Skocz do zawartości

Warszawa w Giżycku?


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niech bedzie o 8 tylko wybierzmy jakies konkretniejsze miejsce spotkania np. na wiertniczej na Orlenie :wink: . Moze pomyslmy gdyby udalo sie zdobyc domek na przenocowanie i powrot w niedziele...

:icon_mrgreen:

 

 

Ja będę śmigał jutro o 8,00, ale czemu przy Wiertniczej, chcesz jechać przez Stanisławów?

OK 22,00 bestia ma się odezwać więc jeszcze zobaczymy czy leci. jakby co to też ok 22. 00 się pojawię na fm.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK a gdzie jest czołg :wink:

 

pozdrawiam,

E'

 

praktycznie zaraz po prawej stronie za rondem w Różanie na drodze na Ostrołękę /nie da się go nie zobaczyć z trasy !/ jakby co to każdy w Różanie zna to miejsce :icon_mrgreen: , to do jutra siema w razie jakby co moja koma 663 257 358

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem na chwile, a zaraz będę cały czas przy kompie. Jadę napewno. Może być 8. Wstanę wcześniej by moto sprawdzić i się spakować. Dzwonił do mnie kolega, który dziś tam pojechał i załatwił mi miejsce do spania, więc zostaję do niedzieli. Jestem z Włoch. To gdzie sie spotykamy? Myślę by jechać tak jak koledzy pisali przez Ostrołkęke. Chyba że koś z Was chce jechać inną drogą to spoko. Dzwoniłem dziś do organizatora, domków nie ma. Jest tylko pole namiotowe. Pozostaje więc dowiedzieć się na miejscu o jakieś spanko w pobliżu. Coś się pogoda psuje :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem na chwile, a zaraz będę cały czas przy kompie. Jadę napewno. Może być 8. Wstanę wcześniej by moto sprawdzić i się spakować. Dzwonił do mnie kolega, który dziś tam pojechał i załatwił mi miejsce do spania, więc zostaję do niedzieli. Jestem z Włoch. To gdzie sie spotykamy? Myślę by jechać tak jak koledzy pisali przez Ostrołkęke. Chyba że koś z Was chce jechać inną drogą to spoko. Dzwoniłem dziś do organizatora, domków nie ma. Jest tylko pole namiotowe. Pozostaje więc dowiedzieć się na miejscu o jakieś spanko w pobliżu. Coś się pogoda psuje :wink:

 

 

Ok, to już jest nas 2 :icon_mrgreen: , na Ostrołękę przez Wyszków czy Pułtusk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sea spotkajmy się w jednym miejscu bo tak to się nie znajdziemy. Mi tez nie podrodze na ostrobramską ale tam dojadę.

 

Jak ktoś chętny to mała zmiana. Spotykamy się nad Zegrzem o 8 przy rondzie łączącym drogi na Legionowo i Nieporęt. Jak ktoś chętny to zapraszam. Tel. do mnie 501-764-623

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Pierwsza? :icon_twisted:

 

Melduję przybycie. Zlot był suuuuupeeeeer, zdecydowanie będzie to stała pozycja w moim zlotowym kalndarzyku ;) A kto nie był ten trąba :) A kto był-zdjęcia poproszę!! ;)

 

No i w sumie jakieś 1400km nakręcone od zeszłego łikendu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...