Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich

Jestem nowym posiadaczem V Star 1300T, dotychczas jeżdziłem Marauderem VZ800, więc inny gabaryt.Na razie poznajemy się z nowym sprzętem, ogólne wrażenia na dzień dzisiejszy bardzo dobre.Na pewno nie jest to motocykl doskonały ale po przesiadce z Marudy poza masą , to widzę same zalety.

Mam prośbę czy któryś z kolegów posiada może instrukcję w języku polskim w formacie PDF i byłby skłonny mi ją udostępnić.

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników Midnighta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś zapoda jakie tu są zasady.....?

 

takie same, jak wszędzie. sprawy prywatne załatwia się na pw, kilkadziesiąt tysięcy ludzi - licząc tylko forum - nie musi koniecznie znać czyjegoś maila...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najpierw post(y) wylatuje do kosza, a później moderator się do niego (a może nawet tylko fragmentu) odnosi publicznie ? :icon_evil: dziwna polityka gdy nie można sprawdzić żródła.

A co do PW vs e-mail, do PW nie można dodać załączników - proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mocno przeskrobałem i podpadłem

Przepraszam za nieodpowiednie zachowanie, związane najpewniej z brakiem doświadczenia z użytkowania forum.

Owszem należało zacząć od lektury regulaminu , etc.

Pozdrawiam i mea culpa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcialem sie przywitac bo właśnie miesiąc temu stałem sie posiadaczem MS i przez kilka ostatnich dni to forum to byla moja ciekawa lektura i wielu ciekawych rzeczy się dowiedziałem

 

Witam. Chcialem sie przywitac bo właśnie miesiąc temu stałem sie posiadaczem MS i przez kilka ostatnich dni to forum to byla moja ciekawa lektura i wielu ciekawych rzeczy się dowiedziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pejo -cześć, cześć :laugh: ......................zmień moto w profilu

Lannister , ale kurtyna za co przepraszasz, nigdzie nie widzę twojej winy :icon_evil:

jak znam życie, żaden moderator nie wyjaśni swojego działania, tak tutaj dotąd bywało :sad:

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również się witam, co prawda motocykl zakupiony w listopadzie zeszłego roku, jednak uruchomiony na dobre w zasadzie teraz z powodu przeróbek kolorystycznych i wydechowych, jeszcze sakwy do założenia i na dobre się rozjeżdżam :) Jest tu ktoś z okolic Katowic? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześc

Wróciłem dzisiaj z trasy,w czasie jazdy póściłem kierownice,czasami tak robie a tu kierownica dygoce w prawo lewo,coraz mocniej,najlepiej to widać przy około 60km/godz.Co to może być/

 

U mnie przy identycznych objawach i predkosci, okazalo sie ze trzeba bylo zrobic regulacje lozyska glowki ramy, a konkrtenie delikatnie je dokrecic i problem zniknal. Przyczyn moze byc klika roznych m.in wpomniane powyzej przez tqmeh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześc

Wróciłem dzisiaj z trasy,w czasie jazdy póściłem kierownice,czasami tak robie a tu kierownica dygoce w prawo lewo,coraz mocniej,najlepiej to widać przy około 60km/godz.Co to może być/

Witam

 

Czy po dokręceniu problem ustał, bo u mnie też pojawiły siętakie objawy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...