Skocz do zawartości

LUBELSKIE STOWARZYSZENIE MOTOCYKLISTÓW


JOAŚKA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co do bójek itd

w statusie ejst napisane ze osoby lamiace prawo - co za tym idzie czyjąś nietykalnośc cielesna beda mogły byc wywalone ze stowarzyszenia, wystarczy do tego polowa glosow wszystkich czlonkow stowarzyszenia.

Jak ktos ma do kogoś jakies sprawy ktorych nie potrafi zalatwic w cywilizowany to zdejmuje koszulke, logo itd i tacy agenci udaja sie w odosobnione miejsce.

 

co do subforum LSM to jezeli admin nie ma nic pzreciwko to mozna na tym subforum dac moderacje jednemu z czlonkow LSM plus oczywiscie moderator głowny ...

Edytowane przez aftys6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

 

ja jestem z Felina dałoby rade taką koszulke załatwić ?

 

pzdr

po 1 i jedyne to nie sklep z koszulkami czy naszywkami i jesli ktos chce nosic barwy LSM najpierw niech pokarze obecnej grupie ze jest godny posiadac takowe Logo LSM-u to było by na tyle co do pytan o koszulki i prosze bez sensu nie spamowac na ten temat :bigrazz: :crossy:

 

Stowarzyszenie tez ma swoje zasady to było by na Tyle Amen :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Szanowne Grono LSM! :notworthy:

Odebrałam dokumenty z Sądu czyli jesteśmy już oficjalnie wpisani w KRS jako Stowarzyszenie :biggrin:

Dzisiaj jeszcze Regon i konto w Banku. I wsio.

 

Dominikowi prześlę Naszą ikonkę oraz listę osób z Grona LSM.

Pytanie do WAS--- kto na MODERATORA i jego pomocnika? Tylko sprawna decyzja PLISSSSSSSSS.

 

Temat koszulek:

astra115--- ponieważ jest to legalnie działające LUBELSKIE STOWARZYSZENIE MOTOCYKLISTÓW,które

ma swoje Logo,dlatego koszulki nie są towarem ogólnodostępnym a otrzymają je osoby należące do Stowarzyszenia.

 

czarek thunder-c --- Powołaliśmy do działania Stowarzyszenie- LSM - jedyne w Lublinie i w swoim rodzaju żeby móc oprócz jazdy pomagać ludziom ( bawić się też rzecz jasna :flesje: ).Ale jako LSM możemy więcej bo sponsorzy, darowizny etc.Zajmiemy się różnymi sprawami.Jednakże wszystko w swoim czasie i po kolei.

Jedno jest pewne- ze Stowarzyszeniem różne WAŻNIAKI rozmawiają inaczej niż z pojedynczym motocyklistą,

więcej spraw można załatwić i wyegzekwować dla motocyklistów.

Do LSM należeć mogą osoby bez względu na płeć,markę moto i staż w chorobie motocyklowej.

Statut jest bo bez niego nie byłoby LSM.Reszta wiadomości na temat LSM - jak sobie zechcesz to dostaniesz.

 

No cóż! Chcieliśmy LSM to je mamy :biggrin:

 

AVE MY !!!!!

Wszystkie Szczypki Świata łączcie się :biggrin: Niech Szczypki będą z NAMI :biggrin: ( Nie w Grocie Nestle) :icon_razz: buaaaaaaaaa

Pozdrawiam --- Joaśka

 

PEES A Ty PREZESIE AFTYSIE integruj się z Nami. Sodówa Ci odbiła do głowy jako SZEFOWI? Naganę dostaniesz i to nie tylko słowną to się opamiętasz :icon_evil:

Myślisz ,że masz Immunitet Prezesowski :icon_mrgreen: NEVER!!!!!!!! Wpiernicz i po temacie.

Pleps Cię doprowadzi do pionu. Lepiej się zastanów co robisz.NOOOOOOOOOOOOOOOOO :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dominikowi prześlę Naszą ikonkę oraz listę osób z Grona LSM.

Pytanie do WAS--- kto na MODERATORA i jego pomocnika? Tylko sprawna decyzja PLISSSSSSSSS.

/.../

 

jeśli nie będzie chętnych to ja mógłbym się zająć jedną z wspomnianych wyżej funkcji

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Proszę pamiętać, że moderatorem może zostać osoba, którą choć odrobinę znam. Po drugie wymagany jest staż forumowy, trudno powiedzieć dokładnie jaki, na pewno nie kilkudniowy. Proszę o przyjęcie tych zasad podczas wyboru. Dzięki.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę smiło modować na tymże dziale forum.jestem tu dzien w dzien i sprawy stowarzyszenia nie są mi obce.przebieg na forum jest wymagany..no jakis tam jest i u mnie... ktoś kogo znasz...heh..nikogo z mlodych ze stowarzyszenia pewnie.

 

szostego otwieramy szampana i swietujemy zatwierdzenie istnienia LSMu... a pozniej mozemy wspomoc np. fundacje mam marzenie. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra jeżeli chcecie możemy pogadać ja się mogę pokazać np. w sobotę wieczorem mógłbym wpaść jawką bo MZ nie da rady ale zawsze to coś :buttrock: z chęcią bym zapoznał kolegów i koleżanki z forum :]

 

pzdr :biggrin:

 

p.s. jak co to dajcie znać co i jak i o której :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj szukaj szczegółów drogi kolego :buttrock:

http://forum.motocyklistow.pl/Zakonczenie-...08-t104867.html

nie wiem którędy będziesz jechał, ale ja bede zbierał jakąś grupkę do lotu, na Lotosie w Łucce, w sobotę koło południa, ale jeszcze zadzwonie do Agrama, zapytam jakie oni moją plany ;)

Edytowane przez Hajo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha dobra dzięki kolego przeczytałem temat może się pojawię na tym zlocie najlepiej MZ ajeżeli nie zdąże zarejestrować to chyba nie dam rady bo jawką to ciut od kijan jest drogi no ale zobaczymy jak nie wpadnę MZ lub Jawka to może przyjadę Transpedem :buttrock: heh

 

pzdr

Edytowane przez astra115
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...