Skocz do zawartości

Sucha świeca.. nie odpala


KamiloV90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tydzien temu rozebrałem gaznik bo mi przerywał wiec pomyslałem ze był brudny.. zrobiłem odpalał lecz nie miał takiej mocy jak wczesniej.. i pojechałem na wakacji po 5 dniach wchodze do garażu i co nie odpala... swieca sucha przez kranik paliwo leci rozebrałem kolejny raz gaznik bo myslałem ze cos sie zapchało ... złozyłem i dalej to samo sucha swieca i nie chce opalic moj klr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozebrałem wyczyściłem wszystko drożne... dlatego nie rozumiem co jest i pisze post...

A świstak siedzi i zawija w sreberka :icon_mrgreen:

Sprawdziłeś drożność czy chcesz podyskutować?

Benzyna powinna cieknąć do gaźnika siłą grawitacji a jeżeli u Ciebie nie ma benzyny w komorze pływakowej to co to może być?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w komorze pływakowej jest benzyna bo sprawdzałem (srobka do regulacji poziomu paliwa w tej komorze) ... tylko dalej benzyna nie leci swieca jest sucha jak pieprz... iskra dobra motoru sie nie da zalac i nie odpala

 

Zdecyduj się w końcu bo w innym temacie napisałeś :

Witam jak sprawdzic i ewentualnie uzupełnic paliwo w komorze pływakowej w klr 250 ?

 

Myślisz że można aż kombinować na tym forum ?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie jak sie z tym uporałem a własciwie moj znajomy.. stwierdził ze swieca jest sucha bo w tłoku zalega benzyna wiec membranka sie nie otwiera.. i nałozył klucz nasadowy na srobe od wału i połączył wierterke (moto odpala ze startera) iii co odpalił nie podawał benzyny poniewaz miał ją w cylindrze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka membranka? Wydawało mi się że KLR 250 to 4t. Jakieś pierdoły opowiadasz, z tą zalegającą benzyną i nieotwieraniem się membranki

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...