Skocz do zawartości

zlot Borki


Xylena
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba wszyscy wiedza a jak nie to 26-28 września w Borkach k/Tomaszowa Mazowieckiego jest zakonczenie sezonu zlot forumowy.Domki rezerwujemy w temacie Borki na forum lub bezposrednio u Joaski. Dla tych co nie wiedza w domku jest dwa pojedyncze i jedno podwójne łózko plus łazienka oczywista. Bar z jedzeniem na miejscu, smazalnia ryb, sklepik no i piekne widoki oraz niezapomniany klimat.

Wieczorem ognicho.

No to tyle ,jakby co -pytać

Edytowane przez Xylena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się domek już rezerwowałem choc od Joaśi brak odzewu . Jedzie ze mną Krokodyl,Bumag,Poldek oczywiście Justyn może ktoś jeszcze dołaczy po doswiadczenia kanapa mieści 4 osobby toteż mamy jeszcze miejsca ...... Do wyjazdu kawałek czasu ale ruszymy razem co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napoje trzeba zabierać ze sobą, jak ktoś jest wybredny... bo w zeszłym roku chyba zabrakło w sklepiku :clap:

 

A TY tez jedziesz ???

Bedziesz wtedy w kraju ???

Jak tak, to rezerwuje domek caly i ;) :D

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam chetnym o rezerwowanie domków . Z Radomia do tej pory sa zarezerwowane 2:

 

1.Xyle ze Szczeniakami i na upartego jedno łózko wolne jak sie upchniemy :biggrin:

2.WRSławek cały domek

 

cena za dobe to ok. 100zł wiec im wiecej w domku tym taniej i cieplej :biggrin: hardcorowcy moga zabrac spiwory i spac na podłodze za friko :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chetnie sie zabral , ale prawdopodobnie bede mial zajety weekend :) jezeli bede pracowal w niedziele , to z piatku na sobote moge zostac . Jezeli pracuje w sobote , wtedy nici z wyjazdu .

Ja oczywiscie zaliczam sie do tych z podlogi :buttrock: nizszy poziom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam chetnym o rezerwowanie domków . Z Radomia do tej pory sa zarezerwowane 2:

 

1.Xyle ze Szczeniakami i na upartego jedno łózko wolne jak sie upchniemy :D

2.WRSławek cały domek

 

cena za dobe to ok. 100zł wiec im wiecej w domku tym taniej i cieplej :D hardcorowcy moga zabrac spiwory i spac na podłodze za friko :cool:

Ja z Miklasem też mamy zajęty cały domek... ale łóżek niestety nie mamy wolnych :icon_razz: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...