Skocz do zawartości

Zakup chroma - raz jeszcze


LuTo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

eeee, TATAKIS, nie przesadzaj...... duży torchę jest......

:buttrock: moze w przyszłym roku ;)

:banghead:

No gdzie tam duży, w sam raz :icon_biggrin:

Przeca widziałeś mojego, i że ja stara kruszyna daję radę, a co dopiero taki zdrowy chłop jak Ty. :cool:

Edytowane przez TATAKIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gdzie tam duży, w sam raz :biggrin:

Przeca widziałeś mojego, i że ja stara kruszyna daję radę, a co dopiero taki zdrowy chłop jak Ty. :wink:

 

nie chodzi mi o to, że ja jestem za mały do niego :cool:

tylko chyba bym nie dał rady........

 

chociaż, jak zamierzałem kupic sevenkę, to wszyscy też krzyczeli, że na początek to co najwyżej GS.

 

A jednak dałem rade :crossy: Moze pierwszych pare km było troche drewnianych, ale teraz idzie chyba mi już całkiem nieźle.

 

 

a w kontekście WS

Adam, przejedź się Żołnierską albo od skrzyżowania Grochowskiej z Marsa do Marek, na Nieporęt. tak około 16 :). Będziesz wiedział, dlaczego uważam że na takiego bydlaczka to muszę jeszcze troche poczekać

 

:D szzacun poprostu.

Edytowane przez LuTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, przejedź się Żołnierską albo od skrzyżowania Grochowskiej z Marsa do Marek, na Nieporęt. tak około 16 :). Będziesz wiedział, dlaczego uważam że na takiego bydlaczka to muszę jeszcze troche poczekać

:notworthy: szzacun poprostu.

No jeżdżę tamtędy czasami, i co ? Chodzi Ci o korki ? A gdzie ich dzisiaj nie ma. RS duże bydlę, ale w korkach też daje radę. Trzy lampy, ryk wydechów V&H i puszki same robią miejsce, jak po sznureczku zjeżdżają na bok, a jak nie to klaksonem ich trzeba trochę pogonić. To działa.

Twardym trzeba być. ;)

 

 

 

To wejdz do tematu Wild Star i tam dwie osoby sprzedaja WS. :buttrock:

Bynajmniej jednak nie ja :icon_mrgreen:

Majkel, ale tak szczerze, po co Ci teraz dwa motocykle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy lampy

 

 

TATAKIS własnie mi przypomniał....

 

moze komuś z Was walają się po garażu, niepotrzebne lajtbary, które pasowałyby do VL-ki?

 

"LuTo" powinno byc.

 

 

nie czepiajmy się szczegółów :buttrock:

 

 

Twardym trzeba być. :)

 

 

wiem, wiem,

 

ale to podobno przychodzi z czasem,

 

nie mam już 17 lat,żeby być twardym cały czas ;)

 

 

Majkel, ale tak szczerze, po co Ci teraz dwa motocykle :)

 

 

dajcie już chłopakowi spokój :notworthy: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel, ale tak szczerze, po co Ci teraz dwa motocykle :icon_question:

 

A czemu dwa ???

Jeszcze Wildka nie odebralem a na sprzedaz Draga mam czas do 12 sierpnia :buttrock:

Spoko, spoko .... twardym a nie mietkim trza byc :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu dwa ???

Jeszcze Wildka nie odebralem a na sprzedaz Draga mam czas do 12 sierpnia ;)

Bo martwię się o Ciebie. Jakbyś, tfu tfu odpukać, nie sprzedał DSa, to albo Wildek i zadatek przepadnie albo trza go będzie kupić, a to dodatkowa kasa. :banghead:

A chętni na tak pięknego Wildka by się znaleźli, toż to rarytas (chociaż passing lights ma jak do rowerka). :biggrin:

 

 

LuTo, nikt się Majkiego nie czepia, przecież to forumowa maskotka, chcemy tylko pomóc. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładna i ubrana, widać po bananie na twarzy, że Ci pasuje. Życze bezawaryjnych kilomertów na tym ładnym motocyklu.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to fajny sprzecior :biggrin: ;)

A tak nawiazujac do mojego Draga ..... jesli to Ty na tej Volusii to .... DS 650 bylby dla Ciebie za cienki ;)

Dobry wybor z ta Volusia :bigrazz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...