Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sie macie orły, dawno mnie nie było z braku czasu, ale chwila sie znalazła. 

 

 

 

Witam, czy po zamontowaniu customowego wydechu, ktoś coś regulował?

 

 

Wysyłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk 2

 

 

Jeśli to nie jest pusta rura, to nie ma co regulować, komp sam się ustawi, u mnie na mojej samoróbce, uzyskałem jeszcze 0.5L mniejsze spalanie.

 

 

 

A pytanie mam, jezdzi ktos na pustych wydechach? Wlasnie dzisiaj odebralem muffler i jakbym mial dobre szklo, to moglym sobie gwiazdy przez niego ogladac, bo rura pusta, huehue... Jak to wyglada jesli chodzi o Policje, moga mi cos zrobic za taki wydech, na zagranicznym moto?

 

 

 Nie ma znaczenia czy moto krajowe czy zagraniczne, jak sie dopieprzą i wyjmą decybelomierz, to dalej nie pojedziesz, kumpel przerabiał taki temat.

a co do jazdy na pustych rurach jeśli chodzi o komputer, to nie polecam, sonda wariuje bo niedogrzana, błędne dane do kompa i spalanie szaleje, musisz mieć albo eliminator sondy ( mam takowy) , albo powercomandera

A gdzie taki eliminator szukać, dostać można?

 

Wysyłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim poprzedni właściciel wykonał kilka otworów powyżej wylotu w tylnej ścianie tłumika, nie widać tego, efekt może nie jest powalający ale też nie ma się do czego doczepić.

Zamówiłem odpowiednie opaski tzn takie nie uszkadzające węża jak dojdą biorę się za wymianę.

Takie jak w linku

 

 

http://www.forch.pl/product.aspx?p=cf915f8f-1dfc-41d9-b8fd-ee2174ba2deb&g=6d455fb7-6bd9-4939-a0f1-10d5f18c02ef

Edytowane przez tqmeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Wysłałem maila do serwisu Yamahy z Krakowa z zapytaniem o akcje serwisową wymiany wadliwej linii paliwowej w naszych gwiazdeczkach,oto odpowiedż:

motocykle sprowadzone z USA nie kwalifikują się na żadne akcje serwisowe w Europie i tyle.

Czy to prawda czy ściema ze strony serwisu?

Edytowane przez maro1970
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Wysłałem maila do serwisu Yamahy z Krakowa z zapytaniem o akcje serwisową wymiany wadliwej linii paliwowej w naszych gwiazdeczkach,oto odpowiedż:

motocykle sprowadzone z USA nie kwalifikują się na żadne akcje serwisowe w Europie i tyle.

Czy to prawda czy ściema ze strony serwisu?

No z tego, co było pisane we wcześniejszych postach, to ściema! O ile dobrze pamiętam, to komuś już wymienili, a maszynka ze Stanów była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tego, co było pisane we wcześniejszych postach, to ściema! O ile dobrze pamiętam, to komuś już wymienili, a maszynka ze Stanów była.

Motocykle Polska Poznań odpowiadają mi od trzech tygodni ale coś nie dają rady napisać lub zadzwonić, a też usłyszałem , że z USA to nie podchodzi.... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM WCZEŚNIEJSZE POSTY !!! MOTO NIE WAŻNE SKĄD - JEŚLI JEST AKCJA SERWISOWA TO PODLEGAJĄ JEJ WSZYSTKIE MOTOCYKLE BEZ WZGLĘDU NA KRAJ POCHODZENIA . MOJA GWIAZDA JEST Z USA I LINIE PALIWOWĄ MIAŁA WYMIENIONĄ W STYCZNIU.

Jeśli wam wciskają takie kity że moto z USA nie podlega akcji i inne bla bla bla to poproście o to na piśmie . Będziecie to mieli ( w co wątpie ) to pojedźcie z nimi wtedy przez centrale

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

LUDZIE CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM WCZEŚNIEJSZE POSTY !!! MOTO NIE WAŻNE SKĄD - JEŚLI JEST AKCJA SERWISOWA TO PODLEGAJĄ JEJ WSZYSTKIE MOTOCYKLE BEZ WZGLĘDU NA KRAJ POCHODZENIA . MOJA GWIAZDA JEST Z USA I LINIE PALIWOWĄ MIAŁA WYMIENIONĄ W STYCZNIU.

Jeśli wam wciskają takie kity że moto z USA nie podlega akcji i inne bla bla bla to poproście o to na piśmie . Będziecie to mieli ( w co wątpie ) to pojedźcie z nimi wtedy przez centrale

 

Chyba nie ma szans na to żeby serwis "dał coś na piśmie" skoro nawet na maile nie chce im się łaskawie odpisywać. Jeśli coś się chce otrzymać na piśmie, to najlepiej byłoby zwrócić się również z pytaniem na piśmie, i najlepiej do centrali. Niech się wypowie "góra" w tej kwestii, choć tu też nie ma pewności że odpiszą. A w ogóle to jak trudne to jest przedsięwzięcie ta wymiana przewodów? Może w sieci są jakieś filmiki instruktażowe typu "zrób to sam", i wystarczy kupić odpowiednie części, zwrócić się prywatnie do dobrego mechanika, lub samemu jeśli ktoś czuje się na siłach zmierzyć się z tą wymianą. U mnie słowo serwis jakoś zawsze wywołuje czkawkę. Nie przypominam sobie żeby kiedyś było tak, że jak coś wróciło z serwisu, to nie trzeba było po nich sprawdzać, ewentualnie coś poprawić, dokręcić :banghead: .

Edytowane przez lr1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wspomniałem o pisemnej odmowie wykonania serwisu panowie z tych serwisów wysłali do mnie mail w którym napisali że wysłali do Yamahy mój vin żeby sprawdzić czy może serwis był przeprowadzony już wcześniej w moim motocyklu,kazali czekać na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zalozylem nowy wydech do moto, i zajebiscie brzmi, tylko, kurka za glosny dla mnie, szkoda, na wyjazd do PL bankowo przekrece na oryginal, zeby mi glowa nie odpadla, huehue.

W Niedzielę zrobiłem coś ponad 400 km na wydechu cobra, to jeszcze rano w dyni mi szumiało. Trzeba zatyczki do uszu i będzie oky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...