Skocz do zawartości

Warszawa w Giżycku?


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm... Pierwsza? :icon_twisted:

 

Melduję przybycie. Zlot był suuuuupeeeeer, zdecydowanie będzie to stała pozycja w moim zlotowym kalndarzyku ;) A kto nie był ten trąba ;) A kto był-zdjęcia poproszę!! ;)

 

No i w sumie jakieś 1400km nakręcone od zeszłego łikendu ;)

 

Czyli już po urlopie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję że od 30 minut jestem w domku.

Zabawa suuuuuuper. :) Za rok stawiam się w Twierdzy obowiązkowa.

A każdy niech pamięta że

"Nikt ci motocyklam nie zap...doli bo postawiłeś go na parkingu strzeżonym,

Parking strzeżony czynny całą dobę" :(

 

"Jak się bawicie?

dupa, dupa, dupa"

 

"Pokaż DUPE, pokaż dupe"

 

Zlot REWELACJA

 

Fajnie było zobaczyć stare twarze i poznać nowych ludzi :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Teosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Pierwsza? :(

 

 

Ano pierwsza :)

 

Ja też zgłaszam się na mecie. Dzięki wielkie za wspólną zabawę wszystkim, których znałem i których poznałem. :)

Przyznać się, kto dolał wódy do piwa bo nie pamiętam :)

 

A tak późno, ponieważ Wilczy Szaniec zajął nam trochę czasu a potem był ponad godzinny obiadek w Ostrołęce w karczmie przy Shellu.

 

A wjeżdzajac na trase siekierkowską od Ostrobramskiej smignąłem lewym pasem obok srebrnego mondeo. Ale zawsze jak mijam "podejrzane" auta zerkam i tym razem zdążyłem zauważyć 2 jasnoniebieskie koszule. Więc od razu sobie zjechałem na prawy pas. Panowie też chyba widzieli, że nie są tacy tajni bo zjechali na lewy i zerkając tylko na mnie polecieli do przodu. Za chwile jak przejezdzalem juz jeden w zatoczce podchodził do pacjenta w A6, spojrzał tylko raz jeszcze jak jadę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja. Było super ;) Fajnie było poznać osoby z forum w tym Aśkę :) Pozdrawiam Wszystkich. Wielkie podziękowania dla kolegi Nowy Kubi, który się mną "zaopiekował" na zlocie. Był to mój pierwszy zlot na którym nocowałem i było cudownie. Będą kolejne. Tylko powrót od Pułtuska to koszmar. Czy wszyscy byli na mazurach? Korek do samej Warszawy. Przed Legionowem miałem straż pożarną przed sobą, jadącą na sygnale, co wykorzystałem :buttrock: i było trochę szybciej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika i wokalistka grającego później zespołu udały się wyjątkowo :icon_question:

 

Ano potwierdzam :clap:

Monia byla super zarowno w ubraniu jak i bez :biggrin:

A po pokazie okazala sie fajna dziewczyna :lalag:

Ja jeszcze potem zaliczylem jeden dzien w Gizycku na :bigrazz: a dzis powrot z ekipa z Mragowa, ktora tez troszke :wink:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutno mi ponieważ Majka nie spotkałem. :bigrazz:

 

No coz .....

Sporo osob mnie spotkalo a na dodatek caly piatek i sobote chodzilem z koszulka forumowa z moim nickiem :buttrock:

A moze nalezales o tej licznej grupy co miala caly czas pomrocznosc jasna i spala pod drzewami badz na laweczkach ??? :banghead:

Kurde a potem sie dziwia ze pijani jezdza na motocyklach :evil:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...