Skocz do zawartości

II Mazurski Zlot Motocyklowy "MOTOZGON.PL", 5-7.09.2008


MOTO-ZGON
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...cut.... Podobno nawet poza forum część z Was uzgadnia taktykę "oczernania zlotu", i nawet podobno, umówiliście się, że mi EKG teraz dowali.... ...cut...

 

 

...to już jest tragikomedia normalnie... są krytyczne uwagi...to i winnych wskazano...

 

 

dla jasności - nie byłem, nie widziałem, nie mam zdania na temat zlotu...tylko czytam... i śmiać i płakać mi się chce...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię ciężkiej muzy, ale nie napisałem przecież, że Destroyer był bee. Pamiętam jednak, że kapelę omawianej przeze mnie młodzieży zapowiadano tak samo jak inne - występ zespołu, więc Organizatorze sorry - jak ten KONKRETNY koncert był do dupy, to był, i tyle... I MAM PRAWO tak to ocenić. Nie napisałem nic o całości muzy, jaka była grana na zlocie.

Na zlocie byłem kilka godzin, tych popołudniowych i wieczornych, kiedy zwykle na zlotach najwięcej się dzieje, dla mnie wystarczyło aby się zanudzić na tyle, że po prostu nie chciało mi się tam przebywać dłużej.

Nie podnieca mnie błyszczący oklejony hammer, więc i nie potrafiłem sie tym zjawiskiem zafascynować na wiele godzin, po prostu tam nie było KLIMATU (w mojej ocenie), więc nic nie poradzę na to, że zlot dla mnie był po prostu nudny...

I naprawde parę godzin w zupełności mi wystarczy do własnej oceny zlotu. Koniec i kropka!

Również pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem, że sam sobie byłeś winien. Nie wiem, czy byłbyś takim "Zuchem" jak tu w internecie Kolego, gdybyś był na naszym zlocie, do końca i puścił taki tekst w tym momencie:

:crossy:

Praetor

 

 

 

 

 

:icon_mrgreen: zlota czcionka :buttrock:

 

 

aaaa nie bylem pewnie nie bede i juz po fotkach mi sie nie podoba :icon_evil: to nie zlot to jakis komercyjny wtwor masakra i zenada

 

 

 

 

Odp: Już pisałem, że sam sobie byłeś winien. Nie wiem, czy byłbyś takim "Zuchem" jak tu w internecie Kolego, gdybyś był na naszym zlocie, do końca i puścił taki tekst w tym momencie:

Film - Tu kliknij i zobacz jak palono gumę i jak bawią się "Harcerze"

:crossy:

Praetor

 

 

 

 

 

 

Miklas popatrz dokladnie na filmik i nie badz juz takim "Zuchem" :biggrin: :icon_mrgreen: :biggrin: :icon_mrgreen: :icon_razz:

 

 

 

wymieklem na sama mysl ze moglbym chociaz byc w poblizu :icon_rolleyes:

 

 

masakra jak ci chłopcy sie nie grzecznie zachowuja :rolleyes:

 

 

 

 

 

pzdr :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo się cieszę, że się wreszcie wychyliłeś Gerardzie. Bo właśnie Ty jesteś sprawcą tego zamieszania na forum. Otóż jesteś sprawcą moich emocjonalnych tłumaczeń, niezadowolenia Twoich przyjaciół, (Astarte i Miklasa, Staszka: Grupa EKG) czasu traconego przez administratorów na interwencje itd.

Gerard nigdy nie był i nigdy nie będzie sprawcą mojego niezadowolenia i proszę Cię nie próbuj usprawiedliwiać swojej frustracji przypisując Gerardowi rzeczy, których mu nie zarzucamy!

 

Zrozum także, że moja opinia o zlocie to nie atak na twoją osobę - tylko zwykłe proste stwierdzenie, że zlot mi się nie podobał. Nie ma tutaj żadnych ukrytych teorii spiskowych czy tajnych spotkań.

 

Dodam jeszcze, że fakt, że nie mieliśmy noclegu na terenie zlotu mi osobiście w ogóle nie przeszkadzał. Jadąc do Zgonu iczyłam się z tym, gdyż wiedziałam o potrzebie wcześniejszych zapisów. I to w ogóle nie wpłynęło na moją opinię, że zlot był słaby.

 

 

PS. Z pewnych źródeł wiem, że oskarżasz mnie o to, że w swoich wypowiedziach kłamię. Proszę wskaż mi te kłamstwa :icon_evil: !

 

1) pierwsza wypowiedź o twoim zlocie:

 

Chyba nie wszystkie kapele były laureatami festiwali, bo mnie także nie przypadły do gustu ich "śpiewy". Byłam na wielu zlotach i nie potrzeba 500 osób żeby wstęp na imprezę był tańszy i miał w cenie nawet jedzenie, o darmowym polu namiotowym nie wspominając.

