Skocz do zawartości

MARZEC - Plawniowice ??? (TERAZ KWIECIEN )


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycję dla ekipy bielsko-katowicko-tysko-węgierskogórskiej i tym podobnej. Proponuję spotkać się w Pszczynie na dużym parkingu niedaleko rynku koło 11.30.

Z mapy wychodzi że wszystkim będzie mniej więcej po drodze i potem prosto przez Żory do Rybola. A komu pasuje, to niech wpada do mnie do chaty koło 11 coby razem do Pszczyny jechać. Zainteresowanym mogę wrzucić mapki dojazdu na maila.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis pogodowy (na razie do piątku): w piątek...

...będzie...

...jedynie...

...18-20 stopni...

...i niestety...

...nie spadnie ani jedna kropla deszczu

...powiem więcej, nie będzie ani jednej chmurki...

...więc wszyscy jeżdżący w czarnych skórach będą mieli...

...przejeb...

Wszystko wskazuje na to że ta tendencja pogodowa utrzyma się na cały przyszły weekend

ŚPIMY W NAMIOTACH YEAHHHHHHHHHHHHH ;)

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darek my tak planujemy wjechac na domki ok 14 , a zreszta chaty beda oplacone na kogos z was wiec musza byc tylko te osoby

pamietajcie ze oni niewiedza ;) ze jest 10 chlopa w jednym domku

:(

acha Q*** podajcie te dane na kogo mamy wzias domek nr 1 bo stoimy w miejscu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Jesli MZta, lub Wiesniak beda na chodzie to ja moge tam podjechac na dana godzine (lub na sygnal na koma). Mysle, ze Draco Fisher tez nie bedzie mial objekcji i tez moglby tam podskoczyc ze mna, lub beze mnie ;). Ale to juz musi sie sam wypowiedziec.

 

A co z cala grupa zbierana przez Darka w Pszczynie? Kiedy beda w Rybniku? Bo wtedy tez moze przydalby sie jakis pilot do przebrniecia przez sam Rybnik...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko jade z takiego zadupia?????

Bede smigał z Kielc,przez Jędrzejów,Dąbrowe Górniczą,Katowice i do Rybnika.Jak ktos mieszka na trasie,to bym sie z chęcią podczepił,bo Ślunska to nie znam w ogóle. ;)

Darek-pogodynka,oby sie sprawdziło.

Ze swiatecznej libacji sie cosik mojego szpecyfiku uchowało(ale był cięzki bój z meska czescia mojej familii :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, wpadaj do mnie po drodze albo do Pszczyny, mam nadzieję że się silna grupa zbierze coby z fasonem zajechać do Rybnika ;) Panowie miejscowi, wrzućcie jakieś komóry na wypadek gdybyśmy zbłądzili...

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Ja proponuje, zeby grupa zebrala sie o konkretnej godzinie pod Szpila i dalej juz pojedziemy wszyscy. Razem z Draco Fisherem poczekamy, az sie skulacie i polecimy do Stodol.

Moja komora to 605 979293.

Tylko przydalaby sie orientacyjna godzina, o ktorej sie zjawicie, zebysmy tam nie zapuscili korzeni ;).

To o ktorej mamy czekac pod Szpila?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...