Skocz do zawartości

Wszystko o Hondzie CRM 125/250


Rekomendowane odpowiedzi

Rurka o średnicy tej wylotowej z dyfuzora, nawiercana owinięta wata mineralna albo metalową...

 

Pytanko... wymieniał ktoś łożyska główki ramy? I czy orientujecie się od czego by pasowały jeżeli nie oryginały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich aj również jestem posiadaczem CRM-ki :icon_biggrin: .Mam takie pytanie,co to jest za wylot na wężyk na dole gaźnika?

 

Witam wszystkich aj również jestem posiadaczem CRM-ki :icon_biggrin: .Mam takie pytanie,co to jest za wylot na wężyk na dole gaźnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich aj również jestem posiadaczem CRM-ki :icon_biggrin: .Mam takie pytanie,co to jest za wylot na wężyk na dole gaźnika?

 

 

Tak samo jak w kazdym innym motocyklu ;]

 

 

To zna ktoś odpowiedz na pytanie o łożyska główki ramy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to tam powinny być łożyska stożkowe, spróbuj dopasować od jakiegoś samochodu, mogą mieć podobne w piastach kół i na pewno będą tańsze od oryginalnych.

Mam już tłumik, tylko ta rurka w środku ma większy przekrój.Mam nadzieje, że nie będzie zawirowań spalin i nie wpłynie to na pogorszenie osiągów oraz żywotność silnika!

Jeszcze raz zapytam czy ktoś wie jakie zębatki pozakładać żeby prędkość maksymalna wynosiła ok. 120 km/h, żeby w terenie lepiej sie zbierać ? Jakie przełożenia macie przy swoich maszynach i ile wam jadą na maxa? Ja mam 14 i 40 jechałem ponad 130 ale to jeszcze nie była pełna prędkość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak by twój kumpel wlał roślinny do frytek to ty też byś taki wlał, to nie motorynka musi być olej do mokrego sprzęgła np. motul transoil expert 2t. Ale to twoje moto więc sam zdecyduj, tylko później nie pisz że ślizga ci sie sprzęgło, albo masz problem ze znalezieniem luzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dla mojej CRM 1:40 to za mało.... ja leje ~1:35 czasem ciut mniej czasem ciut więcej.... przy 1:40 po ostrym przykatowaniu przytarła mi sie ;/ od tamtej pory leje wiecej... zeby nie było ze jeździłem na mixolu :P olej jaki leje to Midland 2T syntetyk...

 

 

do skrzyni Transoil i nie kombinuj w CRMie.. w DT wszystko jeździło tutaj miałem problem ze sprzęgłem ;]

 

Przełożenie? 13/40 ci wystarczy ... ja mam 12/38 i max jaki miałem (według mojego licznika) to 120... ale u kumpla w DRZet pokazywało 150... ;] podejrzewam ze jego licznik kłamie :P

 

 

łożyska kupiłem oryginały ... zeby kupić zamiennik najpierw musiał bym rozebrać główkę, potem wyciągnąć łożyska i je zmierzyć a na to nie mam miejsca niestety ;/ poza tym jak zamienniki kosztują w okolicach 130zł a za oryginały dałem 160..... nie ma co kombinować jest OK :)

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...