Skocz do zawartości

idioci na motorach ;)


Guzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jeździ się na niej jak na... :icon_twisted:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniesie tego konsekwencje i oby tylko nie zrobił krzywdy innym!

 

i wszystko jasne.

 

Co do nastepnej wypowiedzi to niestety w/g statystyk do 25 r. zycia jestes w grupie stwarzajacej najwielsze ryzyko na drodze ( Jak myslisz skad wzial sie pomysl ustawy PJ od 24 lat ? ).

 

Tez znam oszolomow ktorzy maja po 60 lat i zachowuja sie jak by byli niespelna rozumu, niestety wiekszosc z nich jest w Twoim wieku, lub mlodsza. ( oszolomow na drodze - ma sie

rozumiec )

 

:)

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że statystycznie tak to wygląda. Ale statystycznie wychodzi jeszcze wiele innych głupot...

 

Moim zdaniem trzeba go każdego podchodzić indywidualnie i to, że nie mam 25 lat a mam sportowe moto i lubię pocisnąć czasem prędkościami "fabrycznymi" jeszcze niczego nie przesądza!

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szczescie ja juz mam skonczone D.gif. Teraz, majac tryb niesmiertelnosci, moge sobie pozwolic na ciut wiecej D.gif

 

 

Ej, tylko się nie przyznaj, że czasem Cię na jaju ponosi bo upadnie cała armaturowa teoria :)

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pseudomotocyklisci do kata sio!

 

ale fajnie sie latalo, ja, moja maszyna, 75kmh na liczniku, wiatr w brodzie i we wlosach, moja zielona kamizelka i 5 gwiazdek ze zlotow... to sie nazywa zycie!

 

i bede tak jezdzil nastepne 50lat a wy prosto w tira i bedzie spokoj, kolejnego pseudaka mnie, psujacego dobry wizerunek prawdziwego motocyklisty!!!

 

bana im, bana !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...