Skocz do zawartości

Moto GP ciag dalszy


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tia, ale taka Laguna to sie trafia raz na pare lat.....

 

Swoja droga ciekawy ten Stoner - nerwy mu chyba puszczaja, bo gleba identyczna jak w Czechach, nikt mu po pietach nie deptal tak bardzo (Rossi jakies 3 sek za nim i tempo znakomite) i chlopak leci w zwir.

 

Inna sprawa ciekawa to Pedrosa - wymusil zmiane gum na Bridgestone! Po 24 latach wspolpracy Repsol-Hondy z Michelinem... No ale nie wiem, czy w jego przypadku to kwestia producenta opon czy formy psychicznej - w koncu Lorenzo na Michelinach objechal go jak chcial i nawet zblizyl sie do Doctora!

 

Tyle ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku wyscigu mialem takie male de ja vou ( czy jak to sie pisze ), co do Stonera. I spelnilo sie. Ile gleb i przy jakich predkosciach zaliczyl Stoner ? Wysypal sie a to pozostaje w psychice - proces restauracyjny troche trwa, teraz znowu wysypka. Czas pokaze jak poradzi sobie z tym mentalnie, zwlaszcza, ze do konca zostalo jeszcze 5 wyscigow.

 

Mozna byc lepszym i nie wygrac, strategia sie klania, trzeba tez zalozyc, ze mozny sie wlasnie wysypac.

 

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, psycha to podstawa! Doktorek ma teraz mentalna gorke, a Stoner chyba odwrotnie.

 

Natomiast co do cytaty 'mozna byc lepszym i nie wygrac' to mam dwie uwagi:

uwaga 1: brzmi to troche jak tlumaczenie polskich olimpijczykow lub pilkarzy... na wygrana sklada sie wiele czynnikow (sprzet, zawodnik, warunki, etc) i na mecie okazuje sie kto lepiej to wszystko ogarnal.

uwaga 2: Doctor jest i bedzie zawsze lepszy :icon_biggrin:

 

Na wypadek gdyby zajrzal tu mick: powyzsze opinie sa moimi wlasnymi, absolutinie stronniczymi i na pewno nie obiektywnymi :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...