Skocz do zawartości

Nagroda za pomoc Oskaldowiczowi


mick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy zapewne słyszeli o wyścigowych R1'kach skradzionych zawodnikowi klasy Superbike, Januszowi Oskaldowiczowi. Znana już jest nagroda za pomoc w ich odnalezieniu:

 

************************

 

 

Firma Yamaha Motor Polska wyznaczyła nagrodę w wysokości 25. tysięcy złotych za pomoc w odnalezieniu sprawców napadu lub motocykli i sprzętu należącego do Janusza Oskaldowicza. Każdy, kto może mieć jakąkolwiek wiedzę na ten temat proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 0 508 283 008.

 

O kontakt proszone są także osoby, które być może natknęły się w ostatnich dniach na oferty sprzedaży motocykli, części (np. zawieszenie marki Ohlins) bądź akcesoriów – być może w bardzo okazyjnych cenach – pochodzących z nieznanego źródła.

 

Oskaldowiczowi skradziono dwa motocykle marki Yamaha YZF-R1 w pełnej specyfikacji wyścigowej, zapasowe owiewki i części, kilkanaście kompletów opon Pirelli i Dunlop oraz kół (wszystkie w przeznaczonym tylko do wyścigów rozmiarze 16,5 cala), zestaw hamulcowy Brembo, dwa kombinezony i całą gamę narzędzi. Motocykle i kombinezony pomalowane były w specjalne, biało-czerwone, barwy z logami m.in. Fiat, Yamaha, Wólczanka, Sharp, Mann Filter.

Edytowane przez mick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam jeden sprzet mial zalozone dosc specyficzne Ohlins na przedzie- nie sposob pomylic z innymi- bo to te z dodatkowymi zbiornikami z tylu za lagami ( podobnie jak w Ducati Desmoseidici).

Mysle ze sprawcy zrobili to na "zamowienie" - kiedys dawno temu bardzo madre kary byly za takie cos...na pohybel skur.......sorki ponioslo mnie, ale skradziona mi dawno temu Mz- tke- ale Bozia sama ukarala sprawcow...

Jak kto zauwazy te Ohlinsy w ogloszeniach dajcie znac- szybciej moze dorwa palantow.

Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to sprawa się wyjaśniła. http://www.wyscigi.motogp.pl/showthread.php?t=2606&page=2

Żal mi tylko że takie rzeczy dzieją się w naszyn światku motocyklowym.Od następnej rundy trzeba będzie uważac co się gdzie na paddocku zostawia. Wstyd mi za nich. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...