Skocz do zawartości

MARZEC - Plawniowice ??? (TERAZ KWIECIEN )


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

spuznialscy moga pojawic sie na miejscu ale niejestesmy w stanie zagwarantowac im lokum a i raczej pan bramowy niewpusc do

 

Czyli jakby ktos sie zdecydowal np na dwa tygodnie przed spotkaniem to juz po zawodach, bo nie ma tyle miejsca?

Nie mogles zalatwic czegos, gdzie jest wiecej miejsca??? Jest przeciez jeszcze kilka innych miejsc nad zalewem nie? Sam nie wiem, czy bede mial czas zeby przyjechac na dzien dzisiejszy. Ale widze, ze juz sie nei zalapie nawet jakbym mial czas bo nei ma miejsca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spuznialscy moga pojawic sie na miejscu ale niejestesmy w stanie zagwarantowac im lokum a i raczej pan bramowy niewpusc do

 

Czyli jakby ktos sie zdecydowal np na dwa tygodnie przed spotkaniem to juz po zawodach, bo nie ma tyle miejsca?

Nie mogles zalatwic czegos, gdzie jest wiecej miejsca??? Jest przeciez jeszcze kilka innych miejsc nad zalewem nie? Sam nie wiem, czy bede mial czas zeby przyjechac na dzien dzisiejszy. Ale widze, ze juz sie nei zalapie nawet jakbym mial czas bo nei ma miejsca :)

Panie Noise czy ktos cie zmusza zebys tam przyjechal?? sprawa po to zostala duzoo predzej poruszona zeby kazdy wiedzial co i jak , chlopie 3ba bylo sie samemu ruszyc i cos organizowac a nie krytykowac to co inni pruboja , kosztem swojego czasu , pieniedzy poswieceniem zorganizzowac !!!

Jak cos ci sie niepodoba to zachowaj to dla siebie lub jak juz wyzej pisalem zabiersz sie sam za organizacje , ale najlepiej to jest krytykowac i wyzywac na gg PRAWDA!!!! W tttym momenci wyprowadziles mnie z rownowago qw***

Wiesz zdaje mis ie i nietyklko mi ze ty od gadania tylko jestes , rok temu tez malego walka wykrecile ,

cytuje " Tak tak na 100% zosatne" , przypomnij sobie swoja gadke , "Ja to je*ie za nikogo niebede wykladac"

WIEC ŁASKAWIE ZAMKNIJ SIE jesli tyle masz do powiedzenia !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Noise czy ktos cie zmusza zebys tam przyjechal?? sprawa po to zostala duzoo predzej poruszona zeby kazdy wiedzial co i jak , chlopie 3ba bylo sie samemu ruszyc i cos organizowac a nie krytykowac to co inni pruboja , kosztem swojego czasu , pieniedzy poswieceniem zorganizzowac !!!

 

 

No dobra jak oficjalnie to oficjalnie.

Panie Bronx niczego nie krytykuje, tylko stwierdzam fakty, ze nie bedzie wolnych miejsc (na privie sie dowiedzialem, ze wolnych domkow jest w pizdu, tylko trzeba samemu sobie zalatwic, ale organizator nie raczyl o tym poinformowac na ogole). I juz nie rob z siebie ofiary, ze poswiecasz czas i pieniadze, bo Tobie tez nikt nie kazal organizowac spotkania.

Nikt mnie nie zmusza, zebym przyjechal, ale chcialbym poznac kilka osob w realu (oczywiscie nie Ciebie, bo Ciebie juz znam :? )

 

chlopie 3ba bylo sie samemu ruszyc i cos organizowac

 

A kto CI do ch*ja wafla na gg powiedizal o zorganizowaniu?????????????

Jak masz skleroze to jedz mniej masła.

 

 

Wiesz zdaje mis ie i nietyklko mi ze ty od gadania tylko jestes

 

Je*ie mnie co Tobie sie zdaje. Mam to gleboko w d*pie co o mnie myslisz.

 

rok temu tez malego walka wykrecile ,  

cytuje " Tak tak na 100% zosatne"

 

Pokaz mi w ktorym momencie pisalem ze bzostane na 100%??? A poza tym, co za roznica czy zostalem czy nie? Tak mocno Ci mnie brakowalo??

 

 

 

 

przypomnij sobie swoja gadke , "Ja to je*ie za nikogo niebede wykladac"

 

Przynajmniej bys nie klamal chlopie. Ile Ty masz lat, ze sie tak zachowujesz?

Nie sa to moje slowa bo nie uzywam wyrazu "je*ie" :roll: i nie uzywam okreslen czasownikow w bezokoliczniku. Tak wiec Twoja proba oczarnienia mojej osoby poprzez klamstwa CI nie wyszla, musisz sie bardziej postarac i wymyslic cos innego.

 

 

Tyle co mam do powiedzenie, jezeli masz jakies problemy co do mnie to zglos sie na priva, bo nie zamierzam sie wiecej na ten temat wypowiadac.

 

Dobra jestem przygotowany, ze dostane teraz kilka ostzrezen, wiec spoko.

