Skocz do zawartości

Przykład idioty i człowieka


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś z wujkiem podczas przejażdżki spotkaliśmy się z dwoma typami ludzi.

Dla wtajemniczonych - Z Płocka jedziemy standardowo, przez Imielnicę , ze skarpy do Borowiczek i w strone Parcel, w lasy, żwirownie itp.

Co się okazuje.

Nagle na drogę wybiega mi najebana klientka z trzema kolesiami.

Wyskakuje z textami poniżej pasa: wypie**alaj stąd itp.

Zanim doszliśmy do jakiejś konwersacji darła morde jakby ja stado murzynów dymało.

Po chwili stwierdza ze to teren prywatny, ulica, wszystko jest jej.

Trzeba było debilce ustąpić i zawrócić na skróty.

Na sam koniec rzuciłem jej: jeśli to byłby wasz teren prywatny , pewnie od razu byscie go sprzedali za damski frajer.

 

Co najlepsze zawsze tam jeździliśmy i nigdy nie było podobnych sytuacji.

Podejrzewam ze chłopacy ze Słupna nabruździli im tam trochę i teraz są przypały, ale co :P

 

Wracając podjechaliśmy do kolegi który siedział sobie na Wisłą z wędziskami.

Przejeżdżamy przez jakieś puste pole, bo inaczej nie dało rady tam sie dostać.

Nagle biegnie jakiś dziad.

Podchodzi kulturalnie i pyta; Co panowie tu szukają?

Kolega odszedł od wędek i powiedział jak sie okazało sąsiadowi że nie mamy zamiaru ryć mu pola tylko podjechaliśmy na chwile porozmawiać.

Dziadek tylko się uśmiechnął, po czym powiedział ,że możemy sobie przejeżdżać byle tylko nie ryć pola.

 

Dwa przykłady zachowań.

Starszy człowiek okazał się bardziej wyrozumiały niż młody człowiek, co sie bardzo rzadko spotyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety "taborety" i tępe pały są wszędzie!!!

często sie zdarza, że chcą rzucać kamieniami, wyzywają itp.

ostatnio jak wyjechaliśmy na polankę to się gościo z widłami do kumpla rzucił, ale jak zza kumpla wyjechło nast. 4 motocykle to kopara mu opadła i tylko zapytał czy szukamy drogi.

Morał taki, że najlepiej kiedy się da to jeździć większą grupą i reszta ma nie wymiękać jak ktoś leci na pierwszego.

oczywiście unikać jakiejkolwiek agresji i starć bo przez to później się trafiają linki pozawieszane i inne różne pułapki.

trza chamstwu pokazywać Qulturę

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam to samo co chwile ktoś wyskakuje teren prywatny NARA! niedługo mi przed dom zabronią wyjechać byłem do pewnego czasu w miare spokojnie nastawiony ale ostatnio nie wytrzymuje i sklinam ludzi np. ostatnio nas baba opierdzieliła i chciała zabić bo kupiła sobie kawałek lasu po którym jeździliśmu... głupi las drezwa i tyle i babie nie pasuje jak zeklnołem ją od najgorszych i pojechałem w pizdu bon nie wytrzymałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory panowie bez urazy to co napisze z mojej strony może być chamskie i niegrzeczne ale gdyby każdy opisywał w tym dziale swoje przeżycia z napotkanymi ludźmi w czasie jazdy to ten dział byłby napchany tylko tym :crossy:

 

sory ale naprawdę.......jak ja teraz zaczne zakładać tematy kiedy mnie zbluzgali kiedy sie uśmiechali to dziennie z 10-20 jestem w stanie założyć w stylu tamten był fajny a tamten głupi ....

 

przepraszam że tak po chamsku ale no po prostu gdyby każdy miał tak robić to brakło by miejsca na serwerze........ja też miałem tysiące sytuacji kiedy 100 lat jeździłem w jednym miejscu i nigdy nikt sie nie burzył nagle jakiś czerep sie znalazł .......

 

proponuje przenieść do przy piwie wtedy można do woli dyskutować .......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzie tam po chamsku, po prostu racje masz

 

zrobić jeden konkretny temat na to, bo powoli naprawde robi sie syf i malaria, nie jestem juz w stanie za wiele tu znaleść

Edytowane przez Geralt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...