Skocz do zawartości

SV 1000 na drugi motocykl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czas zmienic yzf 750 na coś nowszego. No i tu jest problem: na co się zdecydować????????????

szukam moto do 15 000 PLN, najchętniej V-ka(dźwięk), min 110 KM.

Po głowie chodzi mi SV 1000, ale myśle też o R6, R1, GSXR, ninja 636.

skłaniam sie bardziej ku SV - super dźwięk i wygodna pozycja, R6 R1 GSXR fajne przyspieszenie i fantastyczny wygląd.

pomóżcie co wybrać, może ktoś chce sprzedać coś fajnego w okolicy Poznania. Może ktoś jeździł wszystkimi powyższymi i przedstawi jakieś sensowne porównanie, zwłaszcza że sezon sie kończy i ludzie wyzbywają sie maszyn za dobrą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Witam mam litrowa sv s jako pierwsze moto na poważnie gdyż nie wliczam WSK jako szybkiego motoru :) . Zrobiłem nim tylko 5kkm gdyż moto kupiłem pod koniec lipca ale jakieś małe zdanie moge powiedzieć. Zacznę od wad po zrobieniu ciurkiem 200 km już siedzenie robi się nie wygodne. Na zbiorniku najmniej wyszło 190km normalnie 230 do zapalenia rezerwy.Trzeba jeszcze uważać jak jest mokro przy redukcji biegów V hamuje silnikiem dużo mocniej od rzędówki i potrafi zablokować koło nawet na suchym. Wygodna pozycja ale to może zasługa wymiany kiery. Mam przewody w stalowym oplocie wymienione tłumiki . Głos moto boski.

Moto kupiłem zadbane i doinwestowane tylko wymiana płynów ustrojowych wiec jestem zadowolony z moto i osoby co mi je sprzedała. :biggrin:

Zastanawiałem się nad kilo fazerem ale wszyła SV-ka i nie żaluje brat ma FZ1 z 2006 a mój z 2003 i bym się nie zamienił.

Teraz poszukuje stelaża do kufrów. Dodatkowo do moto nabyłem CB radio i motooiler. Jak znajdę stelaż trzeba będzie to montować i rozpocząć nowy sezon.

Edytowane przez prezes434
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...