Skocz do zawartości

klej


Szymon871
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde .. Czlowieku co ty masz do mnie ? Naprawde nudzi Ci sie ? Nie chce takich zlosliwych odpowiedzi wiesz ;/ Zal mi Ciebie ;(

On sie nie odczpeil tylko wyrwal jak juz .. Spawac ? Ciekawe jak tam dojsc .. ? Zadnego dostepu .. Zdjecie powinno Ci wystarczyc jezeli8 taki specjalista ;/ A tu zong

A 2 zdjecie z tych trzech .. Widac na nim wszytko ale to margines ;/

Edytowane przez Mateusz149
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie burmusz się, bo fotki są kiepskie.

 

Co do Twoich pomysłów: zapomnij o klejeniu a o jakimś silikonie tym bardziej :-).

Tylko spawanie.

 

Dojście się znajdzie, ale trzeba zdemontować wszycho, by tam dojść. Sam zapomnij, że sobie poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde .. Czlowieku co ty masz do mnie ? Naprawde nudzi Ci sie ? Nie chce takich zlosliwych odpowiedzi wiesz ;/ Zal mi Ciebie ;(

Mi Ciebie tym bardziej żal. Powiedziałem co masz zrobić, a Ty się jeszcze pienisz... Po co pytasz, skoro i tak odpowiedź Ci nie pasuje? Zrób po swojemu, jak masz gdzieś rady uzyskane na forum.

On sie nie odczpeil tylko wyrwal jak juz

Co za różnica, wiadomo o co chodzi.

Ciekawe jak tam dojsc .. ? Zadnego dostep

Ja tego za Ciebie nie pospawam. To jedyne wyjście, wiec rusz głową i coś wymyśl.

Zdjecie powinno Ci wystarczyc

Dałbyś zdjęcia lepszej jakości, to może cośbym zobaczył.

 

I nie pień się już tak. Nikt Ci źle nie życzy, nikt Ci źle nic nie mówi, więc po co to? Podnosisz tym swoje EGO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok .. Ale prezciez ja grzecznie ;P Fotki nie najlepsze choc na tej drugiej widac sporo :P Poprostu spaw puscil .. Najlepszym rozwiazaniem bedzie pospawanie tego fakt :flesje: Nie wiem jak tam dojde ;/ Dzieki .. I sorka jestem niedoswiadczony, mlody .. Itd ;P PozdrAwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...