Skocz do zawartości

Oplaca się??? (PILNE) yz 125 03r


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i z góry przepraszam, że zakładam tak mało przyszłościowy temat.

A więc jutro prawdopodobnie jadę obejrzeć te dwa motocykle:

http://allegro.pl/item398142470_yamaha_yz_..._rm_kx_sx_.html

 

http://allegro.pl/item397966578_yamaha_yz_...it_machine.html

 

Jeśli będzie wszystko ok to oczywiści wrócę z jednym z nich :smile:

 

I teraz mam pytanie do was. Co myślicie o nich i czy się opłaca???

Zależy mi na szybkiej odpowiedzi.

 

Dzięki z góry! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zdjęciach ciężko jest jednoznacznie powiedzieć czy się opłaca. Może to ich urok a może fotoshop albo środek do czyszczenia i odrdzewiania :P

 

chociaż patrząc na fotki to myśle że ten droższy jest bardziej godny uwagi, przynajmniej widać że włascicielowi bardzo zależy i lepiej domył moto :banghead: opuści na 6 kafla z hakiem i można brać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym drugim gosc pisze "nowy naped".

tymczasem lancuch jest zardzewialy.

jezeli w crossach nie jest normalne, ze nowy lancuch od razu rdzewieje, to gosc kreci

 

ale pewnie juz zdecydowales

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jezeli w crossach nie jest normalne, ze nowy lancuch od razu rdzewieje, to gosc kreci

 

no yyy, dla jakiej kolwiek stali uzytecznej rdzewienie nie powinno sie pojawiac.

widac tam zreszta ze lancuch do wymiany

 

jakos tak ogolnie ten drugi wyglada na niezadbanego, syf i malaria krotko mowiac

Edytowane przez Geralt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obydwa motorki sie opłaca:D:D tez o nich myslałęm ale zdecydowałem sie na starsza kawe:Pale kolejne moje moto bedzie własnie takie:P tylko musisz pogodzic sie z tym ze motorek jest sprowadzany z za granicy (bo gubin jest przy granicy) i nie masz pewnosci co do wymian i w ogóle:D ale opłaca sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem tego pierwszego :icon_biggrin: Gościu dożo z ceny zszedł. Jeździł jak szalony, palił bez problemu a tu nagle po kilkunastu km mi zgasł. Brak kompresji, kopka chodzi bez najmniejszego oporu. Na dniach go rozbiorę i zobaczę co tam w środku siedzi...

 

Jaki polecacie tłok i gdzie mam go kupić bo na allegro nigdzie nie widziałem do tych roczników.

 

Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem tego pierwszego :clap: Gościu dożo z ceny zszedł. Jeździł jak szalony, palił bez problemu a tu nagle po kilkunastu km mi zgasł. Brak kompresji, kopka chodzi bez najmniejszego oporu. Na dniach go rozbiorę i zobaczę co tam w środku siedzi...

 

Standard po zakupie nowego moto :bigrazz:

 

Jeżeli chodzi o tłok to poszukaj:

- Allegro - zadzwoń do gości co mają dużą ofertę tłoków i zapytaj czy miałby do Twojego modelu (nie zawsze wystawiają wszystko)

- Wilmat - LINK

 

A tutaj masz dokładnie taki tłok jakiego potrzebujesz - LINK2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem tego pierwszego :cool: Gościu dożo z ceny zszedł. Jeździł jak szalony, palił bez problemu a tu nagle po kilkunastu km mi zgasł. Brak kompresji, kopka chodzi bez najmniejszego oporu. Na dniach go rozbiorę i zobaczę co tam w środku siedzi...

 

Jaki polecacie tłok i gdzie mam go kupić bo na allegro nigdzie nie widziałem do tych roczników.

 

Dzięki z góry.

jtak jak mówiłem :banghead: tłoku to najlepiej poszukaj w jakims sklepie z czesciami motoryzacyjnymi :buttrock:

 

ps. a jesli mozna wiedziec to ile dokładnie dałes za tą yz?? :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik rozebrałem i okazało się że na szczęście cylinder w idealnym stanie :buttrock: Po zmierzeniu okazało się ze cylinder stracił tylko jedną setkę (54,01) :lalag: Czyli jak będę kupował tłok to tą sama selekcje? Bo z tego co wiem to dopuszczaslny luz to 0,04-0,07. Przy okazji sprawdziłem luz na korbie no i na boki jest ale góra dół nie ma... Co z tym zrobić?

 

ps Jaki polecacie tłok???

 

Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...