 

Nie wszystkie kapele były laureatami festiwali - sam o tym napisałeś w, którymś poście. To, że nie przypadły mi do gustu ich śpiewy także jest prawdą... bo chyba sama siebie nie okłamuję. Byłam na wielu zlotach - prawda niezaprzeczalna. Wstęp na wiele z nich był tańszy i najczęściej zawierał w sobie już wyżywienie od piątkowej kiełbaski po żurek w niedzielny poranek. Z płatnym polem namiotowym spotkałam się po raz pierwszy u ciebie - co powiem szczerze wprawiło mnie w spore zdumienie.

 

2) Druga wypowiedź:

 

Zdziwię cię może, bo kapel, które grały później także udało mi się posłuchać i nie mam co do nich zastrzeżeń. Ale nie wmawiaj mi, że wszystkie były idealne. Nieuprawnione oceny... chłopie w jakim ty świecie żyjesz. Mogę się wypowiadać wszędzie i na każdy temat - to się nazywa wolność słowa. To, że komuś się to podobało OK... ja tego nie neguję, ale chyba mnie mogło się coś nie podobać. Czy po twoim zlocie każdy musi być zadowolony? Nie umiesz przyjąć krytyki?

Słyszałam jak grają inne kapele. Jednak jak napisałam we wcześniejszym poście dało się zauważyć, że nie wszystkie były laureatami festiwali. To, że mogę wyrażać swoje zdanie i że coś mogło mi się nie podobać to też chyba jest niezaprzeczalna prawda.

 

Zapłaciłam za wejście na zlot... więc chyba dla nich coś zrobiłam. Jeżeli dobrze kojarzę pieniądze te przeznaczaliście na pomoc dla dzieci z Domów Dziecka (no chyba, że to szło do twojej kieszeni - wtedy rzeczywiście dla nich nic nie zrobiłam, za to wspomogłam twoje finanse)?

I jaka znowu grupka... ja wypowiadam się tylko i wyłącznie za siebie. Nie mam prawa wypowiadać się za ludzi, z którymi przyjechałam, więc nie wiem skąd taka wrogość? Fajnie, że robicie coś dla dzieciaków (chwała wam za to) - ale nie musisz wytaczać tego argumenty w każdej dyskusji, gdy komuś coś się nie podobało.

7 złociszy wyszło z mojej kieszeni, więc za wejście na zlot zapłaciłam. W swoich postach nie użyłam nigdy liczby mnogiej, wszystkie moje wypowiedzi to moje osobiste przemyślenia - nie wiem czemu cały czas uważasz, że wypowiadam się za całą grupę, z którą przyjechałam.

 

3) Trzecia wypowiedź:

 

Czemu nie możesz zrozumieć, że nie każdemu musiał się podobać twój zlot. Nigdy nie byłam na zlocie na Mazurach... miałam akurat wolny weekend, więc przyjechałam crossy.gif . To, że akurat twój zlot mi się nie spodobał to moja własna opinia, którą mogę wyrażać gdzie i kiedy chcę icon_eek.gif . A ty jak nakręcony starasz się mi udowodnić, że ten zlot każdemu musiał się podobać, bo było to i tamto, i sramto... tu tkwi twój problem. Trzeba umieć przyjmować krytykę... ale widzę, że wyznajesz zasadę, że najlepszą obroną jest atak.

Nigdy nie byłam na zlocie na Mazurach - prawda. Powiem nawet, że Twój zlot to była dopiero druga wycieczka w ten piękny zakątek Polski. Miałam wolny weekend - w innym wypadku praca by mi nie pozwoliła na wyrwanie się w piątkowe popołudnie na zlot. I po raz kolejny powtarzam w swoim poście, że moje wypowiedzi są moje i tylko moje. Każde moje zdanie niepotrzebnie uważasz za atak i złośliwość, gdzie tak naprawdę ja po prostu wyrażam swoją opinię.

 

Edytowane przez Astarte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz w stół, a nożyce się odezwą... Widzę, że rozważania wracają do punktu wyjścia. Kilkanaście postów temu licznik jest wyzerowany i znów od początku ;)

Na część niewygodnych pytań nie uzyskałem odpowiedzi, ale to już nieistotne.

 

Podjąłem decyzję, że przekażę Wam znak pokoju i nie będę zapętlał tematu.

Astarte - pozdrawiam Cię i Twojego męża Miklasa również. Życzę Wam udanego sezonu.

 

P.

:crossy:

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepe - widziales tych Twardzieli z zamieszczonych linków? Gerard się zrobił tyci po prostu, mniejszy od Ali!

Tak to działa!!

 

aha! naturalnie przekazuję Tobie - Pepe - znak pokoju...

