Skocz do zawartości

Spotkanie Starej Japonii część II.


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie. Peterek nawet specjalnie na tę okazje kombi przciwdeszczowe ostatnio kupował :)

 

No właśnie, czas przeszły niedokonany :)

Byłem w ret bike i tam takich dobrodziejstw nie ma, klienci reta, albo mokną, albo nie jeżdżą w deszcz :biggrin:

Zostaje tydzień na kupno :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, czas przeszły niedokonany :)

Byłem w ret bike i tam takich dobrodziejstw nie ma, klienci reta, albo mokną, albo nie jeżdżą w deszcz :(

Zostaje tydzień na kupno :notworthy:

a TO twarzowe wdzianko nie odpowiada :icon_razz: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli spotkania nie odwołujesz to damy radę się doturlać :notworthy: .

"U mnie słowo droższe piniędzy!"

A poza tym perspektywa się poprawia :banghead:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak trzymać! Będzie dobrze!

 

Ale tak przy okazji - kwestia aprowizacji - tak jak ostatnio? Tzn kiełbacha i sałatka made in Piaffe (ale ciasta chyba nie będzie - rok szkolny się zaczął, mało czasu) czy macie inne propozycje?

 

Dla tych co nie byli - myśmy kupili żarcie i na koniec wyszło coś po 20-30zł na twarz plus ile kto piwa wypił, za 2 śniadania i obiadokolację przy ognisku.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie, zaczynamy od śniadania ;)

Edytowane przez mod-ek

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak wolałabym zamykać grupę i organizować Wam miejsce do wyprzedzania ;) No to 9.30 pod Makiem w Jankach?

 

Może byc i 9:30, ale wszyscy po śniadaniu. Po drodze coś zjemy.

 

pozdro

 

ps. nadal nie mam co na siebie włożyć :cool:

ps2. lubi ktoś wino śliwkowe 2 letnie własnej roboty?

Edytowane przez Peterek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...