Skocz do zawartości

II Mazurski Zlot Motocyklowy "MOTOZGON.PL", 5-7.09.2008


MOTO-ZGON
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

EEEEH. Miklas, nie mam już siły do Ciebie i do Twojej dziewczyny - Astarte (jeśli nie jest twoją dziewczyną, za pomyłkę przepraszam)...

Na wszystkie Twoje uwagi, z atencją odpowiedziałem już wyżej.

 

Jak czytam Wasze opinie o innych zlotach, z których byliście zadowoleni i piszecie - cytat z wypowiedzi Astarte:

...nie obyło się także bez gromkiego: „pokaż dupę” i „wywal rycha”...

lub

...na jej nieszczęście nie byliśmy do końca trzeźwi, więc kanonada z tłumików rozbrzmiewała znacznie częściej – kto by sobie tam zawracał głowę patrzeniem na zegarek...

to dochodzę do wniosku, że zlot MZ nie jest w stanie sprostać Waszym wymaganiom.

 

Życzę Tobie, Astarte i Gerardowi - który gdzieś tam wygląda zza Waszych pleców, bezpiecznej jazdy na moto w 2009 r.

 

Praetor

 

PS

Aha, doszedłem do wniosku, że zwrócę Wam po 7 zł preferencyjnej wejściówki, którą zapłaciliście rabatowo, m. in. w związku z tym, że nocowaliście u konkurencji i tam trzymaliście motocykle. Jeśli jesteście tym zainteresowani proszę o podanie na priv adresu, na który mam przesłać przekaz pocztowy wraz z podaniem nazwisk tych kilku osób, które z Wami były, wraz z podaniem Waszej nazwy tj. jeśli dobrze pamiętam wasza radomska grupka nosi swojską nazwę "Wdupiemamto").

Edytowane przez MOTO-ZGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie możesz zrozumieć, że nie każdemu musiał się podobać twój zlot. Nigdy nie byłam na zlocie na Mazurach... miałam akurat wolny weekend, więc przyjechałam :crossy: . To, że akurat twój zlot mi się nie spodobał to moja własna opinia, którą mogę wyrażać gdzie i kiedy chcę :icon_eek: . A ty jak nakręcony starasz się mi udowodnić, że ten zlot każdemu musiał się podobać, bo było to i tamto, i sramto... tu tkwi twój problem. Trzeba umieć przyjmować krytykę... ale widzę, że wyznajesz zasadę, że najlepszą obroną jest atak :icon_rolleyes: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak im niepasuje to niech wiecej sie na naszym zlocie niepokazuja i niepsuja zabawy innym.

Mi sie zabawa podobala i super towarzystwo pelen szacun dla organizatora.

Organizacja na 5 wszystkie info przed zlotem byly udostepniane na stronie i takie walenie opini ze ktos jest niezadowolony bo nie pomysleli o rezerwacji to wasza sprawa i pretensje miejcie do siebie.

A pozatym jak ktos nieczuje klimatu i niewidzi poco ten zlot to na nastepny raz niezapraszam to impreza dla ludzi myslacych i nieszukajacych rozrob.

 

Jest wiele innych zlotow moze tam was lepiej ugoszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem zdjęcia z zeszłego roku i wydaje mi się że ta impreza może być troszkę sztywna....

Zwykle jeżdżę na zloty po to aby się pośmiać, popić, czasem powygłupiać. Nie lubię jak mi ktoś zamyka moto gdy chcę o 04:00 rano spalić do zera oponkę :icon_mrgreen:

Powiedzcie mi proszę jak to jest w tym Zgonie i wyprowadźcie mnie z błędu :wink:

 

Pozdro all :flesje:

"Koledzy nie hałasujcie , jutro będzie muzyka maszyn, o 10.00"-słowa organizatora.A uczestnicy jak małpy na komendę z głośnika pałowali sprzęty...Płakałem ze śmiechu.

 

Tak sobie czytam i ogladam i cos mi sie wydaje ze ten wasz moto-zgon to jest taki jakis dziwny rodzinno- sasiedzki biznes. I to calkiem niezly bieznes.

