Skocz do zawartości

Spotkanie Starej Japonii część II.


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżdżenia na zmianę? Hmm, spróbuj tydzień pojeździć motocyklem o 20 lat młodszym, z ponad dwukrotnie lepszymi parametrami mocy i momentu.. Jak wsiadłem na Hondzie, to myślałem że hamulec tylny jest zblokowany i że nie palą wszystkie garki.... Autentycznie...

noooo, pozwól że sie z tobą nie zgodzę... :biggrin: mino, że sevenka i intruz to sporo młodsze motocykle, to i tak najchętniej dosiadam mojej starej cb 900. jakiś sentyment mam do tego motocykla..... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Wczoraj wieczorem dostałem cynk od AdamaFilipa, że w styczniowym Motocyklu jest opisane wrześniowe Spotkanie Starej Japonii.

Dzisiaj więc oczywiście kupiłem w/w numer i rzeczywiście:

 

Strona 124 - "POWRÓT SAMURAJÓW - Stara Japonia"

tekst Buber - zdjęcie Wolkan

 

Panowie... :notworthy: :clap: :buttrock:

Pozdro

Edytowane przez ptaq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryb produkcyjny miesięczników tak wygląda. nie ma się co oburzać - misię podoba... :D

 

Dzięki Aśka!!!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwała dla Bubera za tekst :clap: , dla Asi za doprowadzenie do powstania tego artykułu :clap: .

Ostatnio trochę byłem nieobecny na forum i może przegapiłem temat Vintage Japanese Motorcycle Club, czyżby pomysł upadł?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwała dla Bubera za tekst :clap: , dla Asi za doprowadzenie do powstania tego artykułu :clap: .

Ostatnio trochę byłem nieobecny na forum i może przegapiłem temat Vintage Japanese Motorcycle Club, czyżby pomysł upadł?

Pomysł nie upadł, tylko zima przyszła... znaczy, wczoraj jeździłem.... :icon_mrgreen:

Generalnie czemu nie, teraz jak Rejvoy sie do wrocka przeniósł to mielibyśmy blisko żeby kręcić... A tak przy okazji - kupił Fjtę... i mu sie podoba.. :bigrazz:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji - kupił Fjtę... i mu sie podoba..
To muszę pogratulować :clap: , mało brakowało a bym sam kiedyś kupił FJ 1200, bardzo chwalony i ładny motocykl turystyczny.

Pomysł nie upadł, tylko zima przyszła
Zimowe lenistwo jest akurat do obgadywania takich spraw, bo na wiosnę zaczyna się nawijanie kilometrów na koła. :crossy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim miłośnikom, fascynatom oraz posiadaczom „Starej Japonii”

życzę nieustającej radości z jazdy na swoich ukochanych motocyklach w nadchodzącym Nowym Sezonie Motocyklowym :crossy: .

Szczęśliwego Nowego Roku!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...