Skocz do zawartości

Jaki kask kupić??


Rekomendowane odpowiedzi

zalezy od szczescia. mi znajoma przeslala buty z ebaya. przepakowane w inny karton, bez metek i faktury, przesylka z ubezpieczeniem, wyladowaly niestety na cle. bedzie mnie to kosztowalo 3% cla i 22%vatu (od wartosci przesylki) :/ mimo ze paczka opisana jako "gift". bo jak to celnik powiedzial: prezenty tez podlegaja cle. gdyby to nie byl gift to placi sie 16% cla i 22% vatu. ...zlodziejski kraj.

Edytowane przez jerryisback
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz ja...

http://www.louis.de/_3009bf5f2dd9fb351f8e6...artnr_gr=204890

lub http://www.louis.de/_3009bf5f2dd9fb351f8e6...artnr_gr=203380

ktory lepszy? wiem ze tani itp..ale napewno bedzie lepszy od mojego tigera;]

 

 

Wiesz ... Trudno jest porównywać takie kaski ... Najważniejsze jest - który lepiej leży na głowie - który jest bardziej komfortowy :D

 

Musisz przymierzyć :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nie chce spamowac nowym tematem...

Ale profesjonalisci musza mi pomoc.

Prosze o pomoc !

KASK PS 400S 2008 UVEX (365,00zł)

 

Lazer Japan

cena: 280 zł

 

czy moze:

 

http://moto.allegro.pl/item424276530_kask_...ny_l_od_ss.html

NAXA SZCZEKA, podobno paruje przy malych predkosciach...

Czy UVEX to dobra firma ? Najbardziej widzialbym UVEXA, ale zdam sie tez na wasze zdanie ...

Dzieki z gory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KASK PS 400S 2008 UVEX (365,00zł)

Lazer Japan

 

z sentymentu i znajomości pozostałych obstawiałbym w tym zestawieniu uvexa... ale na forum praktycznie nic o nim nie ma

lazer - masz na myśli lz6, malowanie mniej ważne :) jest sporo opinii na forum, ponoć ta taniość się mu odbija. tym niemniej znam użytkowników zadowolonych, którym mankamenty nie przeszkadzają

naxę sobie podaruj... poczytaj na forum, dowiesz się co to za "chiński odpowiednik kasku" :biggrin:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja majac do wyboru uvexa ps 400 wybrałem kask marushin i moim zdaniem lepszy od uvexa

 

napisz co za model i czym się charakteryzuje, plusy i minusy - chociaż w dużym skrócie. forum to tez baza wiedzy, a marushin ma więcej niż 1 model kasku...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...