Skocz do zawartości

Jak zepsuc rometa....


Icea_PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MOże nie miał na farbe a zreasztą po co jak to i tak do jazdy po lesie i szkoda mu kasy na takie pierdoły jak ładny jednolity kolor. Ja jak bym już robił taka przeróbke to 100% profesjonal no i jakiś ładny kolorek. Ale z drugiej strony to czego sie można spodziewać po takiej cenie eh niektórzy to nie wiedzą co z motorami robić :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz przez pojecie "profesjonal"  

 

Profesjonalny tunning rometa na crossa

Ale z Ciebie Icea ignorant - to tak jak profesjonalny spojler, profesjonalne ciemne szyby i jeszcze profesjonalniejsza koncowka wydechu z calkiem profesjonalnego sklepu biedronka w maluchu :-)

Jak zrobisz to profesjonalnie to nie wygladasz na dresa tylko na profesjonalnego dresa :-)

 

Tu jest tak samo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z Ciebie Icea ignorant

 

Nie wymagaj ode mnie zbyt wiele ... taki sie juz urodzilem :twisted:

 

wygladasz na dresa tylko na profesjonalnego dresa

 

a trzeba na to jakies papiery ;) ?

 

"Bo taki dres to jest fajna rzecz...

Musze go mieć! Pokaże czołgom tylko cel"

-- Perfect :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jejku czepiacie sie

hehe - nie - my sobie poprostu zartujemy :mrgreen: nie bierz tego do siebie :-)

a trzeba na to jakies papiery  ?

Niestety tak :) i bardzo ciezko je sobie wyrobic

Jak idzesz na komisje dresowa to polecam dresik na kantke (no co - elegancji nigdy nie za wiele) i jak sie beda pytali to mow ze twoim "profesjonalnym" maluchem w wersji super extra mega sport tuning pojechales na wioske to wszystkie panny byly twoje - wtedy zrobia Ci jeszcze test na inteligencje (no co - przeciez "profesjonalny" dres musi byc madry) wiec jesli bedzie wiedzial jakiego koloru jest bialy tuningowany maluch to masz szanse na papiery - trzymam kciuki - mi sie nie udalo - wylozylem sie na pytaniu o kolor :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:

 

PS: Wybaczcie ten text i nie bierzcie go do siebie ale jakos tak mi sie chcialo glupote napisac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak idzesz na komisje dresowa to polecam dresik na kantke (no co - elegancji nigdy nie za wiele) i jak sie beda pytali to mow ze twoim "profesjonalnym" maluchem w wersji super extra mega sport tuning pojechales na wioske to wszystkie panny byly twoje - wtedy zrobia Ci jeszcze test na inteligencje (no co - przeciez "profesjonalny" dres musi byc madry) wiec jesli bedzie wiedzial jakiego koloru jest bialy tuningowany maluch to masz szanse na papiery - trzymam kciuki - mi sie nie udalo - wylozylem sie na pytaniu o kolor      

 

qrna ;) bylem na komisie ... nawet sciage mialem... wylozylem sie na pytaniu o kolor i rodzaj broni jakiej uzywam na meczach.

 

"jakiego koloru sa opony rozowego podlka" napisalem ze rozowe ... a JAKIE ?!

 

"bron na meczach" napisalem ze kija a oni ze "ynteligencji" :|

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...