Skocz do zawartości

Impreza w PortNieporęt - 23 sierpnia


Cielak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w tym samym czasie 22-23 są szanty w Wieliszewie. Można to jakoś połączyć :icon_biggrin: Istnieje możliwosć zostania pod namiotem i wszystko jest zależne od pogody. W razie czego mogę polecić skromny! ale tani hotel na jedną noc :flesje:

Na pewno się wybiorę i połączę te dwie imprezy, które są koło siebie.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Kate,

ten hotel co w zeszłym roku? :crossy:

 

 

dokładnie ten sam :icon_biggrin:

czasem nie warto wracać do Wawy, a jak będzie padało to ważne żeby na głowę nie leciało, a perskie dywany są mniej ważne :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzucam link www.szantywieliszew.pl i mam nadzieję, że do zobaczenia

Ponieważ jest jeszcze trochę czasu do weekendu to nie podaję konkretnych ustawień. Trzeba tak to zorganizować, żeby połączyć dwie imoprezy:Nieporęt i Wieliszew.

Jak juz będzie wiadomo coś więcej o imprezie w NIeporęcie to łatwiej będzie to pogodzić :bigrazz:

Edytowane przez Kate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś konkretne informacje? Bo mam wyjechać z warszawy i nie wiem kiedy wracać.

 

 

Witam wszystkich po długiej nieobecności.

Impreza oczywiście się odbywa i bardzo dużo osób będzie ją łączyć z szanty w godzinach nocnych.

 

Jutro zamieszczę plakat informujący o wszystkich szczegółach imprezy, więc teraz nie będę się tu rozpisywał.

 

Do jutra.

 

Cielak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długiej nieobecności.

Impreza oczywiście się odbywa i bardzo dużo osób będzie ją łączyć z szanty w godzinach nocnych.

 

Jutro zamieszczę plakat informujący o wszystkich szczegółach imprezy, więc teraz nie będę się tu rozpisywał.

 

Do jutra.

 

Cielak

 

no to czekamy...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz, Belgu linka ( nie dziekuj :P )

 

http://forum.motocyklistow.pl/Szanty-nad-Z...ia-t103801.html

 

Kasia jak co roku trzyma reke na pulsie i wie wszystko o imprezie, wiec do niej wal smialo ;)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...