Skocz do zawartości

ETZ 150


MłodyWilk22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Iskra F95 zakupiona :)

Teraz tylko zeby mieć troszke czasu na zamontowanie i przetestowanie...

Nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem żeby silnik nie miał wolnych obrotów. Przeczytełm kilka postów i widze, że nie tylko ja mam taki problem ze 150-tką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec do waszej wiadomosci:] Motocykl ssa lewe powietrze i jestem tego pewien przez soje krutkie życie zrobiłem takich motocykli chyba ze 40 ;] To jest lewe powietrze, ewentualnie złe ustawienie zapłonu w co wątpie. Silnik nie raguje na nastawy gaźnika. Kopa bedzie miał na wysokich obrotach wzrasta podcisnienie najkrutsza droga przepływu staje sie gaźnik.

 

 

Zapomnij o uzywkach z allegro sa jeszcze bardziej rozdupczone niż twój tylko wydasz pieniadze i bedziesz sie denerwował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z allegro to chinskie podrobki sa tez nic niewarte zalezy tez jak sie trafi

 

no i w tym jest problem.......teraz kupić do jawy czy emzety orginalną normalną część to graniczy z cudem same rękodzieła o fatalnej jakości (szkoda gadać zresztą ;) )

 

No wiec do waszej wiadomosci:] Motocykl ssa lewe powietrze i jestem tego pewien przez soje krutkie życie zrobiłem takich motocykli chyba ze 40 ;] To jest lewe powietrze, ewentualnie złe ustawienie zapłonu w co wątpie. Silnik nie raguje na nastawy gaźnika. Kopa bedzie miał na wysokich obrotach wzrasta podcisnienie najkrutsza droga przepływu staje sie gaźnik.

 

wueska ja nie mówie że kłamiesz ja etz 150 nigdy nie naprawiałem tylko mówie na logike......przy lewym powietrzu wskutek małej zawartości paliwa w mieszance motocykl na luzie chętnie wkręca sie na obroty (szybko i agresywnie)natomiast pod obciązeniem jest słaby przez zaczyna przerywać aż w skrajnym przypadku w ogóle nieodpala...

 

ale zapewnie ty masz racje skoro z praktyki tak wynika to widocznie tak jest :P

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- założyłem nową swiece - polecana ISKRA F95 :biggrin:

- wyregulowałem idealnie przerwę na przerywaczu oraz zapłon.

- rozebrałem gaźnik na częsci pierwsze i wszystko przedmuczałem sprężarką,

- zdemontowałem krucieć ssący z cylindra i uszczelniłem go na silikon.

 

Efekty sa takie, że maszynka chodzi jak ta lala :biggrin: Teraz lubi i wolne i wysokie obroty :buttrock:

 

Ps. Tak na marginesie to pytałem się chłopaków którzy kupili te gaźniki z allegro za niecłe 100zł i sa bardzo zadowoleni. Mówią, że silniczek chodzi na nich swietninie, także jak ktoś ma wyświechtany gaźnik to nie ma sie co zastanawiać tylko brać, bo cena rewelacyjna :icon_question:

 

Dzięki wszystkim i pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...