Skocz do zawartości

Autko do 12 tyś ? da się ?


^lunatyk^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Odłożona suma będzie mniej więcej tej wielkości, niestety rozglądam się po autach i kurde nic w tych pieniądzach sensownego nie mogę znaleźć. Auto powinno być KOMFORTOWE, KLIMATYZOWANE i EKONOMICZNE, super by było jakby było również dynamiczne. Rozglądam się za Oplem Vectrą B (1.6 lub 1.8 benzyna + gaz sekw. bądź diesla ( 2.0 DTI tylko że to nie te pieniądze )) nissan primiera II silniki podobne. Wszelkie golfy odpadają. Auto musi jakoś wyglądać a nie jak najstarszy passat. Może wy macie jeszcze jakieś pomysły ? Mazda 323F III generacja chodzi mi po głowie ale to znowu wyższa cena.

Zapraszam do dyskusji.

 

Michał [;

 

 

Honda civic spoko furka 5 l benz. a a jeszcze jakby 1.5 v-tec :icon_twisted: przy spokojnej jeździe (do 120) pali 5,5l . Silniki bez v-teca dobrze na gazowni pracuja więc bedziesz miał jeszcze taniej, części (zamienniki) tańsze niż do astry II. polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

http://moto.allegro.pl/item421503664_civic...piekne_alu.html

 

Da się:)Mam taką Honde i polecam:)W miare wygodne,zbiera się też wystarczająco,spalanie od 4,7 po niemieckiej autobahnie do 9 przy ostrym pałowaniu:D remont zawieszenia tańszy niż w audi A3.Jak chcesz ekonomicznie tanio ale bez komfortu to weź kup matiza też godna konstrukcja.

Pozdrawiam

rzeczywiscie fajna i do tego 2-drzwiowa. najlepiej przejedz się po kretej drodze i sprawdz ktore bedzie ci sie lepiej prowadzilo, tego nie porównasz gapiac sie w tabelki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... Honda wylizana, że aż strach. Picernia na 102 :biggrin:

 

Ile kosztują samochody radzę sprawdzić na allegro. Szukacie swojego wymarzonego modelu, po czym w opcjach po lewej zaznaczacie: kupiony w kraju - pierwszy właściciel - zarejestrowany w Polsce - bezwypadkowy.

 

Po takim filterku z 5000 bryk zostają 4 w solidnych cenach :clap:

 

Po co Niemiaszek, pierwszy właściciel, miałby sprzedawać brykę tanio? :P Sprzeda ją tak tylko wtedy, jak będzie miała nakulane 350 tys. km :wink: Polak "importer" kupi ją za 50% ceny dobrej bryki Polsce, następne 30% będą stanowiły koszty sprowadzenia, picerni i prowizja - i mamy piękny samochodzik o przebiegu 161 tys. km, 20% tańszy od krajowego odpowiednika od pierwszego właściciela ;)

 

No i nie zapomnijmy o rejestracji (+1000 PLN).

 

A4 albo A3 - praktycznie nie ma bata żeby kupić dobry egzemplarz za 12 tys. Polecam naprawy aluminiowej zawiechy - ledwie 2000 za regenerację, a z 7000 za wymianę całości. Starcza ponoć na całe 50 tys. km na naszych dziurach :) Ja sprzedałem niezły egzemplarz Audi 80 B4 1,9TDI z klimą i wypasem za 11 tys. PLN - a był bity. Taka bryka w wersji bezwypadkowej trzyma cenę 13-15 tys. Więc jakim cudem A4 za 12 tys., biorąc jeszcze pod uwagę prowizję handalrza? :)

 

Niepełny rok temu oglądałem krajowego Civica 1,4 z klimą, ładną beżową tapicerką, rocznik 1999, krajowego, z prawdziwą historią serwisową (wszystkie faktury poczynając od kupna). Cena - 18500 :)

 

Browarny ma rację - za 12 tys. można próbować japończyka. Za 12 tys. każda Astra II, Golf IV, Audi A3 i A4, Passat B5 wzwyż - to z dużym prawdopodobieństwem będzie niezły gruz :P

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LYsY :biggrin: dokładnie ;)

My kupiliśmy KRAJOWEGO Civica 1,4 S 90KM rok 1999, serwisowana,jeden właściciel od nowości, auto ze znaną historią zostawione w rozliczeniu za nowe auto w salonie.Wersja z pełną elektryką bez klimy i szyberdachu.Kosztowała 16,5 tyś i to po obniżce ceny z 18,2tyś.Dobre auto musi kosztować i jest dokładnie tak jak piszesz a tą honde z linku podałem jako przykład.

