Skocz do zawartości

czym czyscić plastik??


ulka096
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko to nie jest duży problem tylko rozmawiałam z gościem i doradził coś do zderzaków i ciulostow jest strasznie tłuste nawet jak prze poleruje i łapie strasznie kurz! A chciała bym coś w spreju i chciałam żebyście coś doradzili bo może macie doświadczenie z czymś takim! Nie bulwersuj się!!

Edytowane przez ulka096
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bulwersuj się!!

 

Przecież ja z uśmiechem na twarzy pisałem tamten post :)

 

I powiedziałem na poważnie - Shell matowy do czyszczenia deski rozdzielczej do kupienia na stacjach jest bardzo dobry. Najlepiej umyć plastiki a później pastą do woskowania Shella (rewelka) wypolerowac i będzie git cacy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy no nie widzicie ze to kobieta! Ona lubi miec przesadnie czysty motocykl;] Czarne czesci plastiku, od lat niezastąpiona jest pasta do butów kiwi, jest mniej tłusta niz wszystkie bumpery i inne wynalazki. Do innych plastików sprey sylikonowy. Wszystko tylko nie plak w kazdym razie;] Siedzenie jesli jest skórzane traktujesz kremem do rąk. manetki inne gumowe scierwa, myjesz płynem do naczyń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam PLAKA, jest w wersji z połyskiem, albo matowy. Daje fajny efekt, powiem szczerze, że zazwyczaj jadę tym caaaały motocykl, nie liczac opon i tarcz hamulcowych :icon_twisted:. Sprawdzone, nie niszczy lakieru, a chroni. Po nałożeniu trzeba chwilę odczekać, a potem przepolerować czystą, miękką szmatką.

 

Ona lubi miec przesadnie czysty motocykl;]

 

Motocykl nie moze być przesadnie czysty :flesje: wiem coś o tym, zawsze znajdzie się miejsce, o które można jeszcze bardziej zadbać. A może to tylko ja jestem takim pedantem :). Faktem jest, że większośc moich motocykli (kolejnych), nawet mając 12 i więcej lat na karku wyglądała jak nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam PLAKA, jest w wersji z połyskiem, albo matowy. Daje fajny efekt, powiem szczerze, że zazwyczaj jadę tym caaaały motocykl, nie liczac opon i tarcz hamulcowych :crossy:. Sprawdzone, nie niszczy lakieru, a chroni. Po nałożeniu trzeba chwilę odczekać, a potem przepolerować czystą, miękką szmatką.

Motocykl nie moze być przesadnie czysty :D wiem coś o tym, zawsze znajdzie się miejsce, o które można jeszcze bardziej zadbać. A może to tylko ja jestem takim pedantem :D. Faktem jest, że większośc moich motocykli (kolejnych), nawet mając 12 i więcej lat na karku wyglądała jak nowe.

 

Z*jebi*ta sprawa być pedante,m na punckie swojego moto :icon_razz:

 

Nabardziej satysfakcjonujące są momenty gdy słyszysz od kobiet - ale masz czystu motocykl tudzież (mniej emocjonujące) od kolegów - ale o niego dbasz :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...