Czy szanowny ojciec dyrektor jest moze wlascicielem lub wspolwlascicielem osrodka, bo mam dziwne wrazenie ze tak?

Ktos moze powiedziec ze co to ma do rzeczy ze ktos robi biznes ???

Dla mnie ma, bo mozna zarabiac na wszystkim ale nie trawie jak ktos zarabia na ludzich w ten sposob.

Kilka lat temu zloty byly organizowane bez super nagrod, bez rezerwacji w super osrodku, bez super atrakcji, byly organizowane dla ludzi, dla samego spotkania. Ktos kto organizowal impreze czesto sam dokladal do tego biznesu.

Dzisiaj wielu uzytkownikow motocykli tylko uwaza sie za motocyklistow, motocykle dla nich to tylko kolejny gadzet, sposob na spedzenie niedzielnego popoludnia i rzeczywiscie dla takich ludzi nie ma znaczenia czy ktos kto organizuje impreze zarazbia na tym czy nie.

Osobiscie od 2 lat raczej nie jezdze na zloty, a jezeli juz to do krajow gdzie sie jeszcze na tym nie zarabia, a zloty sa kameralne, bez nagrod, 4000 wat na scenie. Przyjezdzaja tam ludzie ktorych znam od kilku lat i spotykamy sie po to zeby razem sie pobawic, porozmawiac, oni to robia dla siebie i dla ludzi ktorzy chca do nich przyjechac i spedzic z nimi swoj wolny czas.

Fakt.W zgonie zasłania się zbiórką pieniędzy na chore dzieci.Fe. A co do super nagród...zasypani wszyscy zostali reklamówkami typu długopis, smycz i koszulki firm spirytusowych, które dostaje się w hurtowni podczas zakupów.Fakt, był jeden albo dwa zegarki G-SHOCK....ale konkurencji duuużo więcej a miejsc premiowanych tym bardziej.

 

A ode mnie.

Kiszka.My płaciliśmy wszystko co należy a w sobotę ludziska sobie wjeżdżali jak do domu bez problemu.

Poczułem się jak na planie filmu, gdzie medialne show zaplanowane było co do minuty.

Totalna porażka.

Mam wyjeba....ne na to co napiszą koledzy organizatora, którzy zaraz będą spinać pośladki jaki to wspaniały zlot...przepraszam...stypa.

I muszę to napisać.Organizator w dniu zapisów był uprzejmy jak cholera gdy kasę zgarniał ale w niedzielę to miał w dupie, że ktoś potrzebuje rano kupić w barze coś do picia...

Clicowawa....Tak ugoszczą nas...atmosferą, znajomością potrzeb motocyklistów(tych z prawdziwego znaczenia) i miła obsługą przez cały czas i następne lata a nie tylko do momentu kiedy będziemy niezbędni do zarabiania.

Edytowane przez monter75

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fakt.W zgonie zasłania się zbiórką pieniędzy na chore dzieci.

 

Nieprzypominam sobie nic o zbiorce na chore dzieci kolega chyba byl na innym zlocie zbieralismy rozne przedmioty do szkoly dla dzieci z domu dziecka i raczej te dzieci wygladaly na zdrowe i usmiechniete z powodu prezentow od nas uczestnikow.Pobyt w domu dziecka to nie choroba tylko bezmyslnosc doroslych.

Mam wyjeba....ne na to co napiszą koledzy organizatora, którzy zaraz będą spinać pośladki jaki to wspaniały zlot...przepraszam...stypa.

 

Ja bynajmniej nie jestem zadnym kolega zadnego organizatora pisze bo bylem na tym zlocie jako motocyklista iz poczucia obowiazku pomocy tym dziecia niech niemysla ze caly swiat sie od nich odwrocil.

I muszę to napisać.Organizator w dniu zapisów był uprzejmy jak cholera gdy kasę zgarniał ale w niedzielę to miał w dupie, że ktoś potrzebuje rano kupić w barze coś do picia...

 

Byl uprzejmy i to mu sie chwali to dziala na jego plus tylko a zgarnial kase bo nic nie jest za darmo ani wyrzywienie ani prad ani utrzymanie takiego osrodka.

