Skocz do zawartości

sprzegło magura KTM


Rekomendowane odpowiedzi

witam. gdzie moge kupic linke sprzegła do KTM EXC 200 '01 ?? moze jakis namiar na serwis albo cos bo nigdzie znalesc nie moge??? a i drugie pytanie - jaki olej do przegla wlac i ile???

z gory dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. gdzie moge kupic linke sprzegła do KTM EXC 200 '01 ?? moze jakis namiar na serwis albo cos bo nigdzie znalesc nie moge??? a i drugie pytanie - jaki olej do przegla wlac i ile???

z gory dzieki za odpowiedz

 

napisz tu podadza Ci gdzie mozesz kupic

 

[email protected]

 

:lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalny importer: www.ktm.info

natomiast linkę możesz chyba dorobić w dowolnym zakładzie, który się takimi rzeczami zajmuje. w krakowie poleciłbym konsora, ale u ciebie - nie wiem :lalag:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linka mi pekla przy samej manetce ( przy tej srubie. pytanie moje czy nie da rady zrobic tego samemu?? np nagrzac ta glowke i sprobowac nalozyc na linke??? jezeli metal sie rozkurczy pod wplywem temperatury to poznije sie powinien skurczyc. tylko czy rozkurczy sie na tyle zeby wlozyc go na linke <mysli> hm no ok powiedzmy ze z linka sobie dam juz rade. a jaki olej i ile???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linki taką metodą nie naprawisz. za duże siły tam są przykładane

a kwestii olejowych szukaj w dziale dane techniczne, popatrz za serwisówką

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm zrobilem inaczej, zobaczymy co z tego bedzie;/ ale w najblizszym czasie zamowie sobie linke, niedaleko mnie dorabiaja - tylko ciekawe czy taka mi dorobia<mysli> a wie moze ktos jak odpowietrzyc sprzeglo??? czy to ejst ten odpowietrznik co jest nad lancuchem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm zrobilem inaczej, zobaczymy co z tego bedzie;/ ale w najblizszym czasie zamowie sobie linke, niedaleko mnie dorabiaja - tylko ciekawe czy taka mi dorobia<mysli> a wie moze ktos jak odpowietrzyc sprzeglo??? czy to ejst ten odpowietrznik co jest nad lancuchem???

Gdzie Ty tam masz linkę? To jest przewód hydrauliczny i nie da się go "dorobić", trzeba kupić nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniesz w ogole pisac, zastanow sie nad swoimi przenosniami bo stawiasz na probe nerwy forumowiczow. W sumie wszystkie porady do ***ocenzurowano*** bo Ty podajedz bledne pytania i informacje.

 

A z guwna kolego bata nie ukrecisz, stac na sprzet- musi Cie stac na czesci.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprzegła leje sie płyn hamulcowy DOT 4

 

Jeje sie to co podaje producent.

 

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniesz w ogole pisac, zastanow sie nad swoimi przenosniami bo stawiasz na probe nerwy forumowiczow. W sumie wszystkie porady do ***ocenzurowano*** bo Ty podajedz bledne pytania i informacje.

 

A z guwna kolego bata nie ukrecisz, stac na sprzet- musi Cie stac na czesci.

 

:flesje:

 

no ale przeciez napisalem ze zamowie, juz nawet znalazlem serwis a ze z gowna bata sie nie uplecze to ja sobie zdaje z tego sprawe. po prostu myslalem ze dorobia mi taki przewod gdzie dorabiaja linki - ale widze ze sie mylilem i to wszystko - na zadne nerwy nikogo nie narazam.

 

ps: gdybym wszystko wiedzial nie prosilbym o pomoc forumowiczow

 

ale i tak mimo wszystko dzieki Ci za rady:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprzegła leje sie płyn hamulcowy DOT 4

NIE NIE LEJE SIĘ TAM DOT 4, ANI NAWET DOT 5.

Za takie rady powinno się dostawać zakaz pisania we wszelkich działach technicznych forum,

bo dość że nie wiesz co się tam leje, to jeszcze piszesz jakbyś wiedział, ale co najgorsze - doradzasz płyn który zniszczy uszczelki w całym układzie hydraulicznym.

 

Do Magury leje się (teoretycznie) Magura Royal Blood (można dostać w rowerowych bo używa się go też do hamulców Magury. Dobrze spisują się także LHM Citroena, albo mineralne oleje do amortyzatorów (ja testowałem Castrola).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki:) poszukam tego magury, a jesli nie to kupie ten LHM bo w najblizszych dniach bede w serwisie citroena;) a nie wiesz moze jak odpowietrzyc to sprzeglo???

pozdro

Edytowane przez mauy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...