Skocz do zawartości

Zdjęcie


hatsan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam trochę nietypowe pytanie...Czy ktoś mógłby pokazać mi na zdjęciu jak wygląda osoba o wzroście ok 180cm na virago 535?? Pozdrawiam!!

 

Zdjęcia Ci nie pokarzę :) Ale odpowiem. IMHO jak na psie :). Sam mam raptem 176 cm wzrostu i wyglądałem dość głupawona Virażce. 535 to niewielki motocykl gabarytowo,choć nic mu to nie ujmuje. Ale jak masz 180 cm to przymierzaj się raczej do Draga 650. Znacznie lepsze proporcje :)

Edytowane przez Kita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drag Star odpada - za drogi... Virago 535 to chyba najładniejszy motocykl do 7 tys zł, ale teraz to on odpada... Motocykle w stylu np. starszego kawasaki Vulcan też odpadają, bo zupełnie mi się nie podobają :)

 

Wiesz ale tak sie nie sugeruj moim postem. Każdy ma troche inne wymagania. Poprzymierzaj się. Zrób se pare fotek. Samo wyjdzie. Ja tak zrobiłem wiee lat temu i kupiłem Draga :) ale może u Ciebie będzie to inaczej wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy Kawasaki en500 jest większe od 535??

 

535 - w ten sam sposób szukasz wymiarów kawy i masz odpowiedź. jeżu kolczasty, ależ masz problem: przeznaczasz sobie sobotę na wizytę w najbliższym większym mieście, spisujesz uprzednio komisy motocyklowe, jedziesz i przymierzasz się kolejno do wszystkiego co tam mają interesującego. bo następnego posta nam napiszesz jak się ma mały wulkan do saważki albo jinluna :)

 

BTW mam te wzmiankowane 6 stóp i swoje jazdy zaczynałem na xv535. nie powiem, żeby było wygodnie, również motocyklowi znajomi twierdzili, że mała - i kij im w oko, jeździło się fajnie, do stawiania pierwszych kroków motocykl był ok. niedopasowanie dotyczyło przeznaczenia: później już wolałem coś wygodniejszego, szybszego, z owiewką i kuferkami (535 ma wysokie wydechy, trudno dobrać sakwy)

 

co do konkretnych motocykli: wyszukiwarka jest u góry po prawej - wpisujesz nazw/ symbol i dłuuugo czytasz

have a nice day :biggrin:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Mam trochę nietypowe pytanie...Czy ktoś mógłby pokazać mi na zdjęciu jak wygląda osoba o wzroście ok 180cm na virago 535?? Pozdrawiam!!

174 cm wzrostu http://picasaweb.google.pl/OKONEK03/535/ph...265992658628450

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wlasnie...

Myslisz, ze ludzie w miescie sie znaja i powiedza:

patrz jakie male virago i jaki duzy typ...

180 cm to nie jest jeszcze duzo jak na takie motocykl, nie przesadzajmy...

Najwazniejsze zebys Ty sie dobrze i komfortowo czul...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chcesz się lansować? Czy chcesz czerpać radość z jazdy?

 

No ale wlasnie aby czerpac przyjemnosc z jazdy a nie miec kolan pod nosem to trzeba dobrze byc dopasowanym do motocykla :crossy:

Ja na Shadowce 600 wygladalem jak na psie i bylo kiepsko :lapad:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majkelpl, pewnie mógłbym się z Tobą zgodzić gdyby nie fakt, że sam mając 190 cm ujeżdżałem Yamahę Virago 1100. Zrobiłem na niej 50 tyś. km i wspominam ten motocykl jako bardzo wygodny. Wyglądałem na nim jak Jezus na osiłku w niedzielę palmową, ale waliło mnie to. Najdłuższy dystans jaki pokonałem na tym sprzęcie to 1300 km z Chorwackiej wysepki do domu i muszę przyznać, że nie trzeba było mnie ściągać z moto i naprawdę było mi bardzo wygodnie. Moim zdaniem, o wyborze motocykla powinno się kierować innymi względami. Trzeba sobie zadać pytanie: czego mam oczekiwać od sprzętu, a nie jak będę na nim wyglądał! Ale to jest moje zdanie, każdy musi sam podjąć decyzję.

Edytowane przez Aygor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale niektórzy tylko się lansują w koło komina

i nie patrzą na wygodę, ważne żeby wyglądało

a inni jeżdzą w dalekie trasy. wtedy nie wazne jak Cie widza

wazne jak sie czujesz, bo jak maz co 50 km sie zatrzymywaz

zeby rozprostowac kosci i odpocząc bo nap.... 4 littery......etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć gościa, który nie patrzył jak wygląda, tylko realizował swoje marzenie mimo braku kasy to zapraszam do obejrzenia foto na naszej stronie: www.moto-twierdza.pl w dziale "Galeria",

Imprezy z roku 2008 pt. "Skuterem do Egiptu". Albo od razu kliknąć w:

http://www.moto-twierdza.pl/pliki/dane/gal..._galeria.html#1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...