Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Tak jak wy jestem użytkownikiem xvs 1300. Motocykl mam juz 2 sezon.Moje pytanie jest takie: Czy ktos kto posiada taki motocykl ma zamonowany u siebie alarm?? Jeśli tak to proszę o jakieś wskazówki bo nie mam pojęcia jak zacząć. Alarm kupilem okazyjnie to PATROLLINE niby polecany przez servis yamaha. Będę wdzięczny za jakiekolwiek rady. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy opisywałem to wczesniej ale mam alarm . Nie pamiętam jaki ale nie jest to jakis szczegolny wypas . Ma podstawowe funkcje i jest ok , na alledrogo około 150pl , do tego mam niezalezny czujnik grawitacyjny podłaczony pod alarm i moduł GPS/GSM informujacy mnie o tym co sie dzieje z moto . Dodatkowo niezalezne źródło zasilania na wypadek gdyby komus udało sie dostac do akumulatora zanim dostanie w łeb za grzebanie przy cudzym motorze. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesuje mnie podłączenie tego alarmu.Ja mam niby wiazke pasująca do yamahy ale naszego modelu nie wyszczególniono w specyfikacji jest drag 1100 i 650 a midnighta małego i dużego nie :(.Niby 1 kostaka mi pasuje ale nie mam pojecia co z reszta.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wtrzymasz do wtorku to sprawdzę dokładnie. Zawsze jak przestawiam zegarek musze zerkac do instrucji . No chyba ze ktos wczesniej zrobic ci scan z instrukcji . Sam mozesz na to nie wpasc , Na poczatek jest to sekwencja z kluczykiem i przyciskiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby ustawić zegarek musisz selektorem wybrać na wyświetlaczu zegarek , następnie naciskasz razem reset i select (strzałka do przodu ) po dwóch sekundach trzymania zaczyna migać godzina ,przestawiasz ją za pomocom select góra -dół , jak ustawisz godzinę naciskasz tylko reset na chwilę i zaczyna migać minutnik select góra-dół , jak masz już ustawiony minutnik naciskasz na chwilę reset i godzina się zapisuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"........ale też nie staroć jak Drag Star 1100."

 

Ja kupiłem 2 dni temu XVS 1100 /A z 2006 r.

Mam uznać ,że to staroć ?

No to mnie kolega nie pocieszył.... :rolleyes:

 

 

EDIT:

Dziwne....

Zniknęły moje posty....o filtrze ,o systemie dopalania spalin...

O rety.

Co tu jest grane ?

Edytowane przez 1r3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posty dot. DRAGstara zostały przeniesione do wątku tego motocykla. jak ktoś pisze gdzie popadnie, to niech pretensje za działania porządkowe ma do siebie

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wtrzymasz do wtorku to sprawdzę dokładnie. Zawsze jak przestawiam zegarek musze zerkac do instrucji . No chyba ze ktos wczesniej zrobic ci scan z instrukcji . Sam mozesz na to nie wpasc , Na poczatek jest to sekwencja z kluczykiem i przyciskiem .

 

Criuser to opisał szczgółowo - tak samo jest w Venturach. A co z tą "sekwencją z kluczykiem" Kostass ?! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...