 

A co do niedzieli ja sam osobiscie bylem juz zmeczony ile mozna pic spiewac i balowac a co dopiero organizator wszystkiego dopilnuj i za kazdego badz odpowiedzialny on tez czlowiek mial prawo byc zmeczony jak i inni pracownicy bary zreszta zawsze bar jest otwierany ok 9 lub 10 bo musza posprzatac po nocnych gosciach bo z tego co pamietam to pozno konczylismy imprezowanie.

Clicowawa....Tak ugoszczą nas...atmosferą, znajomością potrzeb motocyklistów(tych z prawdziwego znaczenia) i miła obsługą przez cały czas i następne lata a nie tylko do momentu kiedy będziemy niezbędni do zarabiania.

 

Do jakiego zarabiania a co ty w pracy pensji niebierzesz pewnie charytatywnie pracujesz

nawet jesli zarobil to sie narobil i mu sie nalerzalo uwarzam ze zaslurzyl mi to niewadzi bo w zyciu zapamietaj zasadnicza regule nic niema za darmo.

 

 

 

Radzilbym czasami poczytac nazekajacym na innych forach jak jest na innych zlotach czasami organizatorzy biora kase i w dluga to bys dopiero ponarzekal i wtedy mial byc racje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monter75, waż słowa, bo ocierasz się o pomówienie. Nikt na zlocie nie zbierał pieniędzy dla dzieci! Zbieraliśmy i fundowaliśmy tylko dary rzeczowe, które na miejscu przekazywaliśmy dzieciakom i Paniom opiekunkom, możesz zadzwonić do domu dziecka. Wyszliśmy z założenia, że jesli ktoś będzie chciał pomagać w ten sposób, to dostanie na zlocie od Pań opiekunek wszystkie dane kontaktowe. Z tego co wiem, wielu motocyklistów do dziś wspiera dom dziecka, który mamy pod opieką. I to jest dla nas satysfakcją.

Spróbuj zorganizować impreze sam, a zobaczysz że sukcesem jest, jeśli pokryje ona koszty organizacji. Dla mnie największa satysfakcją poza pomocą dzieciom, jest propagowanie bezpiecznej jazdy na motocyklu oraz kultury motocyklowej. Przede wszystkim zaś poznanie wspaniałych ludzi, którzy dziękują za włożona pracę i trud. Na pewno były niedociągnięcia, ale każdy uczy się na błedach i nie jest idealny. Grunt to wyciągać wnioski i ciężko pracowac nad poprawą. To nasz cel.

 

Poza tym, naprawdę nie ma przymusu przyjeżdżać na nasze zloty. Trzeba szczegółowo przeczytać stronę zlotu i zdecydować czy taka formuła odpowiada czy nie.

 

Dodam, że pozytywne opinie o zlocie pochodzą od osób, które poznałem na zlocie i nie znałem ich wcześniej, zatem są rzetelne i uczciwe, niemniej nie odbieram prawa do negacji, osobom, które nie były ze zlotu zadowolone. I nie jest dla mnie żadną pociechą, że ze statystyki wynika, że niezadowolonych było jakieś 2% ogólnej liczby członków. Ubolewam z tego faktu. Ale faktem jest, co słusznie wytknęła mi Astarte, że nie powinienem wychodzić z założenia, że uda mi się dogodzić wszystkim.

 

Wiem, że nasz sukces i fakt, że ze zlotu na zlot przyjeżdza coraz więcej motocyklistów z całej Polski może się też nie podobać kilku osobom, które organizują podobne imprezy w okolicy. Dodam, że jedną z nakwiększych satysfakcji, jakie mam , jest fakt, że stałym gościem zlotów, jest juz kolega, który specjalnie na zloty przylatuje z USA i odpala motocykl trzymany w Polsce.

 

Serdecznie pozdrawiam wszystkich i życzę bezpiecznej jazdy na motocyklu.

