Skocz do zawartości

Brak obrotów CR 250 honda


rafael
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mie sie zdaje że ten dyfuzor robi robote bo moto jest jakoś dziwnie elastyczne i ma dużo mocy na niższych obrotach... aj nie bede mowił co ty robiłeś ze swoim moto :biggrin:

 

 

No racja lepiej nie mów tego co ja ze swoim robiłem :biggrin: :)

A czy zmieniłeś albo kombinowałeś cos przy tym dyfuzorze. No bo jeśli on jest seryjny i nic nie kombinowałes przy nim ani nic to ten nagły problem jest nieco dziwny, tymbardziej jeśli przyczyną ma być dyfuzor.

No bo jak mówisz że CR moto jest elastyczne i mocne na niskich a zamula na wysokich obrotach to cos tu jest nie halo :P Przecież to 2T, więc przyrost mocy jest proporcjonalny do obrotów :cool: :crossy:

A w CR taki przyrost mocy nie jest raczej liniowy :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro czepliśmy się dyfuzora....Sprawdz średnice wlotu do dyfuzora w stosunku do średnicy wylotu z silnika, musza być takie same jezeli wlot do dyfa jest mniejszy to będziesz miał efekt jak przymknięty zawó wyechowy.

 

Inna sprawa czy CR ma zawór wydechowy?? Jezeli ma to sprawdz jego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro czepliśmy się dyfuzora....Sprawdz średnice wlotu do dyfuzora w stosunku do średnicy wylotu z silnika, musza być takie same jezeli wlot do dyfa jest mniejszy to będziesz miał efekt jak przymknięty zawó wyechowy.

 

Inna sprawa czy CR ma zawór wydechowy?? Jezeli ma to sprawdz jego :)

zawor ma oblukałem i jest git... wyczysciłem gazior,filtr i pare pierdół i moto ma juz cały gaz normalnie ale nie ma tego kopa na wysokich obrotach... moc rozwija liniowo jedynie na srednich obrotach czuć skok mocy a potem nei ma strzału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...