Skocz do zawartości

Naklejka na szybke w kasku -- Anty Fog ??


Rekomendowane odpowiedzi

Mialem i bez problemu dawalo rade, mozna polecic.

 

:bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem OXFORDA. Postawiłem na jakość i jest lepiej niż myślałem. Nic nie paruje a montaż jest bardzo prosty. Na opakowaniu jest instrukcja poprawnego naklejenia na wizjer, więc każdy powinien sobie poradzić. Z zewnątrz nie rzuca się w oczy, że coś jest w ogóle naklejone na wizjer. Aha z myciem wizjera też nie ma problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała, ale ISTOTNA uwaga - staraj się jak tylko możesz NIE czyścić anty-foga od środka. Na ogół są to miękkie szybki i się BARDZO łatwo rysują. Załatwiłem sobie tak pierwszego. Ale działa na 100%.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ja mam anty foga FogCity - na allegro kupiłem go chyba za 50-60 zł .. działa bardzo dobrze .. - można go czyścic - producent zezwala - ale bardzo delikatnie przecierając wilgotną szmatka .. Działa bardzo dobrze. Mogę polecić

 

2. Dajcie jakiego linka gdzie można kupić/oblookac tego foga OXFORD-a to sobie zerknę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ja mam anty foga FogCity - na allegro kupiłem go chyba za 50-60 zł .. działa bardzo dobrze .. - można go czyścic - producent zezwala - ale bardzo delikatnie przecierając wilgotną szmatka .. Działa bardzo dobrze. Mogę polecić

 

2. Dajcie jakiego linka gdzie można kupić/oblookac tego foga OXFORD-a to sobie zerknę

 

http://www.allegro.pl/item394571387_super_...niu_kasku_.html

 

ja podobnie jak Ty uzywam FogCity i takze go polecam ale chce cos powiedziec na temat czyszczenia samych szybek jak i antifogow: nie uzywajcie do czyszczenia zadnych szmatek bo zadna nie jest na tyle delikatna by w polaczeniu z pylem, kurzem itp nie porobic z czasem rysek na szybie a tym bardziej antifogu, ja myje tylko i wylacznie dlonia pod kranem (co jakis czas mozna dodac kilka kropli mydla w plynie),

RF1000 i FogCity kupilem na poczatku tego sezonu i teraz po 7500km zarowno szyba jak i antifog wygladaja jak nowe, a myje je bardzo czesto -przed kazda jazda, w shoei-u wypinanie szybki jest bardzo proste wiec to zaden problem, doslownie minutka i szybka lsni... :biggrin:

Edytowane przez LENAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAbsolutnie się zgadzam - tzn. co do delikatności.

Ja czekam do jesieni na nastepnego... :biggrin:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś umieścić zdjęcie Oxforda przyklejonego na wizjerze ???

 

 

Wielkie dzięki za TIP z myciem szybki pod kranem ... jak wyjechałam dzisiaj rano to wreszcie stała się jasność i skończyła sie wieczna mgła :D

Edytowane przez Penetratore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...