Skocz do zawartości

Yamaha YZF 750 R 4HR 1995 R


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Około dwa dni temu zaczął mi sie dławić raz szedł jak trzeba a innym razem dławił sie przy 4 tys czasam,i przy 6 . Więcej nie można przekroczyć w żaden sposób. Jest po ustawieniu gaźników oraz po sprawdzeniu świec . Jeden mechanik powiedział , że najprawdopodobniej jest to wina modułu zapłonowego lub impulsatora . Może przyczyna leżec gdzie indziej ??? Motocykl na postoju pięknie wchodzi na obroty. Tylko tak się dzieje przy obciążeniu. Bardzo prosze o pomoc nie wiem co moge zrobic ? Oprócz tego nie wiem czy moduł pasuje jeśli ma oznaczenie HR czy HN mój ma 4HR o ile to jest moduł przyczyną ?

Edytowane przez BOLO_791
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym 4um piszemy normalnie czyli tylko zdania zaczynamy z dużej litery.

 

I opisz dokładnie wszystkie objawy w jednym temacie, napisz co robiłeś przed wystąpieniem takich objawów?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Moduł raczej odpada. Sprawdź czy otwiera się EXUP. Często jest zapieczony lub są źle naciągnięte linki, co powoduje podobne objawy. Jeżeli jest ok, jeszcze raz ustaw skład mieszank, położenie iglic, ew. trzeba przeczyścić gażniki. Możesz mieć też zawalony filtr powietrza.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem podobne objawy w moim zygzaku i przyczuną były zasyfione gaźniki... jeśli czyszczenie gaźników nie pomoże , może warto sprawdzić membrany może jak koledzy podpowiadają pompę i exup... w kazdym bądź razie zaczynać od układu zasilania jak nic to nie da można podpiąć moduł od innego YZF albo odpnij swój i podepnij do innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja koledzy nie wykluczałbym modułu.Miałem identyczną przypadłość.Najpierw ustawiłem gaźniki i je wyczyściłem ale objaw nie zginą.Potem zawory i rozrząd i...nadal nic.Więc otworzyłem moduł.Było mnóstwo tzw. "zimnych lutów".Po usunięciu zimnych lutów sprzęt zagadał pełną gamą dźwięków.

To moje doświadczenia.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...