Skocz do zawartości

ZX 12R (moc spadła)


szkudlar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytania.zx12r 2001rok.-jaki jest moment dokrecania łożyska główki ramy? -motocykl jest na wtrysku czy ustawia sie gazniki wakuometrem? -czy czysci sie wtryski.i gazniki? - -co moze miec do zeczy ze motocykl stracił troszke mocy tzn.tak jakby pare koni w trawe ucieklo a wczesniej (miesiac temu/bylo dobrze.motocykl sam na 2 biegu podnosil sie na kolo a teraz nie !.nie jestem katem ale nawet próbujac go szarpnac na gume na dwujce nie idzie.(wczesniej bez problemu).myslalem o naszym polskim paliwie ale to nie to.co moze byc przyczyna.z góry dzieki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale to nie jest smieszne.!ale w ramke mozesz wsadzic. motocykl ma wtryski paliwa ale z tego co słyszałem to synchronizuje sie sie wakuometrem przepustnice .jak nie wiesz to nie pisz.

 

Napisałeś w sensie jak gdybyś nie wiedział czy śmigasz na wtrysku czy na gaźniku - Twoja wina więc się nie złość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś w sensie jak gdybyś nie wiedział czy śmigasz na wtrysku czy na gaźniku - Twoja wina więc się nie złość :)

ok.mój błąd.zle napisałem. ale jak ktos wie co moze byc przyczyna to prosze o pomoc.a motocykl jeszcze plywa na wolnych obrotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac, ze nie masz pojecia wiec sie nie napinaj tylko jedz do warsztatu. Nawet jesli ktos Ci tu cos podpowie to i tak tego sam nie zrobisz.

 

Zgadzam się, możesz zrobić więcej złego niż dobrego - podjedź gdzieś do dobrego warsztatu.

 

Jeśli pływa na wolnych obrotach to może to być sonda lambda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, możesz zrobić więcej złego niż dobrego - podjedź gdzieś do dobrego warsztatu.

 

Jeśli pływa na wolnych obrotach to może to być sonda lambda.

 

a macie jakis dobry warsztat.np poznan leszno? wiem ze cos jest w rydzynie. bo tu u mnie nie zabardzo z serwisem.

 

Ewentualnie zrobić synchro przepustnic jak nie było robione.

 

własnie to chcem zrobic.mam wakuometry.zobaczymy. tylko czy to bedzie mialo duze znaczenie na utrate mocy??

 

możesz obejrzeć fitr powietrza, i wymienić swiece.

 

filtr powietrza wyczyszczony.

Edytowane przez szkudlar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pozostaly Ci swiece. Synchro mozna sprawdzic ale nie bedzie to mialo wplywu na moc przy wyzszych obrotach. Musisz podjechac do kogos kto ma troche wiecej sprzetu diagnostycznego i pojecia o tym co robi.

Czesto takie rzeczy dzieja sie po wymianie filtra pow. i wydechu. Calkiem mozliwe ze cos Ci sie tam wypielo w elektronice, lub nie laczy.

Edytowane przez ural_zgora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie jakis dobry warsztat.np poznan leszno? wiem ze cos jest w rydzynie. bo tu u mnie nie zabardzo z serwisem.

własnie to chcem zrobic.mam wakuometry.zobaczymy. tylko czy to bedzie mialo duze znaczenie na utrate mocy??

filtr powietrza wyczyszczony.

 

Tutaj masz przykładowy serwis w Poznaniu:

 

http://www.hrg.pl/

 

Albo podpytaj kogoś z formum z Leszna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...