 

Praetor

Edytowane przez MOTO-ZGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jakiego zarabiania a co ty w pracy pensji niebierzesz pewnie charytatywnie pracujesz

nawet jesli zarobil to sie narobil i mu sie nalerzalo uwarzam ze zaslurzyl mi to niewadzi bo w zyciu zapamietaj zasadnicza regule nic niema za darmo.

Tak, zupełnie OT: od razu widać, że za swoją edukację nie płaciłeś...

Co do zlotu się nie wypowiem, nie byłem. Byli moi przyjaciele.

I skoro im się nie podobało, to widocznie mają powody, by tak twierdzić.

Stare przysłowie pszczół mówi: nie to ładne, co ładne, tylko, co się komu podoba.

Tyle.

Bicie piany niczego nie zmieni.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleście wszyscy pojechali na maksa z tymi opiniami... teraz zaczynają się naparzać zwolennicy zlotu z tymi, którzy są na nie.

 

Przekazuję Wam znak pokoju i nawołuję do wzajemnej życzliwości.

Dodam, że nie żywię urazy do tych kilku niezadowolonych osób.

 

i jak mówi klasyk: "więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, aby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie" ;)

 

Zatem biorę sobie do serca wszystkie uwagi i pozdrawiam Wszystkich!

 

PS

Bardzo proszę administratora, aby zamknął wątek, bo odzywają się już u niektórych osób typowo narodowe cechy, takie jak agresja, pomówienia, złośliwości i wywijanie szabelką. Prośba związana również z moją własną obawą o samokontrolę ;)

I jest jak w tym kawale:

Idą dwa koty przez pustynię, mija jedna godzina... druga godzina... trzecia godzina i w końcu jeden mówi do drugiego: kurna, nie ogarniam tej kuwety...

 

Adminie ogarnij kuwetę i zamknij wątek bo się wszyscy pozabijamy zanim rozpoczniemy sezon... :notworthy:

 

Edytowane przez MOTO-ZGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zupełnie OT: od razu widać, że za swoją edukację nie płaciłeś...

Co do zlotu się nie wypowiem, nie byłem. Byli moi przyjaciele.

I skoro im się nie podobało, to widocznie mają powody, by tak twierdzić.

Stare przysłowie pszczół mówi: nie to ładne, co ładne, tylko, co się komu podoba.

Tyle.

Bicie piany niczego nie zmieni.

 

Jezeli kogos nieznasz to sie niewypowiadaj na temat jego wyksztalcenia bo bys sie zdziwil.

 

A co do zlotu jezeli niebyles to poco zabierasz glos.

 

No i niepodoba sie 2% faktycznie sensacja bo niebylo jazdy na jednym kole i totalnego palenia gumy bo to tylko wam w glowach.

 

Mozna sie napic byle sie zachowywac jak czlowiek wszystko jest dla ludzi zdrowo myslacych.

 

 

Faktycznie szkoda dyskutowac z jednostka niezadowolona gdy 98% jest zadowolonych i chca przyjechac na 3 zlot pozatym nikt nikogo na sile nieciagnie na takie imprezy sa tez inne do wyboru i tyle w tym temacie.

 

 

Faktycznie admin temat do zamkniecia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli kogos nieznasz to sie niewypowiadaj na temat jego wyksztalcenia bo bys sie zdziwil.

 

A co do zlotu jezeli niebyles to poco zabierasz glos.

 

No i niepodoba sie 2% faktycznie sensacja bo niebylo jazdy na jednym kole i totalnego palenia gumy bo to tylko wam w glowach.

 

Mozna sie napic byle sie zachowywac jak czlowiek wszystko jest dla ludzi zdrowo myslacych.

Faktycznie szkoda dyskutowac z jednostka niezadowolona gdy 98% jest zadowolonych i chca przyjechac na 3 zlot pozatym nikt nikogo na sile nieciagnie na takie imprezy sa tez inne do wyboru i tyle w tym temacie.

Faktycznie admin temat do zamkniecia.

Okazuje się, że nie tylko pisać nie potrafisz. Czytać też.

A dziwić przestałem się już jakiś czas temu...

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

EEEEH. Miklas, nie mam już siły do Ciebie i do Twojej dziewczyny - Astarte (jeśli nie jest twoją dziewczyną, za pomyłkę przepraszam)...

