Skocz do zawartości

II Mazurski Zlot Motocyklowy "MOTOZGON.PL", 5-7.09.2008


MOTO-ZGON
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ano trajka, Debrzno czy Polanów to to na pewno nie było...

 

Do Organizatora - piszesz jakbyś miał histeryczne stany psychiczne co najmniej - ktoś gdzieś tam raz napisał, ze zbierałeś pieniądze na dzieci, ok, pomylił zbiórkę darów z pieniędzmi, sprawa bez znaczenia, a Ty dorabiasz do tego taką aureolę krzywdy, jakby nie wiem co nawrzucał czy zszargał... Żałosne po prostu.

 

Co do robienia reklamy, złej czy dobrej, naprawdę uważasz, że to też ma dla piszących jakieś znaczenie? Jest temat, to piszemy. Dla mnie możesz organizować i zarabiać ile chcesz, wolny kraj, tyle że nie podoba mi się zacietrzewienie, z jakim starasz się zdyskredytować osoby wyrażąjące negatywne zdanie o zlocie - ewidentnie wychodzi z Ciebie biznes w tym momencie, nie zauważasz chyba, że to forum wszystkich motocyklistów, nie tylko tych zakochanych w zlocie pod nazwą MOTOZGON...

 

pzdr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Trajka 66

A mnie to nie zaskakuje, bo ludzie, dzięki temu wchodzą na stronę zlotu http://www.motozgon.pl - czytają sobie regulamin zlotu i zasady jego organizacji, oglądają zdjęcia z poprzednich edycji, czytają obiektywne opinie zamieszczone na forum zlotu http://www.motozgon.phorum.pl przez osoby, które były i widziały I i II Zlot. Dochodzą do wniosku, że wierzyć można, ocenom uczciwym i merytorycznym, a nie emocjonalnym w stylu chuzia na józia... Poza tym, fakt, że ze zlotu na zlot przyjeżdża coraz więcej ludzi, świadczy o tym, że ludzie potrzebują tej inicjatywy. A ze skali pomocy dzieciom i i ilości ulotek promujących bezpieczną i kulturalną jazdę na motocyklu tłumaczyć się nie będę, nie mam takiej potrzeby. Czuję w sercu wielką radość, że mogę pomagać dzieciakom, a także namawiać innych do takiej pomocy.

 

I co by nie powiedział Monter75 z Czaszką i kosą w logo czy Gerard z Hasłem na koszulce "W dupie mam to", czy też Miklas, z logo krwawego Pitbulla na forum - jako znakiem wyróżniającym. Ja mam w moim logo pozytywnego i uśmiechniętego motocyklistę, który ma na twarzy satysfakcję i radość, że po raz kolejny udało się pomóc dzieciakom, zrobić coś dobrego. A piszę o tym głośno, nie po to aby to wykorzystywać do celów marketingowych, lecz, aby zachęcić kolejnych fajnych motocyklistów, którzy przyjadą na zlot, aby otworzyli swoje serca dla dzieciaków.

 

Cezsek piszesz: Byli krótko, bo im się nie podobało. Proste? Po co męczyć się na imprezie, która nie przypadła do gustu?

Zgadzam się z Tobą, tylko czy sprawiedliwe, jest oceniać cały zlot po kilkudziesięciu minutach pobytu - tylko o to mi chodziło. Wg. mnie to nie fair...

 

Staszek_s

To nie jest kwestia stanów psychicznych, o których piszesz, ale może jesteś lekarzem i potrafisz je rozpoznać lepiej niż ja... Mnie chodzi tylko o uczciwość wypowiedzi, a jej tu dużo nie było. Wiesz, jak pracujesz nad projektem przez 3 miesiące, zarywając niekiedy noce i Ci to obiektywnie wyjdzie, naturalnie z jakimiś niedociągnięciami, to bronisz prawdy gdy widzisz niesprawiedliwą ocenę.

 

Może nie powinienem wdawać się w te polemiki, ale z szacunku dla zainteresowanych, starałem się rzeczowo odpowiadać na zarzuty - tak przynajmniej twierdzi Marecki900, a nie jest ani moim znajomym, ani nie był na zlocie.

W pierwszym odruchu po takich komentarzach ma się ochotę rzucić projekt kolejnego zlotu w cholerę, ale później przychodzi chęć pokazania, że naprawdę kolejny zlot będzie jeszcze lepszy i ciekawszy.

 

Chciałbym poprosić wszystkie osoby, które zaangażowały się w komentarze na temat zlotu, zarówno te bardzo pozytywne, jak i niekorzystne, aby zawiesiły broń i dały mi szansę udowodnić, że kolejny zlot będzie potwierdzeniem uczciwości intencji organizatorów i prowadzących.

 

To chyba nie jest dużo. Dziękuję wszystkim, za naukę, jaka płynie dla mnie z lektury tego wątku.

 

Pozdrawiam

Praetor

 

:crossy:

Edytowane przez MOTO-ZGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i widzisz Organizatorze zlotu - znowu popełniasz słowne nadużycie - pozytytywne opinie na temat zlotu a priori nazywasz OBIEKTYWNYMI, w tym sam tak go oceniasz, piszac że napracowałeś się trzy miesiące i OBIEKTYWNIE Ci wyszło... Bo musiało, skoro już się napracowaleś, jakzeby mogło być inaczej? :rolleyes:

 

Czyli podsumowując: obiektywnie zlot był ok, a subiektywnie do dupy...

A że subiektywne oceny są nieważne, bo od osób ktore najwidoczniej OBIEKTYWNIE się nie znają na zlotach, to i sprawy nie ma...

