Skocz do zawartości

Posiadacze VN 900


fazzi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No widzę że słabe zainteresowanie tym motorem znaczy chyba mało popularny?

Witam

Jestem posiadaczem vn 900 custom i very happy. Dużo zależy z jakim sprzętem miałeś wcześniej do czynienia. Jeśli jeździłeś na moto o większej jednostce to absolutnie odradzam, natomiast jeśli jesteś początkujący to jak najbardziej tak, ponieważ motocykle te są naprawdę dobrze dopracxowane a minusem małym najpewniej okaże się tylko to że moc mogłaby być większa. Nie do końca zgadzam się z Mirkiem że nie warto lub coś tam coś tam (sorry Mirku). Chociaż racji trochę w tym jest o tyle, że prawie każdy motocyklista jak się przesiada to tylkjo na większą jednostkę. Ale jest znany i stały syndrom. I Mirek chyba chciał Ci zaoszczędzić tych rotacji. Tyle tylko że moim skromnym zdaniem nie każdemu służy nabycie od razu ciężkiego moto, zwłaszcza jeśli nie ma się pokory dla sprzętu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem posiadaczem vn 900 custom i very happy. Dużo zależy z jakim sprzętem miałeś wcześniej do czynienia. Jeśli jeździłeś na moto o większej jednostce to absolutnie odradzam, natomiast jeśli jesteś początkujący to jak najbardziej tak, ponieważ motocykle te są naprawdę dobrze dopracxowane a minusem małym najpewniej okaże się tylko to że moc mogłaby być większa. Nie do końca zgadzam się z Mirkiem że nie warto lub coś tam coś tam (sorry Mirku). Chociaż racji trochę w tym jest o tyle, że prawie każdy motocyklista jak się przesiada to tylkjo na większą jednostkę. Ale jest znany i stały syndrom. I Mirek chyba chciał Ci zaoszczędzić tych rotacji. Tyle tylko że moim skromnym zdaniem nie każdemu służy nabycie od razu ciężkiego moto, zwłaszcza jeśli nie ma się pokory dla sprzętu.

Pozdrawiam

Jeżdrzę Magną vf 750 c , silnik moc 90 km szukam choppera do spokojnej jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gacu, ja tez śmigam Magna i też się zastanawiam nad zmiana, ale puki co nie wiem na co. VN900 z customie strasznie mi sie podoba, ale boje sie znacznego spadku mocy. Trudno będzie sie z tego potworka na coś przesiąść, no chyba że przyspieszenie nie ma dla ciebie znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gacu, ja tez śmigam Magna i też się zastanawiam nad zmiana, ale puki co nie wiem na co. VN900 z customie strasznie mi sie podoba, ale boje sie znacznego spadku mocy. Trudno będzie sie z tego potworka na coś przesiąść, no chyba że przyspieszenie nie ma dla ciebie znaczenia.

Przerobiłem jóż pare motorów nie zależy mi na przyspieszeniu interesuje mnie dobry sprawdzony clasic ,brałem pod uwage vn 800 odpada ze wzgledu na łańcuch,marauder też odpada,volusia ładna ale jakaś mała,jeszcze na vulcanie 900 nie jechałem ale na razie drag star 1100 jest na 1 miejscu. :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdrzę Magną vf 750 c , silnik moc 90 km szukam choppera do spokojnej jazdy?

 

Do spokojnej jazdy Vn900 to tylko 50 KM troszkę mało za mało z 900 i ma pas

To moja 800 ma 60 km ;) i łąńcuszek

Montujesz scotoilera lub motooilera i zapominasz o łańcuchu ;) sam miałem na początku pewne obawy z powodu łańcucha ale teraz absolutnie nie narzekam że od czasu do czasu prysnę spreyem lub przejadę felgę ściereczką żywotność i koszt eksploatacji nie jest za wysoki

 

Edytowane przez abramsm1a1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam

Panowie czy wydechy orginalne z rocznika 2008 będą pasowały do takiego samego modelu moto z 2009r mowa oczywiście o VN900 :icon_question:

 

pozdr.

 

Będą pasować bez przeróbek pod jednym warunkiem. Moto na Europę i wydechy też EU z otworami na sondy spalin Lambda. Wersja USA nie ma tychże.

 

I teraz tak; do moto USA wydechy Europa zaślepić otwory śrubami [drobny gwint] od miski olejowej dostępne w sklepach z częściami samochodowymi [kupowałem].

 

Wydechy z USA nie nadają się do moto EU z uwagi na brak otworów na sondy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą pasować bez przeróbek pod jednym warunkiem. Moto na Europę i wydechy też EU z otworami na sondy spalin Lambda. Wersja USA nie ma tychże.

 

I teraz tak; do moto USA wydechy Europa zaślepić otwory śrubami [drobny gwint] od miski olejowej dostępne w sklepach z częściami samochodowymi [kupowałem].

 

Wydechy z USA nie nadają się do moto EU z uwagi na brak otworów na sondy.

Moto przypłyneło z USA i jest z 2009r a wydech są też z wersji US tylko że z rocznika 2008 - w obu nie ma sond. W serwisie nie potrafili mi odpowiedzieć licząc pewnie na to że dam się przekonać do zakupu nowych i zapłace 8400 :icon_twisted:

Edytowane przez Jayk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...