Na wszystkie Twoje uwagi, z atencją odpowiedziałem już wyżej.

 

Jak czytam Wasze opinie o innych zlotach, z których byliście zadowoleni i piszecie - cytat z wypowiedzi Astarte:

...nie obyło się także bez gromkiego: „pokaż dupę” i „wywal rycha”...

lub

...na jej nieszczęście nie byliśmy do końca trzeźwi, więc kanonada z tłumików rozbrzmiewała znacznie częściej – kto by sobie tam zawracał głowę patrzeniem na zegarek...

to dochodzę do wniosku, że zlot MZ nie jest w stanie sprostać Waszym wymaganiom.

 

Życzę Tobie, Astarte i Gerardowi - który gdzieś tam wygląda zza Waszych pleców, bezpiecznej jazdy na moto w 2009 r.

 

Praetor

 

PS

Aha, doszedłem do wniosku, że zwrócę Wam po 7 zł preferencyjnej wejściówki, którą zapłaciliście rabatowo, m. in. w związku z tym, że nocowaliście u konkurencji i tam trzymaliście motocykle. Jeśli jesteście tym zainteresowani proszę o podanie na priv adresu, na który mam przesłać przekaz pocztowy wraz z podaniem nazwisk tych kilku osób, które z Wami były, wraz z podaniem Waszej nazwy tj. jeśli dobrze pamiętam wasza radomska grupka nosi swojską nazwę "Wdupiemamto").

 

Wk****ło nie to co napisałeś o mnie " który gdzieś tam wygląda zza Waszych pleców"

ale że ze mnie niespotykanie spokojny człowiek ...........

co do Zlotu I był super co do II totalna klapa :icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_exclaim:

 

ps.grupa "wdupiemamto" nie jest grupą Radomską :icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_exclaim:

 

jeśli zaś chodzi o 7zł to była cena za wstęp dla osób które wchodziły bez motocykli więc nie wiem o co biega

 

:icon_question: skoro spaliśmy i trzymaliśmy :crossy: poza Zlotem

 

Wydaje mi się że chyba zapłaciliśmy normalnie

 

Co do zamykania tematu to jak dla mnie coś nie tak, po to mamy forum żeby na nim wyrażać swoje opinie

 

nie zawsze pozytywne

 

ps. chyba że to jest forum Białoruskie :evil:

 

 

Edytowane przez gerardgrodzisk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, byłem przez jeden wieczór na zlocie (z grupą "radomską" hehe oczywiście) i moja opinia jest taka, że zlot był banalny...

Konkurencje typu łyżeczka z jajkiem czy wolna jazda to standard, więc trudno abym piał z zachwytu nad programem rozrywkowym zlotu na tej podstawie, zespoły muzyczne, hmm, Organizatorze, te wyjące dzieciaczki niczym faktycznie upiorny konkurs karaoke, (chciałeś im zrobić przyjemność i ok), ale nie udawaj durnia że ktoś, kto przeczytał w programie: WYSTĘP ZESPOŁU MUZYCZNEGO, a trafił na ten moment występów, nie miał prawa i nie mógł się poczuć zirytowany tym wyciem...

Używasz poza tym populistycznych argumentów, typu, że jak komuś się ten zlot nie podobał, to akurat widać gustuje tylko w zlotach typu "totalna rzeź", nie, po prostu było banalnie, nudno, bez tzw. "klimatu", który albo Organizator potrafi stworzyć, albo nie. Ty wg mnie nie potrafiłeś...

Ot, opinia moja, subiektywna, takie wrażenie odniosłem i takim tylko mogę się podzielić.

pozdrawiam

Edytowane przez Staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wk****ło nie to co napisałeś o mnie " który gdzieś tam wygląda zza Waszych pleców"

ale że ze mnie niespotykanie spokojny człowiek ...........