 

Edytowane przez Staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu szczekałem na organizatora o sposób reklamowania swojej inicjatywy gospodarczej lecz nie do końca jestem spełniony w obszczekiwaniu i teraz podzielę się jedną, dla mnie najważniejszą kwestią wreszcie wyduszoną. Otóż jako jeden z przewodnich "tryndów" tego "zlotu" jest niesienie pomocy dzieciom z domów dziecka a na stronie organizatora wysmarowany był tekst w którym proszono przybywających o dobrowolne przywiezienie czegoś co będzie można przekazać. Gdybym był uczestnikiem, osobnikiem który wpłacił składkę w skandalicznej wysokości za, nie bardzo wiem co, oczekiwałbym jakiegoś rozliczenia/podliczenia zgromadzonej kwoty i dowodu na przekazanie tejże na np konto domu dziecka. Oczywiście gdybym był uczestnikiem, nie będąc nim jednak nie zadaję pytania o rozliczenie :icon_twisted:

Przyglądając się jednak ofercie ... wątpię w ową pomoc, oferowane przez organizatora przedmioty przywodzą mi na myśl buble darmowo dołączane do np chipsów, może poza kanistrem paliwa ...

 

Reasumując, jazda na haśle "pomóżmy dzieciom" dla nabijania własnej sakiewy jest dla mnie śliską i obrzydliwą. W pozostałych kwestiach popieram EKG a nawet Cubamena :icon_eek: sam sobie w zdziwieniu.

 

 

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jeśli chodzi o rezerwacje to zrobiłem ja dwukrotnie telefonicznie

 

ze względu na to że byłem z dziećmi na Chorwacji, prosiłem Cię telefonicznie o rezerwacje 2 domków

 

i byłem trochę zły że zapomniałeś ale potrafię zrozumieć

 

ps.Więc proszę nie zwalaj teraz na mnie

 

 

 

Co do wyjazdu to nie rozumie o co Ci chodzi bo chyba nie muszę się tłumaczyć kiedy i gdzie jeżdżę

 

a co do żali to do wczoraj ich nie miałem

 

 

ps.jako plus mogę powiedzieć że Ośrodek Twojego Taty jest bardzo ładnie położony i że I Zlot był fajny

 

 

Edytowane przez gerardgrodzisk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A witam Cię Kjujik i dziękuję za dołączenie do grona specjalistów od oceny zlotu, na którym nie byli :clap:

Pamiętam, jak nie spodobała Ci się intensywna forma informowania o Zlocie tu na forum - przed zlotem i oddaję Ci szczerze honor. Trochę przesadziłem wtedy z tą reklamą :biggrin: Sorry

 

Dodam, że w organizację zlotu, który po odliczeniu niemałych kosztów przygotowania wychodzi praktycznie na zero. Większość nagród fundowali sponsorzy, jednakże część kupowaliśmy sami, więc to oczywiste, że powstają koszty. Trzeba zapłacić za sprzęt nagłaśniający, akustyków, zespoły, benzynę, samochody dostawcze, wydruk ulotek. A do wygrania były m. in. Kanister z 10 litrami benzyny, Rękawiczki motocyklowe, Pas nerkowy, Ochraniacze na kolana, Kurtki, Koszulki, Plecaki, Płyty CD i wiele innych.

 

Niestety nie przewidziałem, że:

 

- kilka osób z EKG, przyjedzie bez rezerwacji i będzie miało pretensję, że zabrakło dla nich miejsc. Swoją drogą Gerard wychwala I Zlot, a krytykuje II, na którym był chwilkę, dziwne to...

 

- monter75 mimo, twierdzi, że I Zlot był be..., a fakt, że nie był na II Zlocie, nie przeszkadza mu aby twierdzić bezpodstawnie, że rzekomo zbierano na nim pieniądze dla dzieci. To bezpodstawne pomówienie. Mogę zrozumieć, że I Zlot, na którym był, nie podobał mu się tak bardzo jak Gerardowi. Proszę jednak nie stosować tak nieuczciwych metod manipulacji. Chcę wierzyć, że jest to takie pospolite chlapanie ozorem, a nie celowe działanie, kierowane niskimi pobudkami

 

- ani jeden, ani drugi nie przywieźli złamanego długopisu dla dzieci, nie mówiąc już o książkach, czy zabawkach,a tylko takie dary zbieraliśmy, zresztą odbierały je Panie opiekunki bezpośrednio. Trzeba mieć tupet, aby to podważać.

 

Dziekuję też Falko, za porównanie Zlotu do Woodstock'u ale sądzę, że w komplementach poszedł zbyt daleko, skromność nie pozwala nam równać się z takimi gigantami. Więc nie przyjmuję tej pochwały.

 

Pozdro

:crossy:

 

PS

W zasadzie powinienem podziękować Wszystkim tu obecnym za podbijanie oglądalności tematu. Powoduje to tak duże zainteresowanie III Zlotem, że jeszcze zanim zaczęła się promocja i rezerwacje miejsc na kolejny zlot, otrzymuję dziesiątki maili z prośbą o rezerwację. I wygląda na to, że podobnie jak na II Zlocie ośrodek będzie pękał w szwach, a i cała wieś Zgon będzie miała pełne obłożenie w pensjonatach :icon_razz:

Edytowane przez MOTO-ZGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wymiana zdań zwiększa na pewno zainteresowanie tematem, ale czy w sensie pozytywnym ? Ja np. gdy wczesniej mógłbym sie jeszcze zastanawiać czy na ten zlot pojechać, po przeczytaniu wszystkiego wiem ze tam sie na pewno nie pojawie.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...