Skocz do zawartości

MARZEC - Plawniowice ??? (TERAZ KWIECIEN )


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bronx' date=' Virus - ja tez studiuje w Gliwicach!!

[/quote']

 

a co studiuje?....hehe,kolejny :mrgreen:

 

ludzie miejsce jest super,sam macalem....jak pogoda dopisze to zapowiada sie idealne spotkanie.

w tle,drzewka,zalew,AMERYKA normalnie :roll:

ale my to sielskie miejsce wyprostujemy.... :twisted: ,bo pedalstwa byc za duzo nie moze :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jutro zerkne ile wplat wplynelo :buttrock:

Przypominam ze kazda 10 bierze domek na siebie , bedziecie musieli wydelegowac kogos odwaznego co wezmie odpowiedzilonas za ta chalupke :evil: z zrozumialych wzgledow Tuba i ja szykujemy sie do jednego domku ktory jest na nas zarezerwowany :(

to tak dla formalnosci :D

 

To jest osrodek elektrowni

hmm potwierdziles cene 230 zl ale niekojazysz osrodka :roll: :?: :?: :?: 8O 8O

 

Kiedy nadejdzie ten kwiecien ????? ....... :arrow: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

To jest osrodek elektrowni

hmm potwierdziles cene 230 zl ale niekojazysz osrodka :roll: :?: :?: :?: 8O 8O

 

Bo tyle samo jest na Kotwicy' date=' o ktorej dotychczas myslalem :(. A tam domki sa zadziwiajaco podobne. Cztery wersalki na gorze, tez chyba podzielone na dwie sypialnie, na dole "bawialnia" z meblami, lodowka itd. Kibel tez jest, ale nie pamietam czy byl prysznic. No i zadaszone miejsce na grila tez jest :D.

Takze, osrodki sa dosyc podobne, choc chyba jednak ten na elektrowni wyglada nieco lepiej (tak wynika z fotek).

Dlatego potwierdzilem cene :buttrock:. Nie wiedzialem, ze jednak bedzie inny osrodek niz Kotwica i usilowalem sie dowiedziec czegos o tym wlasnie osrodku... A ze ceny sie pokryly, a fotki male i nieco podobne domki, to myslalem, ze to ten sam osrodek...

 

 

Bronx' date=' Virus - ja tez studiuje w Gliwicach!!

[/quote']

 

a co studiuje?....hehe,kolejny :mrgreen:

 

Studiuje Zarzadzanie i Inzynierie Prodkukcji (w skrocie ZIP - czyli innymi slowy Zabawa i Pijanstwo :twisted: ) na GiGu.

Swoja droga juz pol roku wybieram sie do Sasiada na spotkanie akademickiej grupy motocyklistow Cyklop :evil:. Ktos z Was tam byl kiedys?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio, "U sąsiada" to nawet ja kojarzę ze starych czasów... tak gwoli ścisłości, ile będzie osób na jedno łóżko? Jak dobrze czytam to 2,5? (domek 4 osobowy na 10 chłopa, Jezu...) A propos, cieszę się Bronx że druhny załatwiłeś bo mi negocjacje z żonką odpadają (jak nie chce jechać to trudno) :roll: :buttrock:

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło wy qrffy myslicie ze tak tanio sie cenie :?: Bez skrzynki Żywca nie pójde z żadnym na stojaka gdzies w klozecie :(

 

A ja was pie**olę już się z viruskiem moim kofaniutkim na nocke w jego zielonej 4kołowej bestii zgadałem :mrgreen: :buttrock: A wy się tam kopulujcie :evil2: :smile2: :evil: :twisted:

 

 

DAAAAAAAAAAAMY W PALNIK :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm w takim razie to chyba ja tam sam jakos dojade bo nie widze nikogo kto bedzie wolniej jechal mam nadzieje ze trafie hehe  

 

pozdrawiam

Co Ty Cichy, jak to Motonite zostawić samego - w potrzebie- spoko chłopie , masz we mnie kompana na "lajtowy" przelocik. Jakby co - wal jak w dym !!!

Posdrófka - AdamS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...