 

I bardzo się cieszę, że się wreszcie wychyliłeś Gerardzie. Bo właśnie Ty jesteś sprawcą tego zamieszania na forum. Otóż jesteś sprawcą moich emocjonalnych tłumaczeń, niezadowolenia Twoich przyjaciół, (Astarte i Miklasa, Staszka: Grupa EKG) czasu traconego przez administratorów na interwencje itd.

 

Tak jak ja mam odwagę przyznać się do tego, że zlot nie był idealny, tak Ty weź na klatę swój błąd i się nie bocz teraz. :lalag:

 

Przyznaj się swoim znajomym publicznie, jak zadzwoniłeś do mnie chyba już w trakcie II zlotu i poinformowałeś, że jesteście w drodze i przyjeżdżacie dużą grupą (co mnie bardzo ucieszyło, bo na pierwszym zlocie odniosłem wrażenie, że się nawet polubiliśmy).

 

Chciałeś abym zarezerwował Ci miejsca dla Twoich znajomych, na co odrzekłem, że każdy, nawet Ty, miał obowiązek zgłosić swoją grupę faksowo, aby mieć gwarancję miejsc, być dobrze rozlokowanym w ośrodku. I nawet gdyby chłopaki z ORANGE COUNTRY CHOPPERS nagle się pojawili bez rezerwacji, aby ich zakwaterować nie wyrzuciłbym innych ludzi z domków czy hotelu. Tu każdy ma takie same prawa i obowiązki.

 

Nie chciałeś tego słuchać, mimo, że bardzo Cię prosiłem, abyś tak zrobił. Takie są reguły tego zlotu. Pytam retorycznie, dlaczego tak nie pasowało Ci, że trzeba w formularzu podać imię i nazwisko oraz numer motocykla...

 

Nie zrobiliście tego, nie było precyzyjnych faksów od Was, nie wiedzieliśmy ile osób z Tobą jedzie itd. Efekt tego był taki, że mimo szczerych starań nie było już dla Was miejsca - wybacz, nie mogliśmy wyrzucić z domków, kamienicy, hoteliku, ludzi którzy zastosowali się do regulaminu zlotu.

 

Myślę, że najwyższy czas pogodzić się z faktami, raz jeszcze powiadam, za swoje błędy odprawiam już pokutę, ale Twoich - na siebie brać nie będę. Widzę, że EKG to fajna grupa i szkoda, że zamiast np. zastanowić się wspólnie, jak byśmy mogli pomóc dzieciom z domów dziecka, spieramy się o marchewkę.

 

Dodam, że jak czytam Twoją opinię, że II zlot był gorszy od I Zlotu to skręcam się ze śmiechu po podłodze i haham się po pachy Kolego - tylko potwierdzasz, że na II Zlocie praktycznie nie byłeś i wiele nie widziałeś (wystarczy poczytać relacje Astarte, o tym gdzie byliście w czasie II Zlotu - nie na zlocie w każdym razie ;)

 

A oto ta "klapa" - czyli II Zlot HAHAHAHAHAHAH. Zobacz sobie Gerard te zdjęcia, szkoda, że nie uczestniczyłeś Ty i Twoi znajomi we wszystkich atrakcjach zlotu, jestem przekonany, że o wielu atrakcjach uwidocznionych na tych zdjęciach po prostu nie wiesz, poczytaj też regulamin zlotu i zrozum, że nie możesz mnie winić:

 

http://picasaweb.google.com/motozgon.pl/II...086857769234306

 

