Skocz do zawartości

idioci na motorach ;)


Guzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jestem ciekawy kto dal prawke tej osobie co sobie tak na luzie pod prad cisnie

 

kurde tak na lajciku na czolowke pociskac heh bo po co obrocic samochod o 180 i poszukac miejsca do zawracania dla normalnych ludzi

 

glupota ludzka nieznam granic taki polski kamikadze :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze przerażają mnie wasze komentarze- ukazują pojecie o motocyklach i życiu. Gościu świetny - przepraszam w czym świetny? bo jakoś nie rozumiem. W tym, że mało się sam nie zabił albo przy okazji kogoś? Jak jest świetny to niech jedzie na tor i tam się wykaże. A na ulicy - tam pod kaskiem nie ma nic jak puknąć to zadzwoni- a wy się tym podniecacie. Tym razem mu się udało - a następnym. Czy wy traktujecie motocykl jako sport extremalny? - to nawet nie sport - bo co to za sport- byle grubas z kupą kasy kupi sobie motor i będzie śmigał między samochodami aż się zabije- natomast jakby miał przebeic 1000 m to by umarł na zawał. I co z tego, że jechał 200 - jakiś wielkich umiejętności to ja na tym filmie nie widzę - nie składał się ładnie na zakrętach, nie zamykał opony, - odkręcił manetę i przeskakiwał między samochodami- goście to sa nieźli w radiowozie co za nim jechali - mieli 2x większe auto i go nie zgubili.

I tylko tyle, że miał ogromnego FARTA a nie umiejętności - bo nikt nie skręcał w lewo, nie zmieniał pasa itp. Każdy z was potrafiłby jechać tak samo - tylko macie rozum w głowie i po prostu ludzkie odruch - czyli strach przed śmiercią. (chociaż śmierć jet tak naprawdę najlepszym rozwiązaniem przy takiej prędkości). Ja już kilku takich super motocyklistów widziałem (z racji zawodu) - do końca życia będa leżeć w łóżku robiąc pod siebie (nawet tego nie kontrolując) i dostawać papkę przez sondę. Powiem wam, że na początku przychodzą do nich dziewczyny, koledzy - po kilki tygodniach nie ma nikogo - jedynie rodzice. Dziewczyny znikają, koledzy zapominają - leży sam jak palec i prosi jedynie o śmierć.

Ten facet znowu wsiądzie na motor i albo się zabije albo czeka go los opisany przeze mnie.

A wtedy pojawi się kronice wypadków a wy pomyślicie - szkoda faceta :), na pewno wina kogoś z puszki, bo mu droge zajechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, wcale sie widelec.pl nie postaral. Sam ciekawsze palowania na necie widzialem a i ja czasem szybciej przelece. Jeszcze mnie ktos z katamarana nakreci komora, w akurat zlym momencie, i bede kolejny a liscie :icon_mrgreen:

Edytowane przez PiotrekRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, wcale sie widelec.pl nie postaral. Sam ciekawsze palowania na necie widzialem a i ja czasem szybciej przelece. Jeszcze mnie ktos z katamarana nakreci komora, w akurat zlym momencie, i bede kolejny a liscie :icon_twisted:

 

to może jakąś nagrodę wygrasz :buttrock: pewnie widelec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam,(...) a i ja czasem szybciej przelece.

 

a próbowałeś kiedyś się rozpędzić i nie hamować np przed ścianą ? to jest dopiero wyczyn!! :icon_twisted:

Cycki - im większe za młodu, tym dłuższe na starość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś kiedyś się rozpędzić i nie hamować np przed ścianą ? to jest dopiero wyczyn!! :banghead:

 

czytając niektóre posty i notatki z kolumn o wypadkach musze się niezgodzić z przedmówcą - to już nie jest wyczyn. :icon_rolleyes:

 

WYCZYN to jest, wbrew nieudolności japońskich konstruktorów motocykli sportowych jechać R1 50 km/h po mieście :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między innymi dlatego nie kupiłem R1

 

Czyli jednak można ! :icon_rolleyes: *

 

 

 

* jeździć czymś co z założenia nie musi łamać przepisów i budować stereotypów jak w temacie jednocześnie czerpiąc z tego przyjemność :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* jeździć czymś co z założenia nie musi łamać przepisów i budować stereotypów jak w temacie jednocześnie czerpiąc z tego przyjemność mrugacz.gif

 

Co prawda nie rozumiem zdań złożonych z więcej niż 5 słów, ale zakładam, że pozytywnie oceniasz mojego posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie rozumiem zdań złożonych z więcej niż 5 słów, ale zakładam, że pozytywnie oceniasz mojego posta

 

pozytywnie go ocenił :notworthy:

a jest w tym trochę prawdy, że nieczęsto widzi się ucieczki przed videoradarem na goldwingach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...