończyłem 16 lat

i według nich nic mi nie przysługuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale moim zdaniem jest to troszkę naciągane poniważ: skąd to widzą ludzie w opisie, po drugie 20zł masz-śmieszne, ja w twoim wieku zbierałem jagody i grzyby a także inne runo leśne, po trzecie przy tym co piszesz w ogóle bałbym się coś remontować bo przy remontach o zadrapanie nie trudno już nie wspomnę o jeździe na moto. pozdrawiam nie przekonałeś mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu daje kase na bilet autobusowy/pociagowy na zlot do Borek Tobie i rodzicowi jesli przyjedziesz i mnie przekonasz dorzucam 50zl bedzie nas tam napewno grubo ponad 100 osob mysle ze srednio kazdy dolozy po 20zl wiec masz juz yamahe.

 

 

 

ps. sory za biket oddam w borkach bo tak istnieje szansa ze mnie bez mydla ten teges.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie wpadne na ten zlot ponieważ to jest 400 km odemnie

a jeśli to jest jeszcze to jest w tygodniu to całkiem by to odpadło :/

szkoda

hmm.................

kurde

nie chodzi to zarysowania przy remącie ponieważ zwykłe skaleczenie skrzepnie po ok. 20 min.

a chcę przy waszej pomocy zebrać kasę :smile:

może mi się to kiedyś uda

wiem że ten motorek będzie czekał na mnie do końca zimy :/

a mo stary nie zgodzi sie żebym jechał

w zeszłym roku szkolnym przez ciąganie sie po lekażach ledwo zdałem

fakt udało mi sie to le jak zobaczył świadectwo to :/

średnia zaledwie 2.4

a na koniec gim mialem 4.16

czyli dużo lepiej

z chęcią bym wpadł bo wiem że ten wyjazd może spełnić moje marzenie

 

jeśli zlot byłby w obrębie olsztyna to napewno bym był

ale to chyba odpadnie

jesli znalazł by się ktoś kto chciał by mi przesłać chociaż trochę to moge przesłać zdjęcie mojego orzeczenia o niepełnosprawności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nad wyraz wrazliwa na krzywde innych ale cos to mi sie wszystko dziwne wydaje (obym sie mylila)... Dowiedz sie kiedy w Twojej najblizszej okolicy w takim razie jest jakis zlot. Jedz tam z orzeczeniami, przedstaw sytuacje, napewno ktos sie dorzuci i zapewne bedzie tam ktos z forum kto pozniej napisze, ze zbierasz i jest taka sytuacja i wtedy wiecej osob ci pieniazki pomoze uzbierac.

Tak wiec dowiedz sie, jeszcze sezon, zloty sa, pozniej beda zkaonczenia sezonu... pelne pole do dzialania.

Zrozum, ze kazdy wszedl by na forum napisal, ze potrzebuje i kazdy by moto mial to nie takie proste... Trzeba wiecej z siebie dac...skoro walczysz z choroba, powalcz tez z przeciwnosciami losu a wtedy wiele osob Ci pomoze

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź na ten zlot i przedstaw dowody. Jak tu ludzie zaczną pisać, że jest ok to ode mnie też możesz liczyć na drobną (ale zawsze coś) sumkę.

 

Z drugiej strony coś jest nie tak. Czytasz, że ludzie dają ci pieniądze na bilet, czytasz, że może tak się zdarzyć, że jak dobrze pójdzie to podczas jednego zlotu zgarniesz kasę na zrealizowanie swojego marzenia a Ty mówisz, że nie dasz rady? Nie ma nic za darmo! Każdy na swoje maszyny ciężko pracuje więc i Ty zapracuj - przyjedź, przedstaw się, opisz problemy, przedstaw na nie dowody - myślę, ze to wystarczy.

 

Kto ma się śmiać? Bez przesady. A zresztą ja bym to chrzanił na myśl, że mógłbym pomykać swoim motocyklem a oni nie :)

 

Stary a jeśli ściemniasz, to lepiej żebyś się tu więcej nie pokazywał i lepiej żeby większość z nas Ciebie nie spotkała :bigrazz: Można na brak biletu, wina, itp. Ale jeśli ktoś to robi na chorobę to ma u mnie przeje...e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za rady

jeśli będzie u mnie lub w moim obrębie jakiś zlot to napewno sie tam pojawię

zrobie tak jak doradzacie

jeśli ktoś mi nie wierzy może napisać na gg

dostanie photo albo skan mojego orzeczenia

dzisiaj moja mama powiedziała że jak tak zbieram i piszę nawet o tym na forum to coś dorzuciczyli pewnie zostanie mi tylko 2000 zł. do zebrania

jeszcze raz dzięx za rady

myśle że teraz dam sobie rady

jeśli ktoś by chciał mi chociaż odrobine pomuc moge przesłać skan orzeczenia o chorobie

jeśli ktoś z was jest z obrębu olsztyna z chęcią się spotkam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly jeśli Ci zależy na czasie ( a napewno) zarzuć temat na zakładce "zloty..." w mieście Olszyn. Poproś o jakieś spotkanie i jak koledzy pisali wcześniej gdy kilku forumowiczów potwierdzi to wszystko to myślę, że ułatwi Ci to wszystko... Proste. Chcieć- móc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...