Pozdrawiam Was... aha tak się składa, że w GRUPIE EKG jest życzliwa mi osoba, której nie podoba się co tu wyprawiacie. Podobno nawet poza forum część z Was uzgadnia taktykę "oczernania zlotu", i nawet podobno, umówiliście się, że mi EKG teraz dowali.... To ta osoba podała mi też stronę Astarte i Miklasa - dopiero wtedy zrozumiałem o co tu chodzi... paskudna manipulacja, choć przyznam, że profesjonalna i skuteczna zarazem. Ale poza zlotem, zrażacie też ludzi do siebie samych. NIe rozumiem, że Wam się chce, to wszystko pisać, kurcze, czy my jako naród musimy się ciągle kłócić, podkładać sobie kłody pod nogi, cieszyć się, jak komuś się źle dzieje? A jak mu coś wychodzi, to najlepiej opluć go, wylać wiadro pomyj? No i oczywiście wszyscy są tacy mocni w gębie bo wywijają szabelką po ułańsku i anonimowo, bez konsekwencji prawnych (vide pomówienie o rzekomą zbiórkę pieniędzy). Jakbyście byli na zlocie to byście usłyszeli z mikrofonu +4000 watt, jak mówiłem, że nie możemy zbierać pieniędzy dla dzieci, więc od miesięcy piszemy, że zbieramy przybory szkolne, książki i zabawki - panie opiekunki publicznie odebały te dary, tylko, że wy wtedy byliście na spływie kajakowym u konkurencji, a później raczyliście się napojami wyskokowymi poza zlotem (tak wyczytałem na waszej stronie)

 

Najpierw było rozczarowanie z mojej strony, że nie potrafiłem Wam dogodzić, samokrytyka, chęć przeprosin. Teraz jest po prostu ŚMIECH i Współczucie dla Was. Im więcej rzeczowych argumentów przestawiam, tym więcej pojawia się na forum nowych opinii osób z EKG i z nimi powiązanych.

 

Nie mam urazy do Was, w zasadzie nie powinienem się kopać z koniem. Tylko zamiast czmychnąć ze zlotu Gerardzie, mogłeś powiedzieć mi wprost, jakie masz żale. TAK SIĘ NIE ROBI.

 

Amen

 

PS

GORĄCO ZACHĘCAM POZOSTAŁYCH CZŁONKÓW EKG, KTÓRZY NIE BYLI NA ZLOCIE, LUB BYLI NA NIM CHWILKĘ, ABY OCENILI JEGO CAŁOKSZTAŁT. CZEKAMY NA WAS, DAWAJCIE ;)

 

Szczególnie pozdrawiam Staszka, który narzekał, że byl chwilę na zlocie i na słabe kapele trafił. Odnoszę wrażenie, że nie bawiłeś się na koncercie DESTROYERA - ostra muza i BLUES BANDU -Maciej Dłużniewski Band. Opluwanie młodzieżowego Zespołu, który grał krótko na początku dla dzieci z domu dziecka - jest po prostu żenujące. Ale rozumiem, w końcu jesteś z EKG... musisz trzymać z resztą teamu...

Edytowane przez MOTO-ZGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenujące to jest drogi panie szukanie na siłe ,tu cytat"paskudnej manipulacji " i "oczerniania zlotu".Pytanie kto tu kim chce manipulować ?? I po co?Astarte ,Miklas ,Gerard i Staszek wyrazili swoja opinie ( niestety niepochlebną) i jak dla mnie to wystarczy .Im sie nie podobało to i mnie by sie nie podobało :biggrin: proste jak drut :biggrin: W czym Ty sie tu doszukujesz tej"paskudnej manipulacji "?????????????To mnie najbardziej intryguje w tym wszystkim .Jeżeli chcesz robić zloty ,rób je ale musisz sie tez liczyć z tym że nie wszystkim one przypadną do gustu.Teraz ta pomoc dzieciom ,chwala Ci ...Wam za to :notworthy: ale nie używaj tego jako broni przeciwko ludziom którym sie Twój ...Wasz zlot nie podobał bo robi się bydło.

Jeżeli pomagasz rób to po cichu bez fanfar i te całej "otoczki" która ma ciebie postawić w dobrym świetle ,to taka dobra rada na przyszłóść.

Mam nadzieje że wyjaśnisz mi .......nam......ludziom z forum na czym miałaby polegać ta "paskudna manipulacja"??Czyżby ktos chciał stopedować Twój ...Wasz nastepny zlot ????

Pozdrów odemnie Ojca Dyrektora ....fakt jest w grupie EKG ale nie dane mi go było poznać przez 3 lata istnienia grupy.

 

 

 

 

 

P.S

Clicowawa jeżeli to był "WASZ" zlot jak to ujołeś w swoim poście trzeba było napisać że to zlot zamknięty (np.dla posiadaczy skuterów :biggrin: :biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...