Skocz do zawartości

Spotkanie Starej Japonii część II.


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

buberowi pewnie chodzi o X-Figtersów na stadionie dziesięciolecia :/

Jako urodzonemu warszawiakowi nie przystoi mi opuścić tej imprezy, wszak na tym stadionie miałem okazję pierwszy raz w życiu zobaczyć kaskaderów na żywo w Fiatach 125p (ach te imprezy na 22lipca..)..

 

kurde, i mam dylemat......

 

Mi też o X-Figtersów chodzi i o Aśkę, która miała na stadion się wybrać i jak na razie, nie wybiera się. O to "pilnowanie" mi chodzi :icon_twisted:

 

pozdro

 

Miałem jechać na drugi urlop na początku września ale... co tam urlop, old japans ważniejsze :icon_twisted:

 

Jak mi niczego (tfu tfu) nie urwie to jestem

 

 

Co tam drugi urlop, najwyżej się trochę spóźnisz (oczywiście na urlop). Trzymamy kciuki.

Edytowane przez Peterek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też o X-Figtersów chodzi i o Aśkę, która miała na stadion się wybrać i jak na razie, nie wybiera się.

Dwa tygodnie przed imprezą i tak nigdzie biletów nie dostanę :icon_twisted:

 

 

Bo to już tylko 2 tygodnie zostały :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę przywieźć crossa na przyczepce, Buber szykuj jakieś hopki to zrobimy własne x-fighters :D

Spoko wodza - pod Jelenią są tory, ale.... nie o to chodzi.. :P Planuję dla was traski i mam dylemat jaka długa ma być ta traska na sobotę. To nawet nie o kilometry chodzi, tylko o czas - no, ale to też będzie zależeć od pogody. Jak będzie super pogoda to pojeździmy dłużej, i tyle :)

 

w każdym wypadku szykuję się - drewno na ognisko w piątek jest - zostało z ostatniego razu i jeszcze opędziło zjazd chińczyków (bo mnie odwiedzili po drodze).

 

Jak możecie to się potwierdzajcie, to będę rozplanowywał podłogę :D

 

No to do zobaczyska! Browarny masz BYĆ! I Ucio też ma się meldować, miglance jedne.... :biggrin:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, ktoś zapowiadał że będzie gumki zamykał do jesieni czy jakoś tak.... :buttrock:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Będzie oczywiście troszkę zakrętów, bo tu inaczej się nie da, ale traska będzie krótsza a będzie więcej punków widokowych żeby stawać i zdjęcia robić..

 

A swoją drogą, po naszym (z Piaffe) przelocie na Mazury i nazad, to wam współczuję. U was kurka żadnych ładnych, pokręconych dróżek nie ma! A jak coś jest to daleko (Mazury) i do d.... znaczy dziurawe.. :biggrin:

 

Ale nic - szpiecjalnie dla was jakieś dziury znajdziemy :crossy:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Będzie oczywiście troszkę zakrętów, bo tu inaczej się nie da, ale traska będzie krótsza a będzie więcej punków widokowych żeby stawać i zdjęcia robić..

 

A swoją drogą, po naszym (z Piaffe) przelocie na Mazury i nazad, to wam współczuję. U was kurka żadnych ładnych, pokręconych dróżek nie ma! A jak coś jest to daleko (Mazury) i do d.... znaczy dziurawe.. :)

 

Ale nic - szpiecjalnie dla was jakieś dziury znajdziemy ;)

 

Wiesz Buber, gdyby nie dziury w jezdniach to na mazowszu usnąć można :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zakomunikować że moto wczoraj po raz opierwszy od mojego "wypadku" zostało odpalone (i umyte!) zatem wszystko jest na dobrej drodze :biggrin:

 

Toś Ty od czerwca nie śmigał :biggrin: :)

Ja bym nie wytrzymał ;) Umyć to i ja mogę :buttrock:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...