Skocz do zawartości

MARZEC - Plawniowice ??? (TERAZ KWIECIEN )


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Mam ju DSLa i jest gitara.

Now wiec, ja jestem do dyspozycji. Ktos czegos nie wie, moge podjechac poproawdzic.

Poki co z tego co wiem stoje pod Szpila od 12:15 i czekam na zjazd obu grup. Okolo 12:30 ma sie zjechac Darek z ekipa, a o 13:30 ma dojechac Bronx (prawda?).

Takz,e ja tam bede czekal. Od 12:30 jak beda juz ludzie od Darka, to moge pokazac, gdzie sa jakies sklepy, zeby jakies zakupy porobic jeszcze (po 13 juz bedzie gorzej, choc real stoi do 19 bodaj otwarty).

Jesli cos jest inaczej, to krzyczec.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8O qmac ja sie zgubie ja tam chyba nie dojade najchcetniej tez bym wystartowal z pod radiostacji ale nie chce was tam wszystkich zwalniac bo jednak przyjade na tym swoim Knighcie :clap: dzis troche przy nim pogrzebalem i jakos dziala hihi jeszcze tylko zarowki mi brakuje do migacza ale to szczegol

 

widzialem ze piszecie zeby sie spotkac gdzies pod szpila gdzie to jest?? co to?? pomocy

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buu i dalej niebardzo wiem jak do Rybnika z Chorzowa jechac:-(..Ciemna jestem....Odemnie zawsze przez Gliwice jade ale z Chorzowa na Gliwice sie pchac chyba nie ma sensu?ktos mnie uratuje i wytlumaczy?

Tak jak na wisle , wislanka, a potem kolo Zor skrecasz w prawo na rybnik.
To bylo do mnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Cichy:

Jak wiedziesz do Rybnika od strony Gliwic, to na pierwszym rondzie skrec w lewo. Jedz do nastepnego ronda, na ktorym jedziesz tak jakby prosto (ale lekkim skosem w prawo). Dojedziesz bardzo szybko do skrzyzowania, na ktorym mozna jechac tylko w lewo lub prawo - skrecasz w lewo. Dalej juz zasuwasz caly czas prosto. Jak miniesz makro po prawej to dojedziesz do ronda, na ktorym trzeba jechac prosto. I juz w zasadzie jestes. Dojezdzasz ta droga do Szpili, ktory bedzie po prawej stronie, tuz przed nastepnym rondem.

A jakby co, to dawaj na koma do mnie, lub powiedz o ktorej bedziesz, a pod Ciebie podskocze i doprowadze do Szpili.

 

Netula: Mapa w zalaczniku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Tak bedzie!

Jeszcze nie wiem czym przyjade (MZ czy WSK), ale od 12:15 do przyjazdu Bronxa czekam pod Szpila.

Ewentualnie moze sie zdarzyc, ze po przyjezdzie Darka gdzies na chwile wyskocze po kogos, lub komus cos pokazac - jesli bedzie trzeba. Ale do tej 13:30 tam bede :clap:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec stalo sie 30 osoba powiedzial ze nieprzyjedzie wiec jest 1 miejsce wolne w domku , ale inna sprawa ze bedzie trza dolozyc od kazdego po ok 1-2zl zeby to zapalcic a i pamietajcie o kasie na grila jego koszt to 100zl , bedziemys ie jeszcze targowac , moze cos zejda z ceny :clap:

to do soboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domki juz zaplacone !:)

dodatkowy koszt jaki ponieslismy z Tuba to 160 PLN :D - rozno,drzewo,brakujaca osoba, parking,opłaty za energie,wode ( a niby wszystko wliczone bylo w cenie 230 :) ) , podzielimy ta kwote na ilosc osob

( bedzie dodatkowo ok 6-8zl zaleznie ile nas bedzie), wplacily 29, ilu nas bedzie okaze ssie jutro

Domki sa zapisane na Brode i Szramera są to niebedne osoby aby otrzymac klucze, do wydania kluczy porzebny jeszcze bedzie Tuba, szramer i Broda beda musieli przy wjezdzie zweryfikowac dane osobiste ( pokazac dowod ... moze babka mysliala ze ja wkrecamy :clap: )

to do zbaczenia w sobote i NIEZAPOMNIJCIE O WODZIE OGNISTEJ I WUSZCIE ( KIELBASA)

acha dodam ze mozna zamowic sniadanie koszt jednego ok 9,70zl jeslit o bedzie 5-6 porcjii to spokojnie jutro(sobota) bedzie mozna o tym popinformowac kucharki, jesli wiecej to trza zamowic dzis do godz 15- ale chyba takiej potrzebyu niebedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kuchnia :clap:  

Krasnal,jakbyś po drodze coś upolował,to nie wywalaj do rowu,tylko na bigos zabieraj :)  :mrgreen:  

Jest kuchnia,to pewnie i lodówka,a to sie = schłodzony browar 8)

Ejjj mimo czyżby pasztecik z młodej dziczyzny Ci się marzył ?? :D Tym razem nie przewidziałem niczego takiego, muszem brodę zabrać bo domku nie dostaniemy a że spory z niego gość to nie będzie gdzie wsadzić zwierza 8)

A co do browaru to wolałbym pieruńsko zimny niźli ledwie schłodzony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO PGRa i EKIPY Z WĘGIERSKIEJ DZIOORKI.

A więc tak.

Dzwoniłem do Wicia. Dziś wieczorem zadzwoni do mnie o której konkretnie się spotkamy na zaporze w sobotę. Ale podejrzewam że będzie to około 10.00

Tak więc tyrkne wieczorem do ciebie.

 

P.S. Będę miał te 3 litry paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...