Skocz do zawartości

Jaki motor dla dwumetrowca??


Rekomendowane odpowiedzi

wyszukiwarka, hasło duży/ dużego, wysoki

 

BTW dobrze to się pewnie będzie czuł na enduraku, ale czy to akurat będzie wymarzony typ motocykla - nie raczyłaś zapisać choćby słowa o preferencjach/ przeznaczeniu maszyny :icon_mrgreen:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi pisać o preferencjach bo dopiero złapał bakcyla, ja myślałam o jakimś szosowcu albo choperze(jak chce ze mna jeździć:icon_mrgreen:) Coś dużego i coś na czym sie nie zabije od razu bo to świerzak jest-choć bystry;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki DL-1000, ewentualnie damka czyli 650

 

Ja mam 194cm i spoko się na tym mieszczę. W tym przedziale cenowym juz mozna coś fajnego kupić a i bagaże ci będzie mógł wozić :buttrock:

 

GS-a w tej cenie nie kupi, Africa to i owszem.

 

Z cruserów to z mojego dośwadczenia - jeździłem na Drag Starze 650 Clasic ale miałem przesunięte podnóżki do przodu - tam gdzie zwykle jest dolne mocowanie gmoli.

 

Zestawy do przesuwania podnóżków razem z dźwigniami można kupić do większości cruiserów.

 

 

Pzdr

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam transalpa.Mocą nie grzeszy, ale podobno wysocy mają wygodniej na poczciwym trampku niż na Africe Twin.Spowodowane jest to odpowiednio wyprofilowanym bakiem stworzonym wprost dla wysokich osobników.Poza tym masa mniejsza i dla świeżaka będzie idealny.Jeździłem XL600 i muszę powiedzieć,że prowadzi się rewelacyjnie.Jak rower.Bardzo łatwo wyczuć, a dziury w zakrętach nie robią na nim żadnego wrażenia.Świetne moto na początek.Uważam też,że duży GS czy Varadero mogą przytłoczyć początkującego masą, choć rozsądny sobie poradzić.Za 20tysi dostaniesz prawie nowego Transalpa XL650 z pełnym wyposażeniem turystycznym.Polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest na forum jakiś wysoki motonita? Jaki polecacie motocykl dla faceta 196cm wzrostu? Żeby sie dobrze czuł na nim i wyglądał??

Piszcie-może jakieś doświadczenia?

 

 

Jeżdżę RSV i pomimo 199cm wzrostu nie narzekam. Jest sport, ale gabarytowo większa niż te R1, GSXR, itp. Fakt że po dłuższej jeździe dupsko boli, ale poza tym jest ok. Najpierw trzeba wiedzieć na jakim typie motocykla chce się jeździć a potem wybierać w konkretnych modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki DL-1000, ewentualnie damka czyli 650

 

Ja mam 194cm i spoko się na tym mieszczę. W tym przedziale cenowym juz mozna coś fajnego kupić a i bagaże ci będzie mógł wozić ;)

 

[...]

 

Obrażam się za tę "damkę" :)

 

Ja mam 2,03m i jeżdzę DL-em damką. ;) Spoko się mieszczę, dłuższe trasy też nie stanowią problemu. Jedyny mankament to wiatr zza kitowej szyby - powyżej 140 potrafi już okrutnie huczeć w uszach i urywać głowę.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...