 

Pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak ktoś sie budzi 3 tyg przed impreza o której trąbi sie od pół roku ,a jak ktoś sie nie moze zdecydować to jego problem ,zreszta Noise 23 zł to i tak niewiele jak byś wydał i sie niepojawił :!: wiec niemiej pretensji taki termin zamknięcia wynajęcia domków był podany i każdy sie jakoś mógł dostosować :twisted:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak ktoś sie budzi 3 tyg przed impreza o której trąbi sie od pół roku ,a jak ktoś sie nie moze zdecydować to jego problem ,zreszta Noise 23 zł to i tak niewiele jak byś wydał i sie niepojawił :!:  wiec niemiej pretensji taki termin zamknięcia wynajęcia domków był podany i każdy sie jakoś mógł dostosować :twisted:

 

Wiesz ktos moze nie wiedziec, czy bedzia mial czas w tym terminie. Nie mam o nic pretensji, tylko zastanawia mnie czemu Bronx nie napisal, ze domki sa wolne, tylko trzeba sobie je samemu zamowic. Tak ciezko to bylo napisac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nois ty zawse masz problemy i klopoty z pamiecia!!!

Klamce to se w lustrze mozesz zobaczyc!!!!!!! jak sam niewiesz co mowisz!!!

Dokladnie mowiles ze za nikogo kasy niewylozysz i cie to wali !!!!! masz pecha bo utkilo mi to w pamieci :!:

Zucasz sie niewiadomo o co !! jakos inni zainteresowania wala na priva i niemaja zadnych problemow tylko ty!!

Pozatym tak jak szramer pisze ( a zadko sie z nim zgadzam :) ) tak to jest jak budzisz sie 3 tyg przed spotkaniem, zamaist napisac cos madrego to wstawiales glupie uwagi....

Nastepnie domki beda wolne ale klucza i kasy niezostawisz kucharce , po to trabilo sie od 3 miecsiecy zeby kazdy powplacal i niebylo jaj przy wjezdzie i zbednych formalnosci , pomysl chlopie ile czasu zejdzie na wjazd 30 ludzi!!!! Pozatym jak trudno Ci bylo wplacic 23 zl to jak chcesz np wynajc se 1 domek w 5?? podziel se 230 na 5 i ciekawe czy bedziesz ucieszony !!!

Skierowales w moja strone pelno nieslusznych obelg , wyzywasz od klamcow , ale wiesz winny sie tlumaczy wiec przemilcze ta sprawe , tylko przypomnij sobie swoja gadke , przypomnij....

!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym niemam do nikogo pretenscji ze poswiecam swoj czas wraz z Tuba na organizacje spotkania , to moj nieoprzymuszony wybor wiec uszanuj to !!

A pozatym mogles kulturALNIE ZAPYTAC SIE CZY SA WOLNE DOMKI !!!

ALE POKAZALES JAKi JESTES ... zeby niebylo ze zmyslam archiwum gg -->

.....

Noise (15:52)

widzisz, ze sa chetni a szopki odpierdalasz

 

Wiec ja ci odpowiem jak czlowiek cywilizowany , SA DOMKI ALE MUSICIE SOBIE JE JUZ NA WLASNA REKE ZALATWIC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak Bronx nie wiedział w co  :flesje: się pakuje hihi Goffa jak zwykle masz racje :) będzie super :)

 

Jasne Viciu, miło bedzie Cie ponownie spotkać :) Tym razem kluczyki uwiąże sobie na szyi zeby nie było poszukiwań :lol: :lol: :flesje:

 

Nawet nie wiecie jak sie ciesze, ze się spotkamy i to dzieki zaangazowaniu naszego kolegi Bronxa, o własnie, Noise nie wiem o co sie czepiasz?? :roll: Wrzuć na luz! Nie naskakuj na Bronxa. Chłopak sie napracował, załatwiał z wlasnej nieprzymuszonej woli i brawo mu za to :flesje: Jakoś nie widze innych nie zadowolonych... tylko Ciebie, jesli tak Ci zalezy na spotkaniu to cos na pewno wykombinujesz. Bo powiem, że mi zalezy zeby sie z Toba spotkac bo nie znamy sie osobiscie :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nois ja tez nie rozumiem o co masz pretensje - Bronx zorganizował domki i kazdy mógł sie zapisywac - ja tez nie wiedzialem czy bede mógł jechcac - zreszta nadal nie mam 100 % pewnosci ze pojade- zadzwonie jak bedzi edomek to zarezerwuje - a jak nie bedzie to walne sie u kogos na podłodze w spiworze albo rozbjie namiot - najwazniejsze zeby sie dobrze zabawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nooo qrwa, teraz to sam nie wiem czy sie zalapalem, bo przelewa puscilem 22, a bronx pisze 23 zeby juz nie wplacac? Bronx zapodaj jakas ostateczna liste, albo przynajmniej powiedz czy sie zalapalem, czy mam se na wlasna reke zalatwiac nocleg ? a jesli tak to dajcie namiary na ten osrodek, telefon, adres itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...