Skocz do zawartości

Honda HM 50... Wydech ...


jack9
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z wydechem w Hondzie HM 50. Wydech strasznie zamula silnik. Jak zdjelem koncowke i na samym dyfuzorze jezdzilem to bylo ok, motorek ladnie jezdzil ale ja koncowke zaloze to znowu kicha. Probowalem czyscic tlumik tzn konkretnie ta rurke siatkowana ale nic nie dalo. jak wstawilem rure zamiast tej siatki, calkowity przelot to jezdzil ok ale glosno chodzil a to odpada. Mozecie cos poradzic? myslalem zeby wjac troche waty ale wtedy pewnie tez glosno chodzil bedzie.. Jezeli macei jakies rady to piszcie.. Pozdrawiam

 

zeby nie bylo.. znalazlem podobny temat tylko ze to bylo o aprili rx 50 i niewiele sie z niego dowiedzailem daltego napisalem ten..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam honde hm cre z cylindrem airsala i walem sportowym. i ostatnio nie chciala jezdzic za bardzo i myslalem ze koniec tloka ale zdjelem tlukim i bylo normalniue a mozecie polecic jakies koncowki? jakiej firmy nejlepiej kupic.. moze ktos ma na sprzedaz za jakas rozsadna kase...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wygląda ta końcówka? to jest oryginał? rozbieralny? Może wata tlumiąca jest stara? jesli nie ma waty spróbuj końcówkę potraktować wywarem z kreta do rur.

 

a masz resztę układu psortowego? przysportowym cylindrze musi być sportowy tłumik. to już pisze poza twoim problemem ale to jescze bardziej poprawiło by jazde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydech co mam teraz to jest zwykly fabryczny zlaczony nitami juz go rozbieralem 2 raazy zeby spr co ejst grane... ;] no wata nie wyglada najlepiej. ake istatnio myslalem zeby kupic koncowke sportowa i teraz szukam wlasnie ale za bardzo nic nie ma. jak by ktos cos mialm jakas uzywana np czy cos to neichd a znac i jak ktos sie zna to moze zaproponuje jakies firmy dobre ktore wykonuj ate koncowki. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecał bym Ci 2 dobre firmy co sie zajmują produkcją układów wydechowych min. Giannelli i Arrow. Używane można kupić tak ok. 150-250zł nowe trochę drożej. Musisz często rozglądać sie na allegro to na pewno znajdziesz coś :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...