Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam tłumik Yamahy ale niewiem od czego. Podejrzewam że to jest właśnie do motocykli które tutaj omawiacie. Mógłby ktoś tu zerknąć i rozwiać moje wątpliwości? Z góry dziękuję.

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/158379-pomozcie-zidentyfikowac-tlumik/page__p__2007494&do=findComment&comment=2007494

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lista wpłat ( i uczestników)na dzień 04-01-2012 r

 

1.śp Kostass-Łódź/Kalisz

2.Królik-Kalisz

3. Pablo - Łódź/Rybnik - 30,00

4-5. pyra + ebata - Wlkp -60,00

6.MarMar - Kołobrzeg - 30,00

7-8. RENIA i LUCJAN -Tychy

9. Wiedźma - Puszcza.........

10. Wadera -Wrocław - 30,00

11. erykma - Norwegia - 30,00

12.-13. Karo +1 - Warszawa -30,00

14. duńczyk- Zagłębie na Śląsku

15. Elemeledudek - Katowice

16-17. Frankenstein + żmija - frankensteinowo - 60,00

18. jesz -Warszawa

19. cruiSeR - Płock - bez noclegu

20-21 przemitas + 1 -Spała

 

są to wpłaty z godz18.00 (godzina księgowania w moim banku)

zaliczka dotyczy noclegu, tak że proszę o wpłaty od osób nocujących. Rezerwujemy 3 domki 21 miejsc noclegowych. Nie wiem co zrobimy gdyby nocujących było mniej,lub część bedzie chciała nocować tylko 1 noc. Nie przewiduję żadnych innych kosztów do samej imprezy. Myślę że ew posiłki zrobimy sami lub zamówimy na miejscu i zapłacimy na miejscu. Jest Knajpka co dowiezie nam obiad ca 20-25 zł na ośrodek. Można negocjować posiłki z właścicielem ośrodka.

proszę o uwagi i sugestie

ew moje błędy dot wpłat na pw

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyra-tak jak piszesz.Czas pokaże jak sie sytuacja rozwinie i ile będzie osób.Śniadanka myślę we wlasnym zakresie(czajniki chyba będą w pokojach),wieczorem jak pogoda dopisze to jakies ognisko,więc w zasadzie wchodziłby w rachubę tylko obiad w sobotę.Chyba że właściciel ośrodka da jakieś sensowne ceny na posiłki,wtedy można skorzystać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.śp Kostass-Łódź/Kalisz -----

2.Królik-Kalisz

3. Pablo - Łódź/Rybnik - 30,00

4-5. pyra + ebata - Wlkp -60,00

6.MarMar - Kołobrzeg - 30,00

7-8. RENIA i LUCJAN -Tychy

9. Wiedźma - Puszcza.........

10. Wadera -Wrocław - 30,00

11. erykma - Norwegia - 30,00

12.-13. Karo +1 - Warszawa -30,00

14. duńczyk- Zagłębie na Śląsku

15. Elemeledudek - Katowice

16-17. Frankenstein + żmija - frankensteinowo - 60,00

18. jesz -Warszawa

19. cruiSeR - Płock - bez noclegu

20-21 przemitas + 1 -Spała -30,00

 

zaliczka jest od każdej osoby nocującej - w tym plecaczka - proszę uzupełnić ( bo mi zabraknie na przedpłatę )

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karo jesteś pewien, że Metzeler robi nasz rozmiar ? jak szukałem, to na tył tylko Bridgeston i Dunlop - Kupiłem komplet Bridgeston, choć poprzednia tylna starczyła na 12-13 tys km, przednia 17 tys km

 

oczywiście popełniłem błąd... a z tego się to wzięło, że zakładałem dunlopy.... :) Bridgeston i Dunlop, a nie Metzeler.... przepraszam

Metzeler może być na przód, bo tu rozmiar jest standardowy, ale ponoć, i zgadzam się z taką opinią, lepiej mieć kapcie o takich samych parametrach....

fakt, nie mamy sportowych maszyn, opony nie da się zamknąć, bo szorują podesty (albo co gorsza można złapać grunt śrubą pod podestem, a to już trochę zmienia trajektorię lotu....), ale moim zdaniem dobrze, gdy opony podobnie reagują na wodę, temperaturę, trzymają się podobnie, itd. jest wtedy bardziej przewidywalnie, choć na MS to raczej wielkiego szału do przewidywania to nie ma... :) ale zasada sama w sobie jest słuszna.

 

 

Witam, pytanko mam, czy jest sens kupowac taka srube magnetyczna: http://www.ebay.co.u...=item2322b72c42 czy zwykla wystarczy?

 

kupuj magnetyczną. jak się jakiś syf-opiłek gdzieś zetrze, to na postoju spłynie toto na dno miski i po to robi się śruby magnetyczne, żeby te opiłki trzymały w jednym miejscu.... a później możesz sobie przy wymianie wszystkie opiłki wziąć i poprzyklejać w miejsca, z których poodpadały ;)

 

Witam. Mam tłumik Yamahy ale niewiem od czego. Podejrzewam że to jest właśnie do motocykli które tutaj omawiacie. Mógłby ktoś tu zerknąć i rozwiać moje wątpliwości? Z góry dziękuję.

 

http://forum.motocyk...94#entry2007494

 

komin fabryczny od XVS, tak jak napisał Frankestein, ale generalnie to jakaś ciekawa historia jest - np. ktoś sprzedaje moto i dorzuca komin od innego sprzętu, a Kamil na 600-tce wie, że komin jest cichy.... :) :) :)

 

pozdro!

Edytowane przez Karo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...