Skocz do zawartości

Dla początkujących i nie tylko:)


DziubyWWA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak mówiłem mi pasowałoby tak czwartek lub piątek bo pewnie w czwartek odbiorę moje maleństwo z warsztatu... Co o tym myślicie? Kto jest chętny?

[/quot

 

 

No to piszcie tu jak bedziecie sie ustAWIAC za pozno przeczytalem bo latalem wczoraj caly wieczor po warszawie z kumplem i jakos ludzi malo bylo na starowce nikogo. W soboty jest zawsze sporo ludzi pod kolumnai jest z kim jezdzic.

 

Ja okolice babic wiec na bemowo mam 10 min :icon_mrgreen:

 

trzymka :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czwarteczek jak najbardziej, wyscigi rowniez :) (mam 4 minuty no chyba ze na swiatlach bede stal :) ) , kurcze ale weekend mi odpada - wyjazd sluzbowy cholera :biggrin:

 

 

ja z za piaseczna jestem wiec by mi wlasnie najbardziej pasowało, dluzej bede w pracy wiec tez nie bardzo mi sie bedzie potem chcialo ganiac gdzies dalej po wawie w poszukiwaniu jakiejs stacji, wyscigi miejsce raczej bardzo dobrze znane dla kazdego i mozna tam stanac wieksza grupka i gdzies potem ewentualnie smignac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za, ale dowiedziałem się ze wcześniej niż o 19 z pracy nie wyjdę. Blisko wyścigów jest stacja chyba Statoil to można tam podjechać. Ja mogę być 20-20.30 chyba ze uda się wcześniej skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za, ale dowiedziałem się ze wcześniej niż o 19 z pracy nie wyjdę. Blisko wyścigów jest stacja chyba Statoil to można tam podjechać. Ja mogę być 20-20.30 chyba ze uda się wcześniej skończyć.

 

 

 

ja mysle ze powiniem juz dac rade byc tam gdzies ok 18-ej spokojnie , zeby tylko pogoda byla ok.

 

Mowisz o tej statoil przy kfc??

 

ale o tej porze co mowisz to raczej musialo by byc juz tak tylko podjechanie przed rozjechaniem sie, chyba ze nie wiem, kazdy moze dopiero tak pozno, ja przynajmniej wolalbym sie styknac jak jeszcze sloneczko bedzie wyruszyc jak by ktos chcial np do zalesia gornego nad wode, tam posiedzied troszke pogadac i wrocic z powrotem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za offa, ale... To jak wy jeździcie? Tzn. Umawiacie się w mieście żeby "polatać" i tak od świateł do świateł? Tak z ciekawości pytam, bo ja to lubię w jakieś ładne miejsce, po ładnych winklach, czy ładnej okolicy... Ale tak po mieście? Dla mnie to nudno by było... I nie chodzi o prędkość, tylko o widoki :icon_twisted:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za offa, ale... To jak wy jeździcie? Tzn. Umawiacie się w mieście żeby "polatać" i tak od świateł do świateł? Tak z ciekawości pytam, bo ja to lubię w jakieś ładne miejsce, po ładnych winklach, czy ładnej okolicy... Ale tak po mieście? Dla mnie to nudno by było... I nie chodzi o prędkość, tylko o widoki :)

 

 

wnioskuje że Ty Buber masz znacznie fajniejsze oklice niz sa u nas, ta w ogole to nie wiem jak reszta ale ja jeszcze nie latalem z ta ekipa i raczej wiekszosc tu bedzie po raz pierwszy wspolnie jak cos wiec mysle ze najpierw to dobrze jak sie uda ustalic zeby w tym samym miejscu i tej samej godzinie sie ustawic, a potem to juz sie cos zawsze wymysli, mniej czasu mozna orientacyjnie przejechac sie jak pisalem, dla mnie to miejsce spoko a i jest jeden odcineczek gdzie mozna przez lasek niezle pocisnac:) miejsce na postoj nad woda tez fajne, a na przyszlosc jak bedzie wiecej czsasu to sie pomysli o czyms wiecej w sensie gdzies dalej na dluzej, takie moje zdanie

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...