Skocz do zawartości

Zlot Forumowy Borki 2008


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Boże, nie przesadzajcie, narazie to jakiśtam artykulik w ktorym cholera wie ile jest prawdy. Borki są i będą w tym samym miejscu, a myśleć o zmianach bedziemy jak naprawde zamkna osrodek (przeniesiemy sie obok :flesje: ). Co do mojego poprzedniego posta, ja pamietam okolice zalewu sprzed 10 lat, gdy było tam pełno sklepików, atrakcji turystycznych a woda była jak w kranie stad te "czarne treści" :] Majkel, prosze o nie kombinowanie mi tu nic z Borkami, bo jeszcze tam ani razu nie byłeś a już chcesz odwoływać :wink:

Jak co roku przyjedziemy, zachlamy sie jak świnie, nastepnego dnia pojedziemy zakopać motóry na plaże i znow sie narżniemy jak świnie. Wszystko wporzo:)

 

Z namiotami można sobie przyjechać na ostatnią chwilę, napewno miejsce sie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku przyjedziemy, zachlamy sie jak świnie, nastepnego dnia pojedziemy zakopać motóry na plaże i znow sie narżniemy jak świnie. Wszystko wporzo:)

Cholera, tyle lat jeżdżę do Borek a jeszcze nie byłem nad jeziorem...

 

A może byłem?

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel, prosze o nie kombinowanie mi tu nic z Borkami, bo jeszcze tam ani razu nie byłeś a już chcesz odwoływać :

 

Ja odwolywac !!!!

Swiete Miejsce Forumowych Spotkan ??? :D :wink:

W zzzzzzzzyciu !!! :icon_mrgreen:

 

 

Z namiotami można sobie przyjechać na ostatnią chwilę, napewno miejsce sie znajdzie.

 

A co z domkami ???

Joasia ma zarezerwowac czy samemu musze ???

Zwyczajowo dopisac sie do listy czy co ??? ;)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam,że 25 domków jest zaklepane ale w Ośrodku dowiedziałam się,że rezerwacja jest na 30 sztuk chałupek i jest możliwość zaklepania jeszcze kilku bo w sumie jest 50 domków w ośrodku.

Jeśli jest jeszcze ktoś chętny to proszę pisać.

Do końca sierpnia muszę wpłacić min. 500 zł zaliczki za domki.

 

Skoro mamy zaklepane 25 domków a potrzeba 500 zł proponuję, żeby każdy domek wpłacił Joasi 20 zł zaliczki. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, tyle lat jeżdżę do Borek a jeszcze nie byłem nad jeziorem...

 

A może byłem?

 

 

 

Na tamie byłeś, i na żarciu przy tamie pewnie tyż to mozna uznac ze byłeś :icon_mrgreen: My zwykle jezdzimy na Treste. Można tam poprzylepiać sobie troche plazowego piachu do lancucha i porobić fotki (moj avatar), a potem wrocic do standardow zlotowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mamy zaklepane 25 domków a potrzeba 500 zł proponuję, żeby każdy domek wpłacił Joasi 20 zł zaliczki. Co wy na to?

Tak chyba będzie najwygodniej. Tylko żeby później kobita w recepcji odliczała te 20 zł od rachunku za domek. Wiadomo, że klucz dostaje (po zapłaceniu) osoba odpowiedzialna za chatkę.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal nie wiem czy dzwonic osobiscie czy dopisac sie do listy ??? :notworthy:

 

Aaaaaaaaaa ............ dopisze sie, co mi tam

 

Osoby odpowiedzialne za domki:

 

1. Igor (cały domek)

2. Tatakis + 2/3 (cały domek)

.

.

.

24. SWIRURADOM + połowa, niekoniecznie druga + Basefect + 1 /ewentualnie ktoś/ (cały domek)

25. Sławek + żona +.... (cały domek)

26. Majkelpl + ... + ... ( caly domek od piatku, please )

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...