Fajnie :)

 

Czyli niejako przy okazji mamy nową definicję obiektywnej oceny: obiektywna to taka, która zgodna jest z punktem widzenia Organizatora.

 

P.S. Ja mam w awatarze smutnego boksera - aż boję się co to oznacza dla Ciebie... Bo to co prawda nie czacha czy groźny pitbull, ale jednak, nie uśmiecha się pozytywnie... Ale ten pies uwielbia dzieci, więc moze nie jestem taki zły, co?

Edytowane przez Staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziekuję też Falko, za porównanie Zlotu do Woodstock'u ale sądzę, że w komplementach poszedł zbyt daleko, skromność nie pozwala nam równać się z takimi gigantami. Więc nie przyjmuję tej pochwały.

 

Pozdro

:crossy:

 

 

 

 

 

 

 

:banghead: ty zgon widze w moim subiektywnym odczuciu ze jedyna osoba kompetentna do prowadzenia z toba dysputy jest psychiatra :icon_evil: ty jakis inny jestes czy co ??

:icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: i jaki skromny " Więc nie przyjmuję tej pochwały " :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbardziej popularny temat, ale hardcore. A miałem jechać na Mazury, dobrze że to was spotkało, bo ja bym się zamknął w sobie. :biggrin:

 

 

 

 

 

zeby tylko zamknac w sobie :icon_rolleyes: w parze ponoc idzie to ze moglbys sie zaczac jakac :icon_mrgreen:

 

 

 

 

 

pzdr :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na pierwszym zlocie z ekipą i nie podobało nam się...i jestem jedynym z ekipy, który wyraził swoją opinię na forum po pierwszym zlocie.I nie było tam Twoich odpowiedzi na mój temat bo jeszcze nie wpadłeś na to, ze można rozreklamować swój zlot na forach motocyklowych.

Na drugim też byłem przez wystarczającą chwilę.....upss

Takich co byli a nic nie napisali bo nawet im się nie chciało jest pewnie więcej a ciagle podkreślasz swoje pochlebne opinie na swojej stronie..

Prezpraszam, ze pomyliłem zbieranie darów dla dzieci ze zbieraniem pieniędzy na chore dzieci.

Cieszę się, ze ekscytujesz się tak bardzo swoim avatarem i kojarzysz go z czym chcesz. Twója powierzchowność mnie zaskakuje.Skąd wiesz do czego nawiązują nasze...tez bawisz się w psychologa lub lekarza.

A na koniec.

Sprytnie pomieszałeś organizację zlotu z zarabianiem pieniędzy i wplątałeś w to szczytny cel.

Dla mnie organizujesz zlot motocykli-nie motocyklistów bo nie ma tam klimatu, który tworzą ludzie w atmosferze ducha motocyklizmu.

Nie mam nic do tego, że zarabiasz bo to Twoja sprawa ale nie rób z siebie teraz człowieka o wielkim sercu bo to jeszcze bardziej utwierdza mnie w moim przekonaniu.Jakoś przywykłem, ze zbieranie czegokolwiek przez motocyklistów to oddzielna akcja organizowana tylko pod tym kątem.

Gratuluję Ci organizacji tej imprezy.Cięzko musiałeś się napracować.Ksiądz, policjant, znaczki(przepraszam naklejki) zlotowe, konkursy, nagrody (reklamówki z hurtowni), płatne drewno na ognisko i zaplanowane 12 ( w przenośni) godzin co do minuty dużo Cię kosztowało....a mnie zmęczyło.

 

 

 

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

- monter75 mimo, twierdzi, że I Zlot był be..., a fakt, że nie był na II Zlocie, nie przeszkadza mu aby twierdzić bezpodstawnie, że rzekomo zbierano na nim pieniądze dla dzieci. To bezpodstawne pomówienie. Mogę zrozumieć, że I Zlot, na którym był, nie podobał mu się tak bardzo jak Gerardowi. Proszę jednak nie stosować tak nieuczciwych metod manipulacji. Chcę wierzyć, że jest to takie pospolite chlapanie ozorem, a nie celowe działanie, kierowane niskimi pobudkami

 

- ani jeden, ani drugi nie przywieźli złamanego długopisu dla dzieci, nie mówiąc już o książkach, czy zabawkach,a tylko takie dary zbieraliśmy, zresztą odbierały je Panie opiekunki bezpośrednio. Trzeba mieć tupet, aby to podważać.

 

 

 

 

Czy ja dobrze rozumiem jak wygląda pomoc dzieciom na tym zlocie ? Zlocie który podświadomie odbieram ,że jego mottem przewodnim jest pomoc dzieciom i propagowanie bezpiecznej jazdy :icon_eek:

 

- Czyli jedyną pomocą organizatora jest ,że pozwala opiekunkom z Domu Dziecka ustanowić punkt zborny gdzie motocykliści przyjeżdżający na Zlot pomimo zapłaty za wstęp , powinni przywozić np książki , zabawki czy długopisy ??? :icon_eek:

 

Aż się boję zapytać jak technicznie wygląda to propagowanie bezpiecznej jazdy :icon_rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aż się boję zapytać jak technicznie wygląda to propagowanie bezpiecznej jazdy :icon_rolleyes:

 

 

 

 

:icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: no jak , jak ?? to proste jak wyslales faks ze bedziesz i byles tzn ze jechales bezpiecznie bo dojechales :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

 

 

 

:icon_razz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ważne jak i co...byle mówić...motozgon III ...nabiera rozmachu :biggrin:

 

...wy sie tam produkujecie ...a to marcketingowa prowokacja jest :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

 

... i skuteczna chyba ...bo podobno na III wybiera się całe EKG *

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...