Szukaliśmy A3 dla brata i to w przedziale do 18tyś i na 10 obejrzanych aut tylko 3 były warte tej ceny.Do 5 trzeba było doliczyć nie małe koszty remontu zawiechy a 2 miały inne felery typu turbina do wymiany w niedługim czasie itp.

Pozdrawiam

Edytowane przez kuba3ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzasadnienie? :icon_rolleyes:

 

Co było wcześniej? :cool:

 

Dobre auto musi kosztować > kosztować musi dobre auto > auto, które kosztuję jest dobre > cena = jakość > im wyższa cena tym lepsza jakość. IMO bzdury. Bo dobre auto nie musi kosztować (w znaczeniu dużo, przy założeniu, że dobre oznacz dobre w ogólnym rozumieniu).

 

Pewnie ze bzdura, zawsze mozna podpierdolic, albo kupic "od ruskich" jak sie mieszka w Bialymstoku :clap:

 

 

Co Ty zajc? Od ruskich? Swoich bemek i merolów nie sprzedają, chyba, że im podpierdolić. Od rumunów z pomorza się kupuje, potem Heniek numery przebija i heja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co było wcześniej? :notworthy:

 

Dobre auto musi kosztować > kosztować musi dobre auto > auto, które kosztuję jest dobre > cena = jakość > im wyższa cena tym lepsza jakość. IMO bzdury. Bo dobre auto nie musi kosztować (w znaczeniu dużo, przy założeniu, że dobre oznacz dobre w ogólnym rozumieniu).

Co Ty zajc? Od ruskich? Swoich bemek i merolów nie sprzedają, chyba, że im podpierdolić. Od rumunów z pomorza się kupuje, potem Heniek numery przebija i heja.

 

Sorry, ale musze to napisać. Pie*dolisz jak niedojrzały nastolatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za dokładnie tyle sprzedałem kilka dni temu primerę P11 z 2 litrowym TD. Auto z 98 roku, z klimą, ABS, elektryką, hakiem (przydaje się przy zakupach motocykli :-) i takimi tam... Baaaardzo zadbany, prktycznie wszystko git, prawie 4 lata nim jeździłem. Gdybyś znalazł nieźle, warto, solidne auto...

Ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

no to Panowie kochani :lapad: decyzja zapadła i dnia 6 października stałem się właścicielem przepięknej hondy civic 1.5 vtecE ( d15z1 ) 90 konnej w wersji sedan.

 

zdjęcia foty

 

Auto w sedanie, kupione na giełdzie w Łodzi za cenę 9.5 tyś zł.

Wyposażenie :

-klimatyzacja

-wspomaganie

-elektryka

-"drewniane wykończenia"

 

Silnik vtec wiadoma konstrukcja dodatkowo E czyli economic, podobno ma palić 5-6 l benzyny / 100 km :smile:

Wersja sedan z tyłu można... można ! :D Bagażnik wypasiony, ja zadowolony kobieta również:smile:

Teraz czekam tylko na te pipki z skarbówki i celnego i już w ten piątek ŚMIGAM ! :P

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to gratuluję zakupu, szkoda że nie coupe. Młody jesteś a takie auto jak masz teraz to tylko do kościoła i na pielgrzymkę do częstochowy :biggrin: ale co kto lubi :biggrin:

A tak poważnie to myślę że będziesz zadowolony bo ten civ uchodzi za udany model.

Wersja sedan z tyłu można... można !

dzieci zapakować :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Panowie kochani :D decyzja zapadła i dnia 6 października stałem się właścicielem przepięknej hondy civic 1.5 vtecE ( d15z1 ) 90 konnej w wersji sedan.

 

zdjęcia foty

 

Auto w sedanie, kupione na giełdzie w Łodzi za cenę 9.5 tyś zł.

Wyposażenie :

-klimatyzacja

-wspomaganie

-elektryka

-"drewniane wykończenia"

 

Silnik vtec wiadoma konstrukcja dodatkowo E czyli economic, podobno ma palić 5-6 l benzyny / 100 km :D

Wersja sedan z tyłu można... można ! :D Bagażnik wypasiony, ja zadowolony kobieta również:D

Teraz czekam tylko na te pipki z skarbówki i celnego i już w ten piątek ŚMIGAM ! :D

:D

 

Ładna :D Ale czy bezwypadek, od pierwszego właściela i nigdy nie palone w środku